همه چیز در مورد میزهای مدیریتی مدرن مبلمان اداری یکتا دکور

خصوصیات  میز مدیریتی مدرن

آدینا ، با ارائه رنج کامل و متنوعی از انواع میز مدیریت لوکس،مدرن . همچنین کلاسیک در طی سالها فعالیت خود به مهارت کافی و بالایی در زمینه طراحی و تولید سفارشی رسیده است .میزهای مدیریتی با توجه به طرح ، انداره,نوع کاربرد و … دارای خصوصیات منحصر بفردی  می باشند که در ادامه توجه شمارا به بخش هایی از آنها معطوف میکنیم :

ابعاد میز مدیریتی مدرن

ابعاد میز مدیریتی نسبت به سایر میزهای اداری نظیر میز کارمندی و میزکارشناسی و معاونت بیشتر است . این به این دلیل است که مدیریت بتواند علاوه بر کامپیوتر ، تقویم ، نشان تجاری شرکت ، کاتالوگ و… را براحتی روی سطح میز قراردهد و البته باز هم باید فضایی یر روی میز برای وسایل پذیرایی باقی بماند .

هر چقدر اتاق مدیریت بزرگتر باشد میتوان ابعاد میز مدیریت را بزرگتر در نظر گرفت این کار علاوه بر اعتبار بخشی به مدیریت باعث میشود تا کارها و وظایفش را نیز راحتتر انجام دهد .

رنگ میز مدیریتی مدرن

اینکه کدام رنگ برای میز مدیریت بهتر است واقعا هم به بحث سلیقه بر میگردد و هم به نوع سبکی که برای مبلمان اداری سازمان خود استفاده میکنید اگر شما برای تجهیز دفتر خود از مبلمان اداری مدرن استفاده کنید

یقینا رنگ میز مدیریت باید در زمره رنگ های روشن باشد و اگر برای تجهیز دفاتر خود از سبک مبلمان اداری کلاسیک استفاده میکنید بهتر است از رنگ های تیره و طرح چوب برای رنگ میز مدیریت استفاده نمایید  . رنگ های تیره گیرایی بالاتری  دارند و از سوی دیگر بیشتر می توانند توجه ناظرین را به خود جلب کنند.

البته توصیه ما به شما اینست که در زمان انتخاب رنگ برای میز مدیریت حتما رنگی را در نظر بگیرید که با دکوراسیون داخلی اتاق مدیریت کاملا همخوانی و سازگاری داشته باشد .

طرح و استایل  میز مدیریت مدرن

میز مدیریت بهتر است ساده نباشد . بلکه دارای طرح و فرم خاصی باشد . البته این طرح و فرم باید مطابق بقیه المانهای مبلمان اداری تهیه شده برای سازمان باشد و با آنها مطابقت داشته باشد در هرصورت میز مدیریت باید لوکس و دارای طرح خاص باشد .

ارتفاع میز مدیریت مدرن

ارتفاع میز مدیریت مانند سایر میزهای اداری باید استاندارد باشد بدین صورت که نه بیش از اندازه بلند و مرتفع باشد که دسترسی مدیر را به وسایل و لوازم اداری روی میز را با دشواری روبرو کند  همجنین کوتاه شدن ارتفاع میز مدیریت نیز آسیب های جسمانی به سلامتی و بدن کاربر خواهد رساند .

استاندارد تعیین شده برای ارتفاع مناسب میز اداری 75سانتی متر میباشد . شرکت آدینا با درک صحیح این استاندارد آنرا در زمان طراحی و تولید انواع میز مدیریت در نظر میگیرد .

مقایسه میزهای مدیریت امروزی و میزهای قدیمی

امروزه بحث طراحی و دکوراسیون اداری متحول شده است مدرنیته کار خود را کرده است و تاثیرات خود را در همه جا بجای گذاشته است . همچنین پیشرفت وسایل تولید و ماشین آلات نیز باعث شده تا دست طراحان در ارائه انواع طرحهای جدید در مورد انواع میز مدیریتی باز باشد .

در میزهای قدیمی سادگی موج میزند و همچنین رنگ بندی محدود ولی در میزهای جدید طرحها مدرنتر و زیبا تر شده اند و استفاده از مواد اولیه لوکس توانسته تا میز مدیریت را به کالای لوکس اداری تبدیل کند .

علاوه بر آن آگاهی مشتریان از بحث استاندارد و ارگونومی باعث شده تا تمام تولیدکنندگان معتبر نظیر آدینا ، استفاده از بهترین طرحها را با تمرکز بر راحتی و آسایش کاربران در برنامه تولید خود قراردهند .

شعار ما در محموعه تولیدی آدینا عبارت “آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما میباشد ” و برای تحقق این شعار کلیه پرسنل مان را آموزش داده ایم . شما میتوانید برای سفارش انواع میز مدیریتی با مشاورین ما در بخش فروش با شماره 02144620086در تماس باشید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *