میز اداری مدرن و خاص

میز اداری مدرن

معنی عبارت خاص در میز مدیریت یا مبلمان اداری خاص چیست :

عبارت خاص به مفهوم ویژه و مخصوص و انحصاری است . ولی این معنی میتواند برای هرفرد با فرد دیگرتفاوت داشته باشد  .میز مدیریت خاص و مدرن  همانطور که گفته می شود یک میز

منحصر بفرد ویژه و در عین حال مدرن و امروزی  و مخصوص برای مدیران ارشد سازمان میباشد . بعبارت دیگر  مدیر شخص اصلی و کلیدی در  یک سازمان  است ،بنابراین انتخاب و خرید میز مدیریت خاص  و مدرن برای او یکی از کارهای دقیق واحد تدارکات محسوب میشود .

چرا میز اداری مدرن باید انتخاب کنیم ؟

پرسنلی  که در سازمان کار می کنند حدود هفت تا 10 ساعت از زندگی روزانه خود را در داخل محل کار و فضای اداری سپری مینمایند. بنابراین جای شگفتی  نیست که صاحبان کسب و کار و کارفرمایان تمایل دارند از بهترین و راحت ترین و مناسب ترین مبلمان اداری برای کارکنان خود استفاده کنند . همواره وقتی بحث در مورد پراستفاده ترین مبلمان اداری میشود در ابتدا واژه اصلی که به ذهن می آید میز اداری میباشد. میزاداری، بعد از  صندلی های اداری ، بدون تردید ، مبلمان معمول و پر کاربرد  مورد استفاده در هر سازمانی میباشند و می توانند تقریبا در هر محل کسب و کاری یافت شوند.

 

 

میزها در انواع مختلف، و با امکانات خاص و متفاوت طراحی و تولید میشوند. در هر دفتر دارای میز کار متفاوتی از میز های موجود در دیگر دفاتر وجود دارد . که البته براساس  و مبنای الزامات آن دفتر انتخاب و خریداری شده اند. میز اداری مدرن با بهره گیری از اصول طراحی سبک مدرن و همچنین رنگهای روشن و شاد علاوه بر چذابیت بخشیدن به محیط کار باعث میشود تا سلامتی پرسنل نیز تامین گردد . یقینا میز اداری مدرن  به تمامیت بازتاب دهنده  آن چیزی است که بعضی افراد به آن  هویت کسب و کار و یا برند سازمانی می گویند. البته فراموش نکنید که میز اداری مدرن همواره در کنار صندلی اداری معنا پیدا می کند.

 

 

انتخاب میز مدیریت مدرن:

وجود یک میز مدیریت مدرن  در دفتر یک رئیس یا مدیر عامل شرکت  می تواند تاثیرات بسیار مثبتی در نحوه ی عملکرد فرد و زیر مجموعه تحت اختیارش بگذارد .و حتی می تواند بر قرار داد هایی که قرار است درآن دفتر منعقد گردد تاثیر مستقیم داشته باشد .مراجعه کنندگان به مدیریت بعد از بررسی رفتار و منش او  به محیط اداری تخصیص شده بوی با دقت نظر می کنند تا ببینند مدیریت چه جایگاهی و پرستیژی برای خودش در نظر گرفته است و به چه میزان برای خود و برند  شغلی اش  ازش قائل است . اگر مراجعین  با موردی  که موردپذیرششان  است رو به رو  گردند یقینا نتایج آن  برای سازمان شما مثبت  خواهد بود .

خرید میز مدیریت خاص:

اگر میز مدیریت مدرن در دفترکار شما قرار بگیرد می تواند بسیار باعث تعریف و تمجید مراجعین به شما باشد .البته همانطور که در بالا نیز ذکر کردیم مفهوم خاص بودن میتواند  برای هر فرد با فرد دیگری متفاوت باشد. شما می توانید با کمک یک شرکت طراح و تولید کننده  مبلمان اداری مدرن و خاص چیزی را که بیشتر افراد می پسندند را انتخاب کنید .

برخی از انواع رایج میز های اداری:

میزهای L شکل به عنوان پرفروشترین میزهای اداری می باشند. این صرفه جویی در فضا است و برای هر گوشه ای از اتاق متناسب است. این اغلب به عنوان یک میز کامپیوتر و یا برای کارهای کاغذی، خواندن، تلفن و غیره استفاده می شود. این یک میز چند کاره مناسب به صورت چند منظوره است.میزهای اجرایی امروزه بسیار محبوب هستند زیرا آنها به راحتی با یک رایانه و سایر فایل ها و اسناد لازم برای دسترسی در هر روز به راحتی قابل استفاده هستند. میزها از مواد چوبی زیبا ساخته شده و دارای کشو های فایل قفل دار هستند.

تاثیر میز مدیریت خاص بر حرفه ی شما :

میز مدیریت خاص باجذابیت منحصر بفری که به دفتر کارتان می بخشد از خستگی های ناشی از کسل شدن و یکنواختی محیط کار جلوگیری کرده و محیط کار بهیچگاه رایتان تکراری و زننده نخواهدشد . همچنین این میز اداری با یک دکوراسیون مدرن اداری می تواند به پرسنلی  که در طی روز به دفترشما ن رفت و امد میکنند انگیزه  مثبت و روحیه شاد بدهد .میز های اداری ارگونومیک یک نوع محبوب هستند نه تنها به دلیل ظاهر آنها بلکه برای مزایای سلامتی که دارند برای کارکنان در جهت افزایش بهره وری مناسب هستند. میز های ارگونومی برای دفاتر مدرن در نظر گرفته می شوند که در آن کارکنان برای مدتهای طولانی در محل کار مشغول فعالیت های روانه خود هستند.

 

مانیتور کامپیوتر دقیقا روبروی سطح چشم شما باید باشد. هنگام استفاده از کامپیوتر، آرنج خود را همیشه در زاویه ۹۰ درجه قرار دهید تا از ایجاد فشار به شانه ها جلوگیری شود. این موارد در تنظیم صندلی اداری و تطبیغ آن با میز برای موارد سلامتی بسیار حیاتی هستند.و می تواند به شما در پیدا کردن میز مورد نظرتان کمک کند .فراموش نکنید که میز مدیریت خاص هم می تواند به سبک مدرن باشد و هم به سبک کلاسیک .اما این به ذائقه و نوع دکوراسیون اداری دفتر شما بستگی دارد که کدام به نظرتان خاص تر و زیباتر بیاید .حتما در هر دو سبک مدرن و کلاسیک می توان میز مدیریت کلاسیک و مدرن خاص و زیبا و شیک  رایافت .در نهایت، میز کامپیوتر که در حال حاضر می توان آن را تقریبا در هر دفتر یافت – از شبکه های پخش تا بانک ها. هر میز کامپیوتر دارای یک ساختار اولیه است که فضای زیادی را برای مانیتور، کیس و صفحه کلید شما فراهم می کند. بعضی از طرح ها نیز با فضاهای اضافی برای پرینترها، بلندگوها و غیره طراحی می شوند. با انتخاب آدینا بعنوان یک مشاور امین در زمینه مبلمان اداری مدرن برای انتخاب یک میز مدیریت نیازی نیست زمان زیادی صرف کنید .

1 پاسخ
  1. مبلمان اداری یکتا
    مبلمان اداری یکتا says:

    صندلی اداری یکتادکور
    صندلی اداری یکی از اصلی ترین زیر گروه های های مبلمان اداری میباشد .به هر میزان که صندلی مورد استفاده پرسنل شما در دفترکار یا شرکت راحت و یا بعبارتی دیگر ارگونومیک باشند، اما نحوه استفاده صحیح از آن را ندانید،عواقب وحشتناکی ممکن است برای جسم شما و بخصوص در ناحیه کمر شما بدنبال داشته باشد .بشر سالیان سال با سعی و خطا توانست تا تشخیص دهد چه چیزی برای نشستن او مناسب‌تر است. بعد از آن نیز سال‌ها با مطالعه و همچنین آزمایشات مکرر توانست بفهمد که درست نشستن چگونه است.

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *