کانتر پذیرش -مدل شماره شش , مبلمان اداری پیشرفته

مبلمان اداری پیشرفته، نکاتی که باید برای انتخاب مبلمان اداری پیشرفته در نظر بگیرید | مبلمان اداری یکتا دکور

مبلمان اداری پیشرفته، یک ادعا یا واقعیت ؟

در سالهای اخیر شرکت های مبلمان اداری زیادی در این صنعت مشغول به کار شده اند که هر کدام برای برند سازی و ثبت تصویر سازمانی خود در ذهن مشتریان یک شعار یا نام تجاری را برای نحوه خدماتشان برگزیدند البته همه این شرکتها در این امر توفیق زیادی نداشتند و متاسفانه بخصوص در سالهای اخیر بدلیل رکود وحشتناکی که گریبانگیر کل صنعت و بخصوص صنعت مبلمان اداری شده است مجبور شده اند که کار خود را تعطیل کنند فارغ از این موضوع ما با شعارهای خاصی که این شرکتها برای خود انتخاب کرده اند کار داریم که یکی از آنها مبلمان اداری پیشرفته میباشد.

مبلمان اداری پیشرفته چیست ؟

مبلمان اداری پیشرفته چند سالیست که باب شده است و افرادیکه این کلمه را بکار برده اند منظور خود را از پیشرفته بودن محصولات  اداری بدینصورت اعلام میکنند که شما میتوانید مونتاژ میز را خودتان انجام دهید و البته این یک مزیت است برای کسانیکه خیلی سریع دفتر خود را عوض میکنند و نیاز دارند تا مبلمان اداری موجود را جابجا کنند و البته این مسئله بیشتر شاید در اتاق یک نوجوان پیش بیاید زمانیکه میخواهد دکوراسیون داخلی منزل را تغییر دهد . در هر صورت مبلمان اداری پیشرفته در شرکتهایی مانند ایکیا دیگر یک محصول روتین است .

ولی در بعضی از شرکتها عبارت پیشرفته به مبلمان قابل تنظیم که با یک دکمه ارتفاع آن بیشتر میشود و یا حتی در فیلم های جدیدی که توسط بعضی شرکتها ارائه شده به مبلمانی گفته میشود که تغییر کار بری میدهند بعنوان مثال یک صندلی کنفرانس تبدیل به یک صندلی راحتی با ماساژور میشود

مبلمان اداری پیشرفته با آدینا :

با مبلمان اداری مدرن آدینا دفترکار اداری خودرا مدرن طراحی کنید و با خدمات حرفه ای ما از چیدمان و مبله کردن محیط اداری خود لذت ببرید ،بعبارتی محصولات لوکس انتخاب کنید و آنها را بصورت شیک چیدمان کنید . آدینا بعنوان  فروشنده مبلمان ولوازم اداری لوکس و پیشرفته  برای محیط اداری حرفه ای شرکتها و سازمانهای دولتی و خصوصی برنامه ای کاملا سفارشی و خاص برای طراحی ، تولید و فروش محصولات خود دارد .رنج محصولات تولیدی آدینا عبارتند از : انواع مبلمان اداری مدرن:شامل میز اداری مدرن،صندلی اداری شیک،مبل اداری استاندارد،پارتیشن اداری خوب،کتابخانه اداری پیشرفته،دیوارکوب اداری مدرن ،مبل اداری زیبا،کانتراداری عالیکه هم در طراحی جدید هستند  وهم در ساخت آنها رعایت  استاندارد و ارگونومی شده است.

با آدینا دفتر اداری جدید خود را خاص کنید:

آدینا با طراحی مبل مدرن  اداری ،مبلمان و  ملزومات اداری مناسب،استانداردوبا کیفیت را راهی محیط اداری جدید شما خواهد کرد .طراحی دکوراسیون اداری فضای کار شما بصورت اختصاصی و حرفه ای توسط طراحان خبره ما انجام می پذیرد و مبلمان اداری سفارشی شما  با ماشین آلات و ابزار آلات پیشرفته توسط کارگران متبحر ساخته میشوند ما از نحوه تحویل کالا نیز به شما غافل نبودیم  و با بسته بندی فاخر و مناسب کالا را در محیط اداری شما تحویل خواهیم داد .

 

محصولات  اداری آدینا هم درسبک اداری مدرن وهم درسبک لاکچری سفارشی طراحی و تولید و به بازار عرضه میکردند .ما به شما قول میدهیم با انتخاب ما و نظرات مشورتی کارشناسان آدینا و پیاده سازی دکوراسیون اداری فاخر مدرن و سفارشی بهترین دفتراداری را خواهیدداشت.طراحان ما مبلمان اداری خاص و استاندارد اتاق اداری مدیریت را بصورت یکپارچه مدرن نوین،ست اداری مدیریت طراحی پیشرفته کرده و به شما عرضه مینمایند .

مبلمان اداری کارشناسی

با ما مبلمان اداری حرفه ای انتخاب کنید.میز اداری لوکس خریدکنید و درصنعت خود پیشگام و خاص باشید.دکوراسیون داخلی دفترکار جدید خود را با ما راحت انتخاب و خرید کنید.با مبل ولوازم اداری ما دفترکارمدرن شیک وزیبا دارید.

اهمیت مبلمان  اداری پیشرفته 

اهمیت مبلمان اداری از اینجامشخص میگردد که اثر مستقیم روی عملکردو راحتی پرسنل دارد و البته سازمانهایی که مراجعین حضوری بیشتری به محل کار  آنها می روند اهمیت مبلمان اداری پیشرفته را بهتر میفهمندبعنوان مثال شرکتهای پیمانکار مهندسی و فنی که بایدبصورت پریودیک  با کارفرما در یک اتاق کنفرانس بزرگ جلسه بگذارند و گزارشات پیشرفت  پروژه را بررسی کنند یاسازمانهایی که برای معرفی محصولات و خدماتشان به مشتری شان اتاق شو روم دارند .

هر چقدر به مبلمان اداری سازمان خود اهمیت دهید انگار  به همکاران خود  و عملکرد آنها اهمیت داده اید . شما می توانید دفتر کارخود را با کمک انواع مبلمان اداری پیشرفته و حرفه ای آدینا چیدمان نمایید.

 

دلیل اصلی طراحی دفتر با مبلمان اداری پیشرفته، ایجاد یک فضای شاداب و به دست آوردن منافع مالی برای شرکت است. در گذشته،  خرید مبلمان اداری استانداردبهترین گزینه بود. دلیل آن این بود که با دوام و با کیفیت بودند .همچنین  در گذشته، هزینه اصلی برای راه اندازی دفترکار ، خرید مبلمان اداری جدید در مقایسه با سایر  هزینه های دفتربود . اما در عصرحاضر، مبلمان اداری دیگر  هزینه اصلی در کسب و کار نمی باشد،

مبلمان و نیم ست اداری

زیرا هزینه های بسیار دیگری نیز برای راه اندازی دفتر وجود دارند. به همین دلیل است که  بسیاری از صاحبان مشاغل سعی می کنند دفتر جدید اداری خود را با مبلمان اداری متوسط  و یا دست دوم درنظر بگیرند. اما در واقع  این نوع مبلمان برای مدت زمان طولانی کار نخواهد کرد و مفید نخواهند بود . خرید مبلمان اداری پیشرفته یک سرمایه گذاری است، بنابراین مطمئن باشید که ارزش پولتان  حفظ خواهد شد. در ابتداکیفیت مبلمان اداری  را بررسی کرده  و از تامین کنندگان آن  در مورد کیفیت تولید آن محصول بپرسید.

 

مبلمان اداری یکتا دکور

مبلمان اداری یکتا دکور (آدینا) تولید کننده انواع مبلمان اداری ، مبل اداری ، میز اداری ، صندلی اداری و سایر ملزومات مورد نیاز برای دکوراسیون اداری می باشد. طراحی به روز و منحصر بفرد و استفاده از متریال مناسب در ساخت محصولات اداری آدینا را قابل رقابت با برندهای خارجی و داخلی نموده است.

برای مطالعه بیشتر شما :

1-مبلمان اداری ارگونومی چیست ؟

2-مبلمان اداری حرفه ای

3-ظرافتهای دکوراسیون داخلی دفتر کار

4-فروش مبلمان اداری و شش توصیه مهم درباره آن

5-مبلمان اداری کلاسیک

6-مبلمان اداری چوبی

7-مبلمان اداری سفارشی

8-مبلمان اداری خاص

9-مبلمان اداری لوکس 

10-راهنمای خرید مبلمان اداری

11-ابعاد مبلمان اداری مدرن

12-مبلمان اداری مدرن

13-اصطلاحات مبلمان اداری

14-نکاتی مهم در مورد مبلمان اداری

15-ویژگی های صندلی استاندارد اداری با رعایت نکات طبی

16-انواع مبلمان اداری

شما می توانید برای مشاوره خرید مبلمان اداری و اطلاع از قیمت مبلمان اداری ، قیمت مبل اداری و سایر محصولات با کارشناسان ما تماس بگیرید.

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 02144620086 در تماس باشید.

مبلمان اداری پیشرفته، تعریف و اصطلاحات

 

در سالهای اخیر شرکتهای مبلمان اداری و دکوراسیون اداری زیادی شروع بکار کرده اند که بعضی از آنها موفق بوده وتوانسته اند مانند آدینا بخشی از مشتریان را به خود اختصاص داده و برند خود را در خاطره ها ثبت کنند و متاسفانه  بعضی نیز بدلیل شرایط رکود و دلایل دیگر از صحنه رقابت حذف شده اند . امروز ما در بخش تحریریه مبلمان اداری آدینا میخواهیم در مورد شعارهایی که این شرکتها برای خود انتخاب کرده و یکی از آنها بعنوان مبلمان اداری پیشرفته بطور خاص با شما همراهان همیشگی صحبت کنیم پس در ادامه با آدینا همراه باشید و از خواندن این مقاله که بصورت اختصاصی برای شما تدوین شده است لذت ببرید :

مبلمان اداری سفارشی :

طراحی و تولید مبلمان اداری تا سالها قبل بصورت انبوه و فله ای بود یعنی شرکتهای مطرح در بازار محصولات خود را با ابعاد مشخص ، طرح مشخص و رنگ مشخص به بازار و نمایندگیها ارائه می دادند و مشتری ناچار بود که در بین این محصولات آنچه که بیشتر با سلیقه او کنار می امد را انتخاب و خریداری کند البته لازم بذکر است که اگر مشتری تعداد زیادی از محصول بعنوان مثال بیش از 25 عدد میز اداری از این فروشندگان درخواست میکرد این تولید کنندگان با مشتری همراهی کرده و میز مورد نظر او را تهیه میکردند ولی برای یک عدد میز این موضوع نمیتوانست اتفاق بیا فتد . شرکت مبلمان اداری آدینا با درک این خلا و با توجه به وضعیت بازار خود را بعنوان یک شرکت سفارشی ساز در بازار مبلمان اداری معرفی کرد و با شعار آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما وارد رقابت جدی در این زمینه شد . امروز دیگر شما میتوانید با تماس با مشاورین بخش فروش آدینا ، هر نوع محصول اداری چه با چوب و چه با ام دی اف را با ابعاد و رنگ و طرح دلخواه خود  حتی اگر یکعدد باشد را سفارش داده و در زمان تعیین شده با بهترین کیفیت تحویل بگیرید . در سالهای اخیر ساخت انواع کانتر سفارشی مدرن، انواع میز اداری سفارشی و لوکس و انواع میز کنترل به شرکت آدینا سفارش داده شده که با خوشحالی اعلام میکنیم که هنوز مشتریان قدیمی ما ، آدینا را بعنوان اولین انتخاب خود در صنعت ساخت مبلمان اداری سفارشی لحاظ میکنند .

بیشتر بخوانید :خرید مبلمان اداری خوب، بهتر و بهترین 

مبلمان اداری لوکس :

در زمینه مبلمان اداری لوکس بعضی شرکتها وارد شده اند ولی متاسفانه نتوانسته اند از حد حرف جلوتر بروند .چون کارهای خیلی ارزان و کم کیفیت را نیز در کنار کارهای لوکس ارائه میدهند و نمیخواهند هیچ مشتری ای را از دست بدهند و خط مشی آنها در تولید و طراحی یکسان نیست . در کشورهای خارجی و همچنین در ایران و بخصوص در صنعت مبل خانگی ، کسانیکه مبل لوکس و لاکچری ارائه میدهند حتی وب سایت هم ندارند این شرکتها کاتالوگهای اختصاصی داشته و همچنین در نمایشگاههایی که در آن فقط بر روی افراد خاصی باز میشود تولیدات و محصولات خود را به معرض نمایش میگذارند و در استفاده از مواد اولیه از ابریشم و همچنین گرده طلا استفاده میکنند .معمولا ساخت این محصولات بسیار زمان بر است . در ایتالیا شرکتی برای ساخت کابینت آشپزخانه وجود دارد که اگر امروز سفارش بگیرد تا شش ماهه دیگر تحویل آشپزخانه طول خواهد کشید البته این بدلیل این است که مواردی مانند هود ، سینک، مایکرو ویو ، گاز و… نیز بصورت سفارشی و خاص طراحی و تولید میشوند . در ایران شرکتهایی که ادعای فروش مبلمان اداری لوکس را دارند منظورشان اینست که بخشی از محصولاتشان لوکس است و مشتری میتواند آنها را خریداری نماید . شرکت آدینا با توجه به ساخت مبلمان اداری سفارشی تا کنون چندین پروژه موفق از سمت کسانیکه با طرح های لوکس از ترکیه و ایتالیا برای خرید آمده بودند داشته است . که بعد از ساخت این میزها آنها را درسایت خود به همگان بنام میز مدیریت لوکس شماره 1و میز مدیریت لوکس شماره 2 ارائه نموده است .

حتما بخوانید :قیمت مبلمان اداری چقدر است ؟

مبلمان اداری پیشرفته :

عبارت مبلمان اداری پیشرفته  نیز چند سالی است که توسط بعضی شرکتها در این صنعت باب شده است و افراد و شرکت هاییکه این عبارت  را استفاده میکنند  منظور خود را از پیشرفته بودن محصولات  اداری بدینصورت اعلام میکنند که شما میتوانید مونتاژ میز را خودتان انجام دهید و البته این یک مزیت است برای کسانیکه خیلی سریع دفتر خود را عوض میکنند و نیاز دارند تا مبلمان اداری موجود را جابجا کنند و البته این مسئله بیشتر شاید در اتاق یک نوجوان پیش بیاید زمانیکه میخواهد دکوراسیون داخلی منزل را تغییر دهد . در هر صورت مبلمان اداری پیشرفته در شرکتهایی مانند ایکیا دیگر یک محصول روتین است .ولی در بعضی از شرکتها عبارت پیشرفته به مبلمان قابل تنظیم که با یک دکمه ارتفاع آن بیشتر میشود و یا حتی در فیلم های جدیدی که توسط بعضی شرکتها ارائه شده به مبلمانی گفته میشود که تغییر کار بری میدهند بعنوان مثال یک صندلی کنفرانس تبدیل به یک صندلی راحتی با ماساژور میشود.

 

مبلمان اداری سفارشی  با آدینا 

با مبلمان اداری مدرن و سفارشی میتوانید  آدینا دفترکار اداری خودرا مدرن و حرفه ای طراحی کنید،و بصورت لوکس چیدمان کنید . ما فروشنده مبلمان اداری  ولوازم اداری لوکس هستیم و برای محیط اداری حرفه ای شما  برنامه فروش خاص و متناسب با بودجه شما داریم رنج محصولات  تولیدی ما عبارتند از :انواع مبلمان اداری مدرن نظیر :میز اداری مدرن،صندلی اداری شیک،مبل اداری استاندارد،پارتیشن اداری خوب،کتابخانه اداری پیشرفته،دیوارکوب اداری مدرن ،مبل اداری زیبا،کانتراداری عالی ، که در طراحی آن هم موضوع ایده های جدید و هم بحث استانداردبودن رعایت شده است . ما سعی کرده ایم تا با طراحی مبل مدرن ،مبل اداری مناسب،استانداردوبا کیفیت راهی محیط اداری و فضای کار  شما بنماییم .دکوراسیون و مبلمان اداری سفارشی ما توسط  ماشین آلات پیشرفته و پرسنل مجرب و زبده ساخته شده و در بسته بندی فاخر و مناسب حمل می کردند تا صدمه ای در زمان جابجایی نبینند . ما خدمات خود را هم درسبک اداری مدرن وهم درسبک لاکچری سفارشی به مشتریانمان ارائه می دهیم .با دکوراسیون اداری فاخر مدرن و سفارشی آدینا یقینا بهترین دفتراداری  مبله را خواهیدداشت.

 

3 پاسخ
 1. مبل و نیم ست اداری
  مبل و نیم ست اداری says:

  مبل و نیم ست اداری(office furniture)
  چرا مبل اداری مبحث بسیار مهمی در مبلمان و دکوراسیون اداری میباشد ؟ زیرا یکی از مهمترین دفاتر کاری در هرکسب و کاری اتاق انتظار یا بخش لابی و یا حتی بخش پذیرایی از مهمانان در اتاق مدیریت میباشد . تمام این بخش های فضای اداری که از نام آنها را بردیم بنوعی محل استراحت مشتری و یا محل تبادل نظر و اطلاعات با کارفرما میباشد . هر چقدر شما بعنوان صاحب یک کسب و کار به مشتریان خود اهمیت بدهید همان مقدار برند و نام تجاری خود را معتبر تر نموده اید. صاحبان دانش اهمیت دادن به مشتری را ضروری میدانند و این موضوع با ارائه مجموعه ای از خدمات به وی شروع میشود . برای اینکار حتما نیاز به یک مبل اداری راحت و لوکس دارید .امروزه انواع مبل اداری هم در سبک مدرن و هم در سبک کلاسیک تولید میشوند . آنقدر طرحهای شیک و لوکس در بازار آمده است که مشتری با خیال راحت میتواند بهترین انتخاب را داشته باشد . مبل اداری در مجموعه تجهیز دفتر یکتا با بهترین مواد اولیه از قبیل چرم ، کلاف ، فوم چوب و استیل ساخته و به بازار مصرف بدون واسطه از کارخانه ارسال میگردد .
  شرکت مبلمان اداری آدینا ، بیشترین تمرکز خود را در ارائه انواع مبل اداری گذاشته است . شما با دیدن نمونه های متنوع انواع مبل اداری در سایت ما میتوانید یکی از بهترین انتخاب ها را داشته باشید . ما انواع مبل اداری را در طرحهای کلاسیک و مدرن طراحی و تولید مینماییم . در طراحی مبل اداری مدرن ، سعی کرده ایم از فلز و چرم استفاده کنیم . و در طراحی و تولید مبل اداری کلاسیک ، بیشتر از چوب و چرم استفاده شده است .
  یقینا یکی از عناصر مهم در اتاق مدیران ارشد سازمان نظیر مدیران عامل و یا معاونت شرکت ،نیم ست و مبل اداری است.همچنین نیم ست اداری بیشتر در بخش لابی سازمان و همچنین بخش انتظار و ملاقات مشتریان و پرسنل استفاده میگردد .به هر میزان این مبل اداری ، راحتتر و استاندارد باشد مشتریان ،پرسنل ، مراجعین و منتظرین ملاقات با مدیریت در آسایش و آرامش بیشتری خواهند بود . و البته این را بدانید که مبل و نیم ست اداری زیبا و لوکس میتواند اتاق انتظار را زیباتر نماید .همچنین استفاده از مبل اداری بنوعی بیانگر پرستیژ و برند سازمانی شما میباشد . مبلمان اداری آدینا با ارائه بهترین مدل از این مبلها سعی کرده تا دست مشتریان را در انتخاب مبلمان اداری باز بگذارد.برای خرید مبلمان اداری عالی و اطلاع ازقیمت فروش مبل اداری و سفارش با دفتر مرکزی تماس بگیرید .02144620086

  پاسخ
 2. مبلمان اداری خاص
  مبلمان اداری خاص says:

  چرا به مبلمان و دکوراسیون اداری خاص نیاز دارید ؟
  شما چه مالک یک شرکت خدماتی در زمینه وکالت باشید و یا چه یک پزشک متخصص باشید وخودتان صاحب مطب اختصاصی باشید .حتما ارباب رجوع و مراجعه کننده به محل کارتان خواهید داشت.و این بدین معنی است که دکوراسیون و مبلمان اداری باید برای شما اهمیت داشته باشد البته اگر شغل شما و مشتریانتان برای شما مهم باشند . در بعضی از شغلها ، جایگاه کاری شما ایجاب میکند تا علاوه بر ارائه خدمات اصلی به مشتری ، حتما آرامش و اطمینان را هم به وی هدیه دهید، تا زمانیکه از محل کار شما خارج میشوند احساس خوبی برای گرفتن خدمات دوباره داشته باشند ، اما توصیه کارشناسان ما در مبلمان اداری یکتا به شما اینست که هرگز بدون استفاده از مشورت افراد خبره در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون اداری اینکار را نکنید زیرا مجبور خواهید شد تا چندین باردر این زمینه هزینه کنید .
  خرید مبلمان اداری خاص

  اصلی ترین هدف از خرید مبلمان اداری ، ایجاد یک محیط زیبای کاری برای تحت تاثیر قرار دادن مشتری و به ارمغان آوردن آرامش و اسایش برای پرسنل است. شما اگر بعنوان یک مدیر ، کار مدیریت یک اداره را بعهده دارید که با توجه به نوع محصول یا خدمت هیچ مراجعه کننده ای ندارد، نباید فکر نکنیدکه مبلمان اداری بی اهمیت است زیرا ارزش و اهمیت کارکنان شما کمتر از مشتری نمیباشد، توجه داشته باشید که دیگر امروزه نقش و اهمیت طراحی محیط کار و مبلمان اداری در شکوفایی استعداد های کارمندان ثابت شده است. بنابراین سعی کنید تا یک فضای کاری دلچسب و آرامش بخش با مبلمان اداری زیبا بسازید.شاید شما بخواهید از مبلمان اداری خاص برای توسعه فضای کاری خود استفاده کنید. شایددر حال حاضر، سازمان شما بودجه کافی برای خرید مبلمان اداری خاص نداشته باشد ولی بهتر است برای این رویداد برنامه ریزی انجام دهید،در اینصورت بهتر است که مبلمان اداری خاص را در زمان هایی که شرکتها شرایط تخفیف ویژه دارند خریداری نمایید.

  پاسخ
 3. خبر گذاری فارس
  خبر گذاری فارس says:

  چرا حیوانات به خواب زمستانی می‌روند؟
  به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، در طول ماه‌های سرد زمستان هیچ چیزی جز یک تخت‌خواب گرم و خواب خوب دلچسب نیست. اما برای حیوانات خوابیدن در جای گرم و نرم در شب‌های طولانی و سرد برای استراحت موقتی نیست بلکه این کار برای زنده‌ ماندن آنها ضروری است.

  براساس گزارش «لایوساینس»، برخی از گونه‌های حیوانی سازگاری را ایجاد می‌کنند که به آنها این اجازه را می‌دهد تا زمانی که غذا کمیاب است وارد حالتی به نام «خواب زمستانی» شوند.

  خواب طولانی حیوانات متفاوت‌تر از یک خواب معمولی است به گونه‌ای که موجب تغییرات شدید متابولیکی در آنها می‌شود و ضربان قلب، تنفس و دمای بدن‌ آنها را کاهش می‌دهد.

  این خواب بسته به نوع گونه متفاوت است به طوری که ممکن است حیوانات روزها و حتی هفته‌ها بدون اینکه بیدار شوند و غذا و آب بخورند زنده بمانند.

  پستاندارانی که به خواب زمستانی می‌روند عبارتند از خفاش‌ها، جوندگان، خرس‌ها و حتی نوع خاصی از میمون لمور ماداگاسکار.

  پستانداران حیوانات خون‌گرمی هستند که گرما را در درون بدن خود تولید می‌کنند، بنابراین نیاز به یک منبع انرژی ثابت برای تولید گرمایشان دارند. هنگامی که این منبع انرژی به سختی پیدا شود خواب زمستانی می‌تواند در شرایط سخت به آنها کمک کند.

  براساس این گزارش، نوعی چربی خاص به نام «چربی قهوه‌ای» در پستاندارانی که به خواب زمستانی می‌روند ذخیره می‌شود.

  خفاش‌ها این چربی را به هنگام خواب در پشت خود و میان استخوان‌های شانه‌شان تولید و ذخیره می‌کنند. پستانداران دیگر نیز می‌توانند چربی قهوه‌ای را در شکم و دیگر قسمت‌های بدن‌ خود ذخیره کنند.

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *