کانتر پذیرش -مدل شماره شش , مبلمان اداری پیشرفته

مبلمان اداری پیشرفته

مبلمان اداری پیشرفته، یک ادعا یا واقعیت ؟

در سالهای اخیر شرکت های مبلمان اداری زیادی در این صنعت مشغول به کار شده اند که هر کدام برای برند سازی و ثبت تصویر سازمانی خود در ذهن مشتریان یک شعار یا نام تجاری را برای نحوه خدماتشان برگزیدند البته همه این شرکتها در این امر توفیق زیادی نداشتند و متاسفانه بخصوص در سالهای اخیر بدلیل رکود وحشتناکی که گریبانگیر کل صنعت و بخصوص صنعت مبلمان اداری شده است مجبور شده اند که کار خود را تعطیل کنند فارغ از این موضوع ما با شعارهای خاصی که این شرکتها برای خود انتخاب کرده اند کار داریم که یکی از آنها مبلمان اداری پیشرفته میباشد.

مبلمان اداری پیشرفته چیست ؟

مبلمان اداری پیشرفته چند سالیست که باب شده است و افرادیکه این کلمه را بکار برده اند منظور خود را از پیشرفته بودن محصولات  اداری بدینصورت اعلام میکنند که شما میتوانید مونتاژ میز را خودتان انجام دهید و البته این یک مزیت است برای کسانیکه خیلی سریع دفتر خود را عوض میکنند و نیاز دارند تا مبلمان اداری موجود را جابجا کنند و البته این مسئله بیشتر شاید در اتاق یک نوجوان پیش بیاید زمانیکه میخواهد دکوراسیون داخلی منزل را تغییر دهد . در هر صورت مبلمان اداری پیشرفته در شرکتهایی مانند ایکیا دیگر یک محصول روتین است .

ولی در بعضی از شرکتها عبارت پیشرفته به مبلمان قابل تنظیم که با یک دکمه ارتفاع آن بیشتر میشود و یا حتی در فیلم های جدیدی که توسط بعضی شرکتها ارائه شده به مبلمانی گفته میشود که تغییر کار بری میدهند بعنوان مثال یک صندلی کنفرانس تبدیل به یک صندلی راحتی با ماساژور میشود

مبلمان اداری پیشرفته با آدینا :

با مبلمان اداری مدرن آدینا دفترکار اداری خودرا مدرن طراحی کنید و با خدمات حرفه ای ما از چیدمان و مبله کردن محیط اداری خود لذت ببرید ،بعبارتی محصولات لوکس انتخاب کنید و آنها را بصورت شیک چیدمان کنید . آدینا بعنوان  فروشنده مبلمان ولوازم اداری لوکس و پیشرفته  برای محیط اداری حرفه ای شرکتها و سازمانهای دولتی و خصوصی برنامه ای کاملا سفارشی و خاص برای طراحی ، تولید و فروش محصولات خود دارد .رنج محصولات تولیدی آدینا عبارتند از : انواع مبلمان اداری مدرن:شامل میز اداری مدرن،صندلی اداری شیک،مبل اداری استاندارد،پارتیشن اداری خوب،کتابخانه اداری پیشرفته،دیوارکوب اداری مدرن ،مبل اداری زیبا،کانتراداری عالیکه هم در طراحی جدید هستند  وهم در ساخت آنها رعایت  استاندارد و ارگونومی شده است.

با آدینا دفتر اداری جدید خود را خاص کنید:

آدینا با طراحی مبل مدرن  اداری ،مبلمان و  ملزومات اداری مناسب،استانداردوبا کیفیت را راهی محیط اداری جدید شما خواهد کرد .طراحی دکوراسیون اداری فضای کار شما بصورت اختصاصی و حرفه ای توسط طراحان خبره ما انجام می پذیرد و مبلمان اداری سفارشی شما  با ماشین آلات و ابزار آلات پیشرفته توسط کارگران متبحر ساخته میشوند ما از نحوه تحویل کالا نیز به شما غافل نبودیم  و با بسته بندی فاخر و مناسب کالا را در محیط اداری شما تحویل خواهیم داد .

 

محصولات  اداری آدینا هم درسبک اداری مدرن وهم درسبک لاکچری سفارشی طراحی و تولید و به بازار عرضه میکردند .ما به شما قول میدهیم با انتخاب ما و نظرات مشورتی کارشناسان آدینا و پیاده سازی دکوراسیون اداری فاخر مدرن و سفارشی بهترین دفتراداری را خواهیدداشت.طراحان ما مبلمان اداری خاص و استاندارد اتاق اداری مدیریت را بصورت یکپارچه مدرن نوین،ست اداری مدیریت طراحی پیشرفته کرده و به شما عرضه مینمایند .

مبلمان اداری کارشناسی

با ما مبلمان اداری حرفه ای انتخاب کنید.میز اداری لوکس خریدکنید و درصنعت خود پیشگام و خاص باشید.دکوراسیون داخلی دفترکار جدید خود را با ما راحت انتخاب و خرید کنید.با مبل ولوازم اداری ما دفترکارمدرن شیک وزیبا دارید.

اهمیت مبلمان  اداری پیشرفته 

اهمیت مبلمان اداری از اینجامشخص میگردد که اثر مستقیم روی عملکردو راحتی پرسنل دارد و البته سازمانهایی که مراجعین حضوری بیشتری به محل کار  آنها می روند اهمیت مبلمان اداری پیشرفته را بهتر میفهمندبعنوان مثال شرکتهای پیمانکار مهندسی و فنی که بایدبصورت پریودیک  با کارفرما در یک اتاق کنفرانس بزرگ جلسه بگذارند و گزارشات پیشرفت  پروژه را بررسی کنند یاسازمانهایی که برای معرفی محصولات و خدماتشان به مشتری شان اتاق شو روم دارند .

هر چقدر به مبلمان اداری سازمان خود اهمیت دهید انگار  به همکاران خود  و عملکرد آنها اهمیت داده اید . شما می توانید دفتر کارخود را با کمک انواع مبلمان اداری پیشرفته و حرفه ای آدینا چیدمان نمایید.

 

دلیل اصلی طراحی دفتر با مبلمان اداری پیشرفته، ایجاد یک فضای شاداب و به دست آوردن منافع مالی برای شرکت است. در گذشته،  خرید مبلمان اداری استانداردبهترین گزینه بود. دلیل آن این بود که با دوام و با کیفیت بودند .همچنین  در گذشته، هزینه اصلی برای راه اندازی دفترکار ، خرید مبلمان اداری جدید در مقایسه با سایر  هزینه های دفتربود . اما در عصرحاضر، مبلمان اداری دیگر  هزینه اصلی در کسب و کار نمی باشد،

مبلمان و نیم ست اداری

زیرا هزینه های بسیار دیگری نیز برای راه اندازی دفتر وجود دارند. به همین دلیل است که  بسیاری از صاحبان مشاغل سعی می کنند دفتر جدید اداری خود را با مبلمان اداری متوسط  و یا دست دوم درنظر بگیرند. اما در واقع  این نوع مبلمان برای مدت زمان طولانی کار نخواهد کرد و مفید نخواهند بود . خرید مبلمان اداری پیشرفته یک سرمایه گذاری است، بنابراین مطمئن باشید که ارزش پولتان  حفظ خواهد شد. در ابتداکیفیت مبلمان اداری  را بررسی کرده  و از تامین کنندگان آن  در مورد کیفیت تولید آن محصول بپرسید.

 

مبلمان اداری یکتا دکور

مبلمان اداری یکتا دکور (آدینا) تولید کننده انواع مبلمان اداری ، مبل اداری ، میز اداری ، صندلی اداری و سایر ملزومات مورد نیاز برای دکوراسیون اداری می باشد. طراحی به روز و منحصر بفرد و استفاده از متریال مناسب در ساخت محصولات اداری آدینا را قابل رقابت با برندهای خارجی و داخلی نموده است.

شما می توانید برای مشاوره خرید مبلمان اداری و اطلاع از قیمت مبلمان اداری ، قیمت مبل اداری و سایر محصولات با کارشناسان ما تماس بگیرید.

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 02144620086 در تماس باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *