میز اداری مدرن

میز اداری مدرن

افرادی که در شرکت کار می کنند حدود ۷ تا ۸ ساعت زندگی روزانه خود را در دفاتر می گذرانند. جای تعجب نیست که کارفرمایان تمایل دارند بهترین و راحت ترین و مناسب ترین مبلمان اداری برای کارکنان خود را ارائه دهند. بحث در مورد پراستفاده ترین مبلمان اداری و نام اصلی که به ذهن می آید میز اداری است. میزهای اداری، به استثنای صندلی ها، بدون شک، مبلمان معمولی مورد استفاده هر شکتی هستند و می توانند تقریبا در هر محل کاری پیدا شوند. میزها در انواع مختلف، طراحی، ساخت، امکانات و غیره می باشند. هر دفتر دارای میز متفاوتی از میز های دیگر دفاتر است که براساس الزامات آن دفتر انتخاب و خریداری می شود. میز اداری مدرن در دل خود با بهره گیری از نوین ترین طراحی های عصر حاضر بر آن است که محیط اداری را از گیر و دارهای سنتی اش رهایی بخشد و از خشکی فضا به راحتی و به عبارتی تجلی رابطه انسان با فضای اداری در راستای ترکیبی عالی از بهره وری و سلامتی باشد. به طور یقین میز اداری به تمامیت باز نمای آن چیزی است که به آن هویت کسب و کار می گویند است. در این راستا میز اداری در کنار صندلی اداری معنا پیدا می کند.

برخی از انواع رایج میز های اداری:

میزهای L شکل به عنوان پرفروشترین میزهای اداری می باشند. این صرفه جویی در فضا است و برای هر گوشه ای از اتاق متناسب است. این اغلب به عنوان یک میز کامپیوتر و یا برای کارهای کاغذی، خواندن، تلفن و غیره استفاده می شود. این یک میز چند کاره مناسب به صورت چند منظوره است.

میزهای اجرایی امروزه بسیار محبوب هستند زیرا آنها به راحتی با یک رایانه و سایر فایل ها و اسناد لازم برای دسترسی در هر روز به راحتی قابل استفاده هستند. میزها از مواد چوبی زیبا ساخته شده و دارای کشو های فایل قفل دار هستند.

میز های اداری ارگونومیک یک نوع محبوب هستند نه تنها به دلیل ظاهر آنها بلکه برای مزایای سلامتی که دارند برای کارکنان در جهت افزایش بهره وری مناسب هستند. میز های ارگونومی برای دفاتر مدرن در نظر گرفته می شوند که در آن کارکنان برای مدتهای طولانی در محل کار مشغول فعالیت های روانه خود هستند. مانیتور کامپیوتر دقیقا روبروی سطح چشم شما باید باشد. هنگام استفاده از کامپیوتر، آرنج خود را همیشه در زاویه ۹۰ درجه قرار دهید تا از ایجاد فشار به شانه ها جلوگیری شود. این موارد در تنظیم صندلی اداری و تطبیغ آن با میز برای موارد سلامتی بسیار حیاتی هستند.

در نهایت، میز کامپیوتر که در حال حاضر می توان آن را تقریبا در هر دفتر یافت – از شبکه های پخش تا بانک ها. هر میز کامپیوتر دارای یک ساختار اولیه است که فضای زیادی را برای مانیتور، کیس و صفحه کلید شما فراهم می کند. بعضی از طرح ها نیز با فضاهای اضافی برای پرینترها، بلندگوها و غیره طراحی می شوند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *