نکاتی در مورد خرید و انتخاب میز کنفرانس | مبلمان اداری یکتا دکور

نکاتی در مورد خرید و انتخاب میز کنفرانس

در بررسی زمانهای مصرفی مدیران مشخص شده است که انها اغلب بیش از 35درصد از زمان خود را در جلسات مدیریتی و در اتاق کنفرانس سپری میکنند . بنابراین میتوان اینگونه بیان کرد که اتاق کنفرانس جایی است که در ان ایده های بزرگ شکل میگیرد و تصمیمات سرنوشت ساز در مورد شرکت اجرایی میگردد .هر چقدر جلسات بهتر باشند میتوان به افزایش کارایی و سود شرکت امید بیشتری داشت .خرید یک میز کنفرانس مناسب میتواند این فرایند را بهتر نیز کند .فراموش نکنید که بعضی اتاقهای کنفرانس پذیرای مشتریان نیز هستند و میتوانند در تعامل بهتر با مشتریان نیز نقش خوبی بازی کنند .

در ادامه ما در تحریریه وبلاگ ادینا 5موضوع که باید در زمان انتخاب میز کنفرانس به انها توجه ویزه داشته باشید را برایتان تهیه کرده ایم پس در ادامه با ما همراه باشید

1-فضای  اتاق  کنفرانس

مهمترین موضوعی که باید ابتدا انرا در نظر بگیرید ابعاد اتاق جلسات است . شما باید مطمئن شوید که بعد از قرار دادن میز کنفرانس فضای کافی برای عبور و مرور پرسنلتان وجود داشته باشد به نحوی که بتوانند براحتی به همه قسمتهای اتاق جلسه دسترسی کافی و کامل داشته باشند . همچنین درب ورودی و پنجره ها را نیز مد نظر داشته باشید طراحی اتاق نباید بگونه ای باشد که باز شدن در ب و پنجره باعث مزاحمت برای کسانیکه در جلسه شرکت کرده اند بشود .باید موارد دیگری را که میخواهید در اتاق جلسات قرار دهید را نیز بدقت ملاحظه و محاسبه نمایید مواردی نظیر میز پذیرایی و یا سیستم صوتی و تصویری

2-صندلی مخصوص کنفرانس

چند نفر باید در جلسات شرکت داشته باشند همیشه حداکثرها را در نظر بگیرید . در نقشه خود تعداد صندلی کنفرانس را نمایش دهید شما حتی میتوانید در مورد اینکه این صندلیها با پایه ثابت باشند و یا چرخدار نیز فکر کنید .دقت کنید صندلی هایی را برای اتاق کنفرانس انتخاب کنید که باندازه کافی راحت باشند تا شرکت کنندگان در جلسه با ارامش بر روی مباحث جلسه تمرکز کنند .

3-منبع تامین انرژی

احتمال اینکه در جلسات شما از گوشی کامپیوتر لپ تاپ و سیستمهای صوتی و تصویری در حین ارائه مطالب در جلسه استفاده گردد بسیار زیاد است بنابراین مهم است که در زمان طراحی اتاق کنفرانس و میز کنفرانس به این موضوعات توجه کافی داشته باشید . دسترسی به پریزهای برق و شبکه و تلفن باید براحتی امکانپذیر باشد و بنحوی نباشد که سیم دستگاهها زیر پای افراد گیر کند و برای انها دردسر ایجاد کند . در طراحی های مدرن میز کنفرانس معمولا سیمها بهیچ عنوان دیده نمیشوند

4-میز کنفرانس با طرح شیک

همیشه زیبایی را اولویت اول بدانید حتی برای اتاق جلسات .اگر میز کنفرانس اداری اولین چیزی است که خریداری مینمایید با خود فکر کنید که چگونه باید با یک طرح بی نظیر اتاق کنفرانس را تبدیل به یک فضای ارامشبخش و در عین حال زیبا و شیک بنماید . میز کنفرانس و صندلیهای اتاق کنفرانس میتوانند به دکوراسیون اداری اتاق جلسات کمک شایانی بکنند .میزهای کنفرانس با ابعاد رنگها و طرح های گوناگون وجود دارند نظیر میز کنفرانس دایره ای شکل میز کنفرانس یو شکل میز کنفرانس بیضی و میز کنفرانس مستطیل و مربع باید ببینید که به سبک مدرن علاقمندید یا به سبک کلاسیک رنگ روشن را می پسندید یا رنگ تیره . بحث سلیقه خودتان را در دکوراسیون اداری حتما در نظر بگیرید.

بیشتر بخوانید :قیمت میز کنفرانس

5-قیمت خرید میز کنفرانس

فراموش نکنید همواره یک اهرم محدود کننده به نام بودجه در پیش روی شما قرار دارد بنابراین باید میز کنفرانسی را انتخاب کنید که قیمت فروش ان برای شما مناسب باشد بدین صورت میتوانید از خرید خود لذت ببرید . قیمت میز کنفرانس به ابعاد ان طرح ان که کلاسیک باشد یا مدرن و همچنین مواد اولیه تشکیل دهنده ان بسیار وابسته است . شما میتوانید برای دریافت مشاوره رایگان در مورد طراحی و ساخت انواع میز کنفرانس با دفتر فروش شرکت مبلمان اداری ادینا با شماره تماس 02144620086ارتباط برقرار نمایید .

برای مطالعه بیشتر شما :

1-مبلمان اداری ارگونومی چیست ؟

2-مبلمان اداری حرفه ای

3-ظرافتهای دکوراسیون داخلی دفتر کار

4-فروش مبلمان اداری و شش توصیه مهم درباره آن

5-مبلمان اداری کلاسیک

6-مبلمان اداری چوبی

7-مبلمان اداری سفارشی

8-مبلمان اداری خاص

9-مبلمان اداری لوکس 

10-راهنمای خرید مبلمان اداری

11-ابعاد مبلمان اداری مدرن

12-مبلمان اداری مدرن

13-اصطلاحات مبلمان اداری

14-نکاتی مهم در مورد مبلمان اداری

15-ویژگی های صندلی استاندارد اداری با رعایت نکات طبی

16-انواع مبلمان اداری

6 پاسخ
 1. مبلمان اداری یکتا
  مبلمان اداری یکتا says:

  مبلمان و دکوراسیون اداری لوکس
  مبلمان اداری لوکس دسته ای از محصولات گروه تولیدی مبلمان یکتادکور می باشد. وجود سلایق مختلف باعث درخواست های متنوع از سوی مشتریان شده است. مبلمان لوکس تلفیقی از مبلمان کلاسیک و طرح های به روز می باشد که در آن ابزارها و تکنیک های متنوعی برای زیبایی بیشتر استفاده شده است. این طرح ها می توانند به صورت سفارشی برای مشتری کار شود.

  پاسخ
 2. آدینا
  آدینا says:

  میز کنفرانس سفارشی
  میز کنفرانس سفارشی
  اتاق کنفرانس یکی از مهمترین اتاقها در هر سازمان میباشد زیرا بنوعی مرکز تصمیم گیری و اشتراک عقاید با مشتریان و پرسنل میباشد . از این اتاق بنوعی میتوان به اتاق پذیرایی از مهمانان بیرون از سازمان نیز نام برد زیرا بیشترین زمانی که کارفرماها در کنار پیمانکاران خود سپری میکنند در اتاق جلسات و کنفرانس میباشد . البته اتاق کنفرانس در اصل اتاقی برای تبادل نظرات بین پرسنل داخل شرکت و مدیران بخشهای مختلف میباشد .طراحی و دکوراسیون داخلی اتاق کنفرانس از آنجایی اهمیت دارد که نحوه دکوراسیون داخلی تاثیر مستقیم بر خلق و خوی افراد حاضر در جلسه و یا شرکت کننده در جلسه دارد و باعث یک گفتگوی خوب یا بد میتواند بشود . میز کنفرانس مخصوص اتاقهای کنفرانس باید بنحوی طراحی و تولید شود که تمامی افراد شرکت کننده در جلسه بتوانند در زمان صحبت کردن همدیگر را ببینند و بتوانند با تماس چشمی همدیگر را تایید نمایند . بنابراین ابعاد یک میز کنفرانس و همچنین طرح و رنگ آن و از همه مهمتر رعایت اصول ارگونومی و استاندارد در طراحی و تولید آن بسیار اهمیت دارد.بهمین خاطر است که بحث ساخت سفارشی میز کنفرانس اهمیت خود را بیش از پیش نشان میدهد . در طراحی و تولید میز کنفرانس سفارشی باید از تکنولوژیهای صوتی و تصویری و ارتباطی مدرن و بروز استفاده کرد.قیمت یک میز کنفرانس سفارشی ، بستگی به طرح آن ، جنس مواد اولیه ، ابعاد آن و همچنین میزان استفاده از لوازم جانبی نظیر سیستم های صوتی و تصویری دارد .کارشناسان و مشاور صدیق شما در مبلمان اداری آدینا بصورت اکید به شما توصیه میکنند که حتی المکان از استفاده از میز کنفرانس دست دوم برای اتاق جلسات پرهیز کنید . این میزهای دست دوم نه زیبایی لازم را دارند و نه کیفیت و کارایی لازم را و عمرشان هم نسبت به محصولات اداری جدید بسیار کمتر است .انتخاب و خرید میز کنفرانس سفارشی کاری دقیق و دارای نکات ظریف است بنابراین حتما برای خرید این مبلمان اداری سعی کنید از شرکت های برند . معتبر در این زمینه نظیر آدینا استفاده نمایید .

  پاسخ
 3. admin
  admin says:

  مطمئن هستیم بار اول نیست که با این سبک مطالب برخورد می‌کنید و مطمئن هستیم آخرین بار هم نخواهد بود، اما شک نداریم این مطلب را فراموش نخواهید کرد، چرا که در اینجا ما کلیشه‌ها و حرف‌های رویایی و داستانی را کنار زده‌ایم تا حقیقت بعضا تلخِ پولدار شدن را از میان آنها بیرون بکشیم. ما می‌خواهیم زمانی که شما این مقاله را کامل مطالعه کردید تصویر آینده و مسیر پولدار شدن خود را شفاف‌تر ببینید، نه اینکه با حرف‌های کلیشه‌ای و پوچ شما را ناامید کنیم و به زندگی عادی برگردانیم. نقطه عطف زندگی شما زمانی است که این مسیر را شفاف ببینید و باور کنید که واقعا راه‌حلی برای رسیدن به ثروت وجود دارد و حرکت خود را درست بعد از این مقاله شروع کنید. با ما همراه باشید تا مسیر پولدار شدن را در قالب ۱۶ کلید طلایی و راه پولدار شدن برای شما شفاف کنیم و ببینید که پاسخ سوال « چگونه پولدار شویم » چیست.به سادگی ژنتیک، شرایط محیط، خانواده و گذشته خود را برای چند دقیقه کنار بگذارید و با دقت ادامه‌ی مقاله را مطالعه کنید چون شما می‌خواهید پاسخ سوال « چگونه پولدار شوم » را بدانید. حتی اگر موردی برای شما بدیهی به نظر رسید به خواندن ادامه دهید.

  پاسخ
 4. برترینها
  برترینها says:

  رسيدن به آرزوها از طريق غول چراغ جادو خيلي لذت بخش است چون در يك چشم بر هم زدن همه‌چيز مهيا مي‌شود، اما حيف كه اينها فقط در قصه‌ها و افسانه‌ها وجود دارند و در دنياي واقعي بايد براي هر چيزي تلاش كرد. حال ببينيم به راستي چه عاملي باعث دستيابي به موفقيت مي‌شود؟چگونه است كه بعضي از افراد به اوج موفقيت مي‌رسند و بعضي ديگر در همان پله‌هاي اول درجا مي‌زنند؟موفقيت در زندگي بدون برنامه‌ريزي حساب‌شده، حاصل نمي‌شود. بهترين راه به دست آوردن موفقيت، تعيين اهداف و سپس برنامه‌ريزي و تلاش براي رسيدن به آنهاست.
  هدف‌ها مي‌بايست واقعي و قابل دست يابي باشند و بايد طوري تعيين شوند كه با ظرفيت‌ها و توانايي‌هاي فرد تناسب داشته باشند. تعيين آرزوهاي خيلي بلند پروازانه ممكن است باعث نااميدي و شكست شوند. براي نيل به هدف غايي كه ممكن است كسب موفقيت مالي، گرفتن يك پست خوب در محل كار، خريدن يك ماشين يا خانه جديد يا پرداخت قرض و بدهي باشد، بايد ابتدا يك طرح و برنامه داشته باشيم.يك فهرست تهيه كنيد:يك ليست از كارهايي كه براي رسيدن به هدف، انجام آنها ضروري است، تهيه كنيد. يك نقشه و طرح قدم به قدم كمك مي‌كند تا روي نتيجه نهايي متمركز شويد. شما نمي‌توانيد بدون پول كافي يك اتومبيل نو بخريد. پس براي پول‌هاي اندك خود يعني همان پرداخت‌هاي ماهانه برنامه‌ريزي كنيد. براي احراز شغل معاونت در يك اداره يا موسسه بايد شرايط لازم براي كسب اين شغل را داشته باشيد كه مي‌تواند شامل كسب تجربه لازم اين شغل يا گذراندن تحصيلات مربوطه باشد كه حتما بايد احراز شود. بدانيد كه رسيدن به هدف كار ساده‌اي نيست بلكه تلاش بسيار و و تمركز روي هدف و برنامه‌هاي آن، از فاكتورهاي ضروري براي رسيدن موفقيت آميز به آرزوها هستند.

  پاسخ
 5. دکتر سلامت
  دکتر سلامت says:

  چگونه سالم و تندرست باشیم؟
  بسیاری از مردم فکر می کنند که سالم بودن کار دشواری است ، که این امر ماه ها همراه با رژیم در سالن بدنسازی همراه است. با این حال، این حقیقت ندارد. با کنترل فعالیت های روزانه خود، هر کسی می تواند سالم باقی بماند. آنقدر که فکر می کنید سخت نیست.

  داشتن یک رژیم غذایی سالم
  ۱- آب بیشتری بنوشید
  انسان بزرگسال باید ۲-۳ لیتر (یا حدود ۸ لیوان) آب در روز بنوشد در حالی که کودکان باید ۱-۲ لیتر (یا تقریبا پنج لیوان ) مصرف کنند. این میزان علاوه بر چیزهایی مانند چای و قهوه است. آب بدن را در دمای مناسب نگه می دارد و سموم را دفع می کند که درنتیجه ناگزیر متابولیسم و ​​زندگی صنعتی حاصل می شود. شما به طور اتوماتیک سالم هستید.

  آب همچنین به شفافیت پوست شما ، به کلیه ها ، به کنترل اشتها و و حفظ انرژی شما کمک می کند. اگر سالم تر باشید، بیشتر بیدارخواهید بود و پوست بهتری خواهید داشت، این انگیزه نیست؟
  همچنین شما را از نوشیدن نوشیدنی های ناسالم مثل نوشابه و آب که کالری زیادی دارند منع می کند. بدن به ندرت کالری این نوشیدنی های ناسالم را جذب می کند و بعدا هم احساس نیاز به کالری بیشتر را خواهید کرد. اگر به طعم و مزه نیاز دارید، کمی لیمو، لیمو ترش یا آبمیوه ۱۰۰٪ طبیعی به آب خود اضافه کنید. با این حال، درحالیکه بزرگتر میشوید، مطمئن شوید که غذاهای غنی از کلسیم مانند بروکلی میخورید تا استخوانهایی سالم داشته باشید.

  پاسخ
 6. admin
  admin says:

  چطور فن بیان خوبی داشته باشیم و خوب صحبت کنیم؟
  خوب صحبت کردن چرا مهم است؟
  به اعتقاد من، در دنیای فعلی، آنقدر موضوع خوب صحبت کردن و فن بیان خوب داشتن مهم است که شاید بهتر باشد مدارس و دانشگاه به جای این که 16 سال وقت دانش آموزان را به موضوع نوشتن اختصاص دهند و حتی دقیقه‌ای به مهارت صحبت کردنن نپردازند،‌با یک تغییر نگرش کلی، فرصت بسیاری را به مهارت صحبت کردن و فن بیان اخصاص دهند.

  هرچند در حال حاضر امکان این را نداریم که تغییری در سیستم آموزشی داشته باشیم، اما اهمیت این موضوع آنقدر بالاست که مجموعه مقاله‌های با عنوان مهارت‌های خوب صحبت کردن و مهارت‌های فن بیان برای شما عزیزان در سایت تدارک دیده‌ایم که به مرورر زمان تکمیل‌تر نیز خواهند شد.

  این که چطور صحبت خوب کنیم، فن بیان خوبی داشته باشیم و اصلاً کلام ما به گونه‌ای باشد که بتوانیم نظر مخاطبان را جلب کنیم و به بهترین نحو صحبت کنیم، موضوع بسیار مهم است که هر فردی (به خصوص سخنرانان) باید به آن توجه کنند.

  درصد قابل توجهی از ارتباطات ما در طول روز با ارتباطات کلامی توأم است! پس دلیلی وجود ندارد که بهترین فن بیان و بهترین مهارت‌های صحبت‌کردن را نداشته باشیم!

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *