مبلمان اداری

ست مبلمان اداری

مبل اداری و ست مبلمان اداری در حال سازگاری  خود با نیازهای افراد شاغل در محیط های کاری میباشند . در طراحی و تولید محصولات اداری شرکت آدینا  این سازگاری و هماهنگی را درتمام جنبه ها میتوانید ملاحظه نمایید. حرکت از  از ایستگاه های کاری فردی به سیستم های کارتیمی و ورک استیشنها ، حفظ حریم شخصی افراد و همزمان ایجاد یک محیط راحت برای  امکان تمرکز بیشتر در مورد کار . وهمچنین بازنگری و بهبود مداوم طرحهای مبلمان از بزرگترین تغییراتی  است که آدینا  در بحث تولید انواع محصولات اداری خود ، در نظر گرفته است . مبلمان اداری به تجهیزات مورد استفاده در یک محیط اداری گفته میشود و اساسا با مبلمان خانگی که در منزل به کار گرفته میشود تفاوت دارد . مبلمان اداری با توجه به سبک تولید و نحوه تولید به گروههای زیر تقسیم بندی میگردد.علاوه بر افزایش کارایی ، در ملزومات  و مبلمان اداریآدینا ، بحث جذابیت و شیک بودن محصولات نیز همواره  مطرح بوده است و مشاورین ما در بخش طراحی و تولید  با در نظر گرفتن این خصوصیات ، قابلیت طراحی و تولید مبلمان اداری سفارشی را با تنوع طرح ها و رنگ ها ی شیک برای مشتریان فراهم کرده اند.

دیوارکوب - طرح شماره (10)

دیوارکوب – طرح شماره (10)

مبلمان و تجهیزات اداری  باید بنحوی  انتخاب گردند تا کلیه  نیازمندیهای سازمان  شما را درپستهای  متفاوت پوشش دهند و از سوی دیگر  مطابق با نیازهای طراحی دفتر کاری شما و متناسب با روحیات پرسنل شما بو همسو با اهداف بلند مدت سازمانتان باشد.میبینید که  انتخاب میزاداری  و مبلمان اداری با در نظر گرفتن کلیه  این ویژگیها کار بسیار سختی  است.مبلمان اداری مدرن هم در طراحی و هم در تولید و هم در مواد اولیه از سبک مدرن یا مدرنیته پیروی میکند . طرح ها در این نوع مبلمان اداری به روزتر هستند و غالبا از رنگ روشن در تولید و طراحی آنها استفاده میشود .مواد اولیه بیشتر از فلز و شیشه میباشد .

دیوارکوب - طرح شماره (13)

دیوارکوب – طرح شماره (13)

ما در بخش طراحی آدینا در زمان طراحی میز و مبلمان اداری تمام سعی مان را کرده ایم که طرح های خود را مطابق با ذائقه های موجود و  مختلف در بازار تنظیم و اجرایی نماییم تا دست شما مشتریان عزیز را در بحث انتخاب میز و مبلمان اداری کاملا باز بگذاریم .

تنوع وسیع  محصولات در مبلمان اداری آدینا و حفظ سازگاری با محیط شما در طراحی تک تک قسمتهای یک  ست مبلمان اداری از اهمیت ویژه ای برخوردار میباشد .اجزا تشکیل دهنده  یک ست مبلمان اداری از قبیل میز اداری آن ، صندلی اداری ، پارتیشن اداری ، مبل اداری ، کتابخانه اداری ، دیوارکوب اداری ، میز کنفرانس اتاق مدیریت ، فایل نگهداری پرونده ها ، میز پذیرایی و…باید  دارای طراحی یکپارچه ، منحصر بفرد و در ضمن با  کارا یی بالا باشند. از طرفی مسئله قیمت مبلمان اداری  نیز بعنوان یکی از شاخص های تعیین کننده در خرید میز و مبلمان اداری همواره ذهن مدیران را بخود مشغول می نماید .

مبلمان اداری مدیریتی

مبلمان اداری سفارشی

مبلمان اداری سفارشی آدینا مطابق با نظر شما طراحی و با استفاده از بهترین مواد اولیه و یراق الات و با بالاترین کیفیت ساخته می شوند . این محصولات  بر پایه یک طراحی مینیمال و ظریف و مشتری محور طراحی و تولید میگردندد. مبلمان اداری سفارشی آدینا میتواند  ترکیبی ساده و یا مدرن و در عین حال جذاب و شیک با استفاده از چوب و فلز یلا شیشه و حتی کورین باشد . ما در تولید این محصول بحث دکوراسیون اداری را نیز همواره مد نظر داریم امکان رنگ بندی های متفاوت برای محصولات سفارشی آدینا وجود دارد و شما میتوانید طرح و ابعاد دلخواه خود را سفارش دهید .مبلمان اداری کلاسیک عمدتا از چوب تولید می شود و البته با رنگ پلی استر یا پلی اورتان نیز رنگ آمیزی میگردد . میز مدیریت سلطنتی و باشکوه از جمله محصولات مبلمان اداری کلاسیک میباشد . در این سبک از مبلمان اداری شکوه و ظرافت حرف اول را می زند .مبلمان اداری سفارشی یعنی اینکه ابعاد و رنگ و طرح مبلمان اداری توسط مشتری تعیین گردد . این نوع مبلمان اداری در برابر مبلمان اداری استاندارد میباشد در آن نوع مبلمان اداری  همه چیز از قبل توسط کارخانه تعیین شده است اما در مبلمان اداری سفارشی کاملا برعکس است

مبلمان اداری مدیریتی

مبلمان اداری لوکس

مبلمان اداری لوکس آدینا برای مدیران مشکل پسند و ایده آلیست .همیشه  مدیران محتاج  نوعی از میز و مبلمان اداری هستند که در عین کارایی و ایجاد  فضای مناسب برای فعالیتهای روز مره ، از جذابیت ،زیبایی و پرستیژخوبی نیز برخوردار باشند. میزهای اداری لوکس آدینا  چنین تعادلی را در دفتر کار شما برقرار خواهند کرد. ست مبلمان اداری لوکس  طراحی لاکچری  دارند و با جزئیات بی عیب و نقص خود رضایت مشتریان را کسب خواهند کرد و بعنوان  یکی از گزینه های اصلی مدیران و کارشناسان در انتخاب و خرید مبلمان اداری میباشند . مبلمان اداری لوکس یا لاکچری یکی از انواع گران قیمت مبلمان اداری میباشد که در آن هم از طرح های بدیع و هم از مواد اولیه عالی استفاده میگردد . این نوع مبلمان برای دکوراسیون اداری دفاتر لوکس بسیار عالی میباشد .  تنوع میز مدیریت لوکس آدینا  در رنگ و نوع چیدمان باعث کمیشود تا کسب و کارهای متفاوت بتوانند از این محصول برای زیباتر کردن محیط کار خود استفاده نموده  و حتی در صورت تغییر در ساختار سازمانی یا دفتر کار خود می توانند این میزها را با شرایط جدید منطبق نمایند .

میز مدیریت کلاسیک مدل 10 , مبلمان اداری کلاسیک

میز مدیریت کلاسیک مدل 10 , مبلمان اداری کلاسیک

مبلمان اداری مدرن

مبلمان اداری مدرنبه دفتر کار شما جذابیت ، زیبایی و در عین حال کاربردهای متفاوتی  ارائه می دهند. مبلمان اداری مدرن آدینا  یک سیستم کامل میباشد  و بنابراین از آن  برای تمامی پستهای  سازمانی  نظیر مدیریت، معاونت و کارشناسی و حتی سالن  کنفرانس نیز میشود  استفاده کرد. با استفاده از میزهای اداری مدرن ، علاوه بر زیبایی ،یکپارچگی محیط هم  حفظ شده و تمامی احتیاجات  افراد در مورد یک فضای کاری برآورده می شود.امروزه تحقیقات نشان داده  که افراد بیش از 80  درصد از  زمان کار خـود را بـه تنهایی و در پشت میز کار یا درون دفتر کار خود می گذراننـد ،

مبل و نیم ست اداری مدل لویی

مبل و نیم ست اداری مدل لویی

لذا در راسـتای ارتقـاء فعالیت های ارتباطی بیشتر پرسـنل و بالا بردن کارایی آنان ، بهتـر است محیطی ایجاد  گردد کــه آنها بتوانند با بــه اشـتراک گذاشتن فضای کاری یا میزهای اداری خود بهره وری فعالیتهای  خود را افزایش دهنـد. بـه عبارتـی دیگـر، ایـن بـهمفهوم انجام کار شانه بـه شانه درکنـار یکدیگـر و با همکاری همدیگر میباشد .ما در آدینا در چنـد سال اخیر تغییرات اساسی را در زمینه طراحی و تولید مبلمان اداری در درون کارخانه و دفتر کار خود ایجاد کرده ایم زیرا و مـا بـه ایـن اعتقاد داریم  کـه محیـط اداری مناسب یک ابزار مهـم در کسب و کار می باشد بعبارتی  محیط کاری شـما شخصیت کاری سازمان شماست و آدینا بـه شـما کمک می کند  کـه ایـن برند سازی را به بهترین نحوی انجام دهید .مبلمان اداری فاخر یک برداشت است از آنچه که باعث میشود کارکنان شما به آن فخر بفروشند . با مبلمان اداری فاخر میتوانید در برند خود بی همتا باشید و مشتریان خود را نیز در این امر سهیم کنید . مبلمان اداری فاخر معمولا در سبک کلاسیک تولید می گردد و اصلا ارزان قیمت نیست .

خرید مبلمان اداری نو یا دست دوم

مبلمان اداری دست دوم بخرم یا لوازم اداری نو

این سئوالی است که ممکن است تمام کسانیکه میخواهند کسب و کار خود را راه اندازی کنند شاید به آن فکر کرده باشند البته با توجه به هزینه های شروع و راه اندازی یک کسب و کار شاید این پیشنهاد بدی نباشد که سمت مبلمان اداری دست دوم برویم.محلی که شما روزانه برای انجام فعالیتهای کاریتان به آنجا مراجعه میکنید و معمولا حداقل هشت ساعت در روز را در آن سپری میکنید دفتر کار نامیده میشود . همانطور که مبلمان خانگی در منزل اهمیت خاص خود را دارد مبلمان اداری نیز در دفتر کار از اهمیت و توجه خاصی برخوردار است .

مبل و نیم ست اداری مدل چیندر

مبل و نیم ست اداری مدل چیندر

معمولا یکی از مهمترین مسائلی که همه افراد با آن درگیر خواهند شد بحث انتخاب و خرید انواع مبلمان و لوازم اداری برای دفتر کار میباشد .خود این خرید میتواند یک خرید جذاب و شگفت انگیز باشد یا یک خرید اعضاب خرد کن و پر هزینه .برای اینکه سرمایه خود را دور نریزید بهتر است در زمان خرید از هرگونه شتاب زدگی و تصمیمات احساسی پرهیز نمایید.الزامی وجود ندارد که شما حتما برای تجهیز دفتر خود از مبلمان اداری نو و جدید استفاده کنید اما باید ببینید استفاده از مبلمان اداری دست دوم برای شما میتواند چه مزایا و چه معایبی را بهمراه داشته باشد .

صندلی کنفرانس مدل 610

صندلی کنفرانس مدل 610

این یک ذهنیت غلط است که لوازم اداری دست دوم و مستعمل برای دکوراسیون اداری دفتر کار مناسب نمیباشند اما عمدتا شرکتهای مشاور در زمینه طراحی و پیاده سازی دکوراسیون اداری به شما پیشنهاد خرید مبلمان اداری نو را به جای دست دوم میدهند البته این خود دلیل خاصی دارد.علاوه بر بحث منفعت شرکتهای پیاده ساز دکوراسیون کمی هم باید واقع بین باشیم کسانی که مشتری دارند و مشتریان آنها هر روز به دفتر کار آنها مراجعه میکنند بهتر است از خرید مبلمان اداری دست دوم و مستعمل پرهیز کنند.


اما اگر شما دارای دفتری هستید که در آن یک فعالیت خاص نظیر برنامه نویسی را انجام میدهید و قرار است بعدها محصول شما بعنوان یک اپلیکیشن در پلی استور یا بازار به مردم عرضه شود هیچ نیازی نیست که حتما از مبلمان و لوازم اداری نو استفاد ه کنید شما میتوانید با کمی دقت در خرید از مبلمان و لوازم اداری مستعمل استفاده کنید ولی حتما و حتما در زمان خرید به مسئله کارایی و کیفیت و عملکرد آنها توجه خاص را داشته باشید با توجه به اینکه مبلمان اداری میتواند روی سلامتی و آرامش پرسنل شما تاثیر بگذارد این مسئله خیلی مهم است که از خرید مبلمان و بخصوص صندلی اداری که استانداردهای طراحی در آن رعایت نشده بشدت پرهیز نمایید مبلمان اداری خاص یک تعریف و یک واژه است بعضی از افراد همیشه دوست دارند منحصر به فرد و تک باشند برای این افراد باید با یک ایده بکر و بدیع مبلمان اداری را تولید کرد که همگان با دیدن آن زبان به تحسین بگشایند .

صندلی اداری نو

بهتر است صندلی اداری را نو بخرید بدلیل اینکه اگر صندلی اداری خراب باشد میتواند آسیبهای فیزیکی و جدی به روح و روان پرسنل شما وارد نماید .

مبلمان اداری چیست ؟

مبلمان اداری چیست ؟ به کدام محصولات اداری اطلاق میشود ؟ انواع مبلمان اداری کدامند؟ همانطور که همه از کلمه مبل اداری یک مجموعه لوازم را در ذهن دارند میتوان گفت که  مبلمان اداری به گروهی از لوازم و تجهیزات اداری اطلاق میشود که بیشتر میز و صندلی هستند  که در قسمتهای متفاوت سازمانها  از جمله اتاق جلسات، اتاق کارشناسان ، اتاق مدیران ، سالن همایش و سایر بخشهای یک اداره کارایی دارند و می توانند در قالب انواع میز اداری،‌ انواع میز کنفرانس،انواع کتابخانه اداری ، انواع پارتیشن اداری ، انواع فایل اداری و همچنین  مبل اداری شامل انواع صندلی و مبل و نیم ست اداری باشند که به دفتر اداری شما  نظم و زیبایی خاصی می بخشند. استفاده های متفاوتی میتوان از مبلمان اداری نمود بعنوان مثال مبلمان اداری یک فضای اداری با یک فضای تجاری یا یک محیط بیمارستانی کاملا با هم تفاوت دارند .

مبلمان اداری مدیریتی

چه مبلمان و لوازم اداری مناسب دفتر شما میباشد ؟

مبلمان و لوازم اداری

هیچ سازمان و هیچ کسب و کاری بدون مبل اداری نمیتواند شروع بکار نماید .مبلمان اداری به مانند لباس یک شرکت میباشد .هر چند امروزه در مفاهیم مدرن عباراتی مانند دفتر دور از شرکت یا کار در منزل یا شرکت بدون دفتر متداول شده است ولی در واقعیت این میزان از دفاتر کمتر از یک دهم درصد کسب و کارها را نیز تشکیل نمی دهند و در واقعیت تمام شرکتها و سازمانها به مبلمان اداری و همچنین دکوراسیون اداری نیاز دارند.

مبلمان اداری مدیریتی

اما مبلمان اداری از چه چیزهایی تشکیل میشود به راحتی می توان چنین بیان کرد که مبلمان اداری مجموعه ای از لوازم و ملزومات میباشد که کار کارمندان بدون آنها پیش نخواهد رفت .مبلمان اداری علاوه بر اینکه ضروری و حیاتی هستند برای ادامه کار پرسنل سازمان از لحاظ زیبایی و دکوراسیون اداری نیز نقش بسیار حیاتی و اساسی ای را در کسب و کار شما دارند .انواع مبلمان اداری عبارتند از انواع میز اداری انواع پارتیشن اداری انواع دیوارکوب اداری انواع مبل و نیم ست اداری و انواع صندلی اداری

البته خود میزهای اداری بازط در طبقه بندی وسیعتری قرار میگیرند که عبارتند از انواع میز مدیریت یا میز مدیرعامل انواع میز ریاست یا میز معاون شرکت انواع میز کارشناسی یا میز کارمندی انواع میز جلسه یا میز کنفرانس و همچنین انواع میز کارگروهی یا میز کار تیمی که برای کار تیمی بین دو الی ده نفر طراحی  و تولید میگردد.

مبلمان اداری مدیریتی

شرکت تجهیز دفتر یکتا ارائه دهنده انواع مبلمان و دکوراسیون اداری

شرکت تجهیز دفتر یکتا با جمع اوری مجموعه ای حرفه ای از پرسنل کاربلد و همچنین استفاده از یک کارخانه مجهز و ماشین الات پیشرفته سعی کرده تا یکی از برترین برندهای موجود در بازار در زمینه طراحی و ساخت انواع مبلمان و ملزومات اداری چه در سبک مدرن و چه در سبک کلاسیک وچه بصورت ساده و یا بسیار لوکس ولاکچری باشد.این شرکت بعنوان یکی از پیشتازان این صنعت در زمینه ارائه انواع پارتیشن اداری  تک جداره دو جداره و همچنین پارتیشنهای اداری مدرن و شیشه ای نیز فعالیت دارد این مجموعه افتخار خود را توجه ویژه به مشتریان خود میداند

مبلمان اداری مدیریتی

آدینا با شعار مبلمان اداری سفارشی سعی کرده تا هر آنچه مشتری خود در ذهن می پروراند را تبدیل به محصول نماید .مبلمان اداری ادینا با داشتن یک سایت بروز و مشتری پسند سعی کرده تا بهترین راهکارهای خرید اینترنتی را نیز در اختیار مشتریان خود قرار دهد .

شما میتوانید با مراجعه به سایتWww.yektadecor.com   براحتی محصولات مورد نظر خود را انتخاب کرده و سفارش دهید .

با ادینا  راحت مبلمان اداری بخرید

شما با انتخاب محصولات مدرن و لوکس اداری شرکت تجهیز دفتر یکتا در واقع بصورت کاملا حرفه ای لوازم اداری و تجهیزات دفتری خود را انتخاب میکنید و با خیال راحت محصولات لوکس اداری را خریداری کرده و همچنین با استفاده از نظرات کارشناسان خبره ما در واحد طراحی با چیدمان محصولات و لوازم اداری خود بصورت کاملا مدرن و بروز میتوانید در صنعت خود بعنوان انتخاب اول مشتریان و کارفرمایان و شرکتی که به مشتریان خود اهمیت و ارزش خاصی قائل است شناسایی گردید شما میتوانید قبل از انجام هر گونه انتخاب یا خرید انواع مبل میز و صندلی اداری با شماره تماس 02144620086ارتباط حاصل کرده و پیرامون دکوراسیون اداری و سفارشی خاص دفتر کار خود مشورت رایگان دریافت نمایید .

تریبون مدل شماره 1

تریبون مدل شماره 1

واحد طراحی ما کار طراحی سفارشی و کاملا خاص کسب و کار شما را براحتی برای شما انجام خواهد داد اگر شما طراحی انواع میز اداری نظیر میز مدیریت یا میز کارگروهی یا میز کنفرانس هفتاد و شش نفره را خواستار باشید پرسنل ما با توجه به تجربه ای که دارند میتوانند بیش از یک نوع طرح را به شما ارائه نمایند شعار ما در ادینا پاسخی شایسته به سلیقه شماست در ادینا سلیقه شما هیچمحدودیتی ندارد و میتوانید ایده های خود را به تولید و محصول واقعی تبدیل نمایید .

مبلمان اداری مدیریتی

رسالت ادینا در پیاده سازی دکوراسیون اداری

کارشناسان ما در شرکت تجهیز دفتر یکتا بخوبی از این قضیه اگاه میباشند که شما برای انتخاب مبلمان اداری و خرید ملزومات و تجهیزات دفتری قدرت انتخاب بسیار بالایی دارید و از طرف شرکتهای رقیب پیشنهادات جذابی را دریافت کرده اید به همین دلیل تیم تخصصی  طراحی و فروش ادینا هدف معین و متعالی را برای پرسنل واحد خود معین نموده است و ان ارتقا بهره وری و نشاط و ارامش در سازمان شمابا پیاده سازی یک دکوراسیون اداری خاص که مبنای علمی داشته باشد میباشد . ازاینکه شرکت آدینا را بعنوان مشاور اول خود بعنوان طراح و مجری دکوراسیون اداری انتخاب نموده اید از شما کمال تشکر را داریم  ما در آدینا این انتخاب را ارج می نهیم و نهایت توجه خود را به امانتداری معطوف خواهیم کرد با اطمینلان به شما قول  میدهیم که کیفیت کار های ادینا شما را شگفت زده خواهد کرد ادینا با دارا بودن کارخانه پیشرفته و پرسنل آموزش دیده و ابزار آلات حرفه ای و همچنین درک کامل از خواسته های مشتری سعی در ارائه برترین طرح ها به مشتریان خود دارد .

دیوارکوب - طرح شماره (14)

دیوارکوب – طرح شماره (14)

انواع سبک و سیاقها در مبلمان اداری

ما در مبلمان اداری آدینا ، با توجه به سلایق و علایق مشتریانمان مبلمان اداری را در چهار گروه زیر تعریف کرده ایم .

مبلمان اداری مدیریت /مبل اداری مدیریتی

ست مبلمان اداری و نیم ست مبل اداری

میز مدیریت

میز مدیریت

میز کارشناسی

میز کارشناسی

میز کارگروهی

میز کارگروهی

میز کنفرانس

میز کنفرانس

میز پذیرایی

میز پذیرایی

کانتر پذیرش منحنی

کانتر پذیرش منحنی

کانتر پذیرش چهارگوش

کانتر پذیرش چهارگوش

پارتیشن اداری دو جداره

دیوارکوب اداری

دیوارکوب اداری

مبل و نیم ست اداری

مبل و نیم ست اداری -مدل سامان

صندلی مدیریت

صندلی مدیریت

صندلی کارشناسی