مبلمان اداری خاص، خاص بودن مبلمان اداری به چیست ؟ | مبلمان اداری یکتا دکور

مبلمان اداری خاص ، چرا باید خاص باشیم .

مبلمان اداری خاص چیست ؟ شاید جواب این سئوال خیلی راحت نباشد چون خاص بودن در دید افراد متفاوت خود تعاریف متفاوتی دارد . آیا اگر طراحی دکوراسیون اداری خاص و منحصر بفرد باشد کفایت میکند یا باید در مواد اولیه محصولات تولیدی اداری هم از مواد ویژه و خاص استفاده کرد. ابتدا باید ببینیم خاص بودن به چه معناست ، و مبلمان اداری خاص به چه نوع محصولات اداری اطلاق میگردد؟ این یک محصول اداری نیست بلکه این یک دیدگاه و استراتژی کاری است.

مبلمان اداری مدرن -کانتر اداری مدرن

خیلی از افراد ایده های خاص و جالبی برای دکوراسیون اداری دفتر خود دارند یک کار ویژه که مشتری قبل از آن در هیچ جا ندیده باشد و در اولین نگاه محصور آن شود. مشتریان مبلمان اداری خاص معمولا افراد و شرکتهایی هستند که ایده پردازند و میخواهن این ایده پردازی خود را حتی با نوع مبلمان اداری انتخاب و خریداری شده ، به مشتریان خود ثابت کنند . و همچنین شرکتهایی که دارای محصولی ویژه و یونیک میباشند این یگانه بودن را با دکوراسیون اداری خاص بیشتر به نمایش میگذارند . مبلمان اداری خاص میتواند مدرن و لوکس نباشد ولی حتما و حتما باید منحصر بفرد در طراحی باشد.

مبلمان اداری خاص

مبلمان اداری خاص

چرا به دکوراسیون اداری و مبلمان اداری خاص نیاز دارید ؟

شما چه دارای یک دفتر وکالت باشید و یا چه پزشک باشید و یک مطب داشته باشید یقینا ارباب رجوع خواهید داشت و این یعنی دکوراسیون اداری و مبل اداری باید برای شما مهم باشد . در بعضی از مشاغل پرستیژ کاری ایجاب میکند تا علاوه بر خدمت اصلی نظیر طبابت و یا وکالت چیزهای دیگری هم به مشتری هدیه دهید از جمله احساس آرامش از زمانیکه وارد دفتر کار شما میشوند تا زمانیکه از آنجا خارج میشوند ، اما بدون استفاده از خبرگان طراحی و دکوراسیون اداری اینکار را نکنید چون مجبور میشوید چند باره هزینه کنید .

مبلمان اداری مدرن -کانتر اداری مدرن

شما اگر مدیر یک اداره هستید که هیچ ارباب رجوعی ندارد فکر نکنید که از این امر مستثنی هستید یقینا ارزش پرسنل شما کمتر از ارباب رجوع نیست ضمن اینکه امروزه نقش فضای کار و محصولات اداری در شکوفایی کارمندان اثبات شده است. پس باید یک محیط کاری دلچسب با مبلمان اداری زیبا بسازید.

مبلمان اداری مدرن -کانتر اداری مدرن

مبلمان اداری خاص

هدف اصلی از خرید مبلمان اداری ، آرامش و اسایش گرفتن  است. شما می توانید از مبلمان اداری خاص را برای  توسعه فضای اداری خود استفاده نمایید. شاید اکنون، شما پول کافی برای خرید مبلمان خاص اداری نداشته باشید ولی برای این  رویداد برنامه ریزی انجام می دهید و می توانید انتخاب کنید که مبلمان اداری خاص را در زمان هایی که شرکتها  تخفیف هایی را ارائه  میکنند خریداری نمایید.

 • مبلمان عتیقه:

این نوع مبلمان در طرح هایی که در  گذشته مورد استفاده قرار می گرفت بسیار مشابه است. آنها همچنین به عنوان اقلام جمع آوری شناخته می شوند و عمدتا در مزایده های مختلف فروخته می شوند. این نوع از مبلمان دارای آثار هنری زیبا و اغلب توسط افراد ثروتمند به عنوان یک دکوراسیون در دفاتر و خانه های خود استفاده می شود.صندوقچه های قدیمی، یکی از آن دسته وسیله هایی هستند که حسابی می توانند در دکوراسیون داخلی خانه شما غوغا کنند. این صندوقچه ها می توانند انباری های دم دستی برای شما باشند و حتی می توانند برای شما یادآور خاطرات خوش قدیم باشند. این نوع مبلمان نیز در بسیاری از رستوران ها و هتل ها برای احترام و توجه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. اینها می توانند برای اهداف ذخیره سازی و یا به عنوان صندلی اداریمورد استفاده قرار گیرند، می تواند یک قفسه کتاب، مبل یا یک میز ناهار خوری باشد.

 • تجهیزات باغی:

این نوع مبلمان اغلب توسط افراد ثروتمند در باغ های لوکس در ویلاها و منازل استفاده می شود. شما می توانید این نوع مبلمان را در هتل هایی با وسعت وسیعی از چمن های موجود پیدا کنید. این معمولا به عنوان مبلمان در فضای باز مورد استفاده قرار می گیرد و به طور معمول برای نشستن در باغ برای لذت بردن از محیط استفاده می شود. به طور معمول این نوع از مبلمان قیمت بالاتری دارند.

کتابخانه اداری -مدل کا 107

 • مبلمان فلزی:

این نوع از مبلمان اداری به طور معمول از فلز در تولید خود استفاده می کنند و فلزات معمولی از فولاد ضد زنگ و آهن استفاده می شود. گاهی وقت ها وجود عناصر کوچکی مثل چراغ های روشنایی و آباژور های خاص می توانند چنان تغییر بزرگی در دکوراسیون داخلی منزل تان ایجاد کنند که حتی مبلمان ها هم از پس آن بر نمی آیند. این آباژور ها و روشنایی ها در هر جایی که شما فکرش را کنید، می توانند بشینند.  این نوع از مبلمان از دوام بالایی برخوردار است. امروزه مبلمان آلومینیومی و پلاستیکی بخاطر وزن کمی که دارند محبوب هستند.

کتابخانه اداری -مدل کا 116

مبلمان اداری یکتا دکور

مبلمان اداری یکتا دکور (آدینا) تولید کننده انواع مبلمان اداری ، مبل اداری ، میز اداری ، صندلی اداری و سایر ملزومات مورد نیاز برای دکوراسیون اداری می باشد. طراحی به روز و منحصر بفرد و استفاده از متریال مناسب در ساخت محصولات اداری آدینا را قابل رقابت با برندهای خارجی و داخلی نموده است.

شما می توانید برای مشاوره خرید مبلمان اداری و اطلاع از قیمت مبلمان اداری ، قیمت مبل اداری و سایر محصولات با کارشناسان ما تماس بگیرید.

برای مطالعه بیشتر شما :

1-مبلمان اداری ارگونومی چیست ؟

2-مبلمان اداری حرفه ای

3-ظرافتهای دکوراسیون داخلی دفتر کار

4-فروش مبلمان اداری و شش توصیه مهم درباره آن

5-مبلمان اداری کلاسیک

6-مبلمان اداری چوبی

7-مبلمان اداری سفارشی

8-مبلمان اداری خاص

9-مبلمان اداری لوکس 

10-راهنمای خرید مبلمان اداری

11-ابعاد مبلمان اداری مدرن

12-مبلمان اداری مدرن

13-اصطلاحات مبلمان اداری

14-نکاتی مهم در مورد مبلمان اداری

15-ویژگی های صندلی استاندارد اداری با رعایت نکات طبی

16-انواع مبلمان اداری

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید.

مبلمان اداری خاص ، چرا باید خاص باشیم .

مبلمان اداری خاص به چه مبلمان و لوازم اداری اطلاق میگردد ؟ یقینا پاسخ  دادن به این پرسش  راحت نیست .زیرا ویژه و  خاص بودن در نگاه  افراد با دیدگاه و سلایق مختلف خود تعاریف مختلفی  دارد . بعنوان مثال همین که   طراحی  مبلمان و دکوراسیون اداری ،خاص ، ویژه  منحصر بفرد باشد می توانیم آنرا مبلمان اداری خاص بنامیم و یا  لازم است که  حتما از در مواد اولیه خاص برای تولید ملزومات اداری  استفاده نمود. بنابراین نخست  باید بررسی کنیم که  خاص بودن به چه مفهوم است  ، و مبل اداری خاص به چه نوع ملزومات  اداری گفته میشود .


مبلمان اداری یکتا  تولید کننده انواع مبلمان اداری خاص می باشد. برای آشنایی با محصولات ما به بخش های مربوط مراجعه نمایید.


انواع مبلمان اداری خاص

کارخانه محصولات تولیدی یکتادکور در مبلمان اداری خاص

ما در مبلمان اداری یکتا بر این باوریم که مبلمان اداری خاص ، یک محصول اداری محسوب نمی گردد،بلکه این یک دیدگاه خاص و استراتژی کاری میباشد .بسیاری  ازمردم  ایده های منحصر بفرد  و ویژه ای را  برای طراحی دکوراسیون فضای اداری و مبلمان اداری خاص خود پیشنهاد می دهند . بنحویکه بعد از پیاده سازی طرح و اجرای آن ، فضایی بدست می آید که برای بیش از 80% افراد جدید و تحسین بر انگیز است و نظیر آنرا در کمتر جایی ملاحظه کرده اند . عمدتا مشتریان این نوع  مبلمان  افراد و سازمانهایی هستند که بسیار ایده های جدید در سر دارند و تمایل دارند که این نگرش خود را  نه تنها در انجام فعالیتهای روزمره و برنامه های بلند مدتشان در کار، بلکه حتی با نوع مبلمان و لوازم اداری که با آن سازمان خود را تجهیز کرده اند ، به مشتریان خود اثبات نمایند . این موضوع بخصوص در سازمانهایی که دارای محصول یا خدماتی خاص و منحصر بفرد میباشند بیشتر به چشم می آید . مبلمان و ملزومات اداری خاص میتواند حتی  مدرن و لوکس نباشد ولی این ویژگی منحصر بفرد بودن را باید الزاما داشته باشد .

محصولات مبل اداری مدرن یکتادکور را ببینید

چرا به  پروژه مبلمان اداری خاص و دکوراسیون اداری خاص نیاز دارید ؟

شما چه مالک یک شرکت خدماتی در زمینه وکالت باشید و یا چه یک پزشک متخصص باشید وخودتان صاحب  مطب اختصاصی باشید .حتما ارباب رجوع و مراجعه کننده به محل کارتان خواهید داشت.و این بدین معنی است که  دکوراسیون و مبلمان اداری باید برای شما اهمیت داشته باشد البته اگر شغل شما و مشتریانتان برای شما مهم باشند . در بعضی از شغلها ، جایگاه کاری شما ایجاب میکند تا علاوه بر ارائه  خدمات اصلی به مشتری ، حتما آرامش و اطمینان را هم به وی هدیه دهید، تا زمانیکه از محل کار شما خارج میشوند احساس خوبی برای گرفتن خدمات دوباره داشته باشند ، اما توصیه کارشناسان ما در مبلمان اداری یکتا به شما اینست که هرگز بدون استفاده از مشورت افراد خبره در زمینه  طراحی و اجرای دکوراسیون اداری و مبلمان اداری خاص اینکار را نکنید زیرا مجبور خواهید شد تا چندین باردر این زمینه هزینه کنید . دکوراسیون سفارشی به طور مثال میز کنفرانس سفارشی  می تواند خاص بودن را به شما هدیه بدهد چرا که طرح سفارشی مخصوص خود شما می باشد.

خرید مبلمان اداری خاص

اصلی ترین هدف از خرید مبلمان اداری خاص ، ایجاد یک محیط زیبای کاری برای تحت تاثیر قرار دادن مشتری و به ارمغان آوردن آرامش و اسایش برای پرسنل است. شما اگر بعنوان یک مدیر ، کار مدیریت یک اداره را بعهده دارید که با توجه به نوع محصول یا خدمت  هیچ  مراجعه کننده ای ندارد، نباید  فکر نکنیدکه مبلمان اداری بی اهمیت است زیرا ارزش و اهمیت کارکنان شما کمتر از مشتری نمیباشد، توجه داشته باشید که دیگر امروزه نقش و اهمیت طراحی محیط کار و مبلمان اداری در شکوفایی استعداد های کارمندان ثابت شده است. بنابراین سعی کنید تا یک فضای کاری دلچسب و آرامش بخش با مبلمان اداری زیبا بسازید.شاید شما بخواهید از مبلمان اداری خاص برای  توسعه فضای کاری خود استفاده کنید. شایددر حال حاضر، سازمان شما بودجه  کافی برای خرید مبلمان اداری خاص نداشته باشد ولی بهتر است برای این رویداد برنامه ریزی انجام دهید،در اینصورت بهتر است که مبلمان اداری خاص را در زمان هایی که شرکتها شرایط  تخفیف ویژه دارند خریداری نمایید.

http://yektafurniture.com/

مبلمان اداری خاص

تصمیم برای نوسازی دکوراسیون تجاری فضای کسب و کار با مبلمان اداری خاص:

یکی از اصلی ترین موضوعاتی  که صاحبان شرکتها و یا افراد دارای کسب و کار شخصی مبتنی بر فضای تجاری باید در مورد آن وقت گذاشته و فکر کنند انتخاب بین  ادامه دادن با وضعیت و سبک موجود با استفاده از مبلمان و لوازم موجود وفقط با استفاده از بازچینش آنها و یا استفاده از مبلمان و لوازم  اداری جدید و طراحی و خرید مبلمان اداری خاص میباشد . به عنوان فردی که  کسب و کار خود را راه اندازی کرده  است و بنوعی فرمان هدایت کسب و کار در دستان و تصمیم گیری اوست،باید توازن بین کیفیت،زیبایی و قیمت هدف غایی مبلمان اداری خاص شما باشد. گر چه انتخاب و تهیه ملزومات و مبلمان اداری نو کار بسیار جذاب و لذت بخش  بنظر میرسد که البته تاثیر آن در نهایتهم بر روی افراد و هم بر روی سازمان خواهد بود ،ولی همواره محدودیتهای بودجه ای و سرمایه ای  این امکان را به همه نمیدهد .تا با فراغ بال همه مبلمان اداری قدیمی را کنار بگذارند و آنرا با جدید جایگزین نمایند. بنابراین ایده استفاده از مبلمان موجود با چینش جدید  میتواند پیشنهاد  خوبی برای تغییر دادن دکوراسیون  فضای کسب و کار شما باشد .

استفاده از مبلمان اداری خاص در فروشگاه

استفاده از مبلمان اداری خاص در فروشگاه های بسیار مناسب و خوب است . چرا که  خاص و منحصر به فرد بودن این سبک از مبلمان اداری میتواند نام برند شما را بولد کند و در ذهن مشتریانتان بر جای بگذارد . استفاده از مبلمان اداری خاص به عنوان مثال در یک رستوران و کافی شاپ یک نقطه قوت میتواند باشد . ترکیب زیبایی با خاص بودن دکوراسیون میتواند شما را شاخص کند و مشتریان و به طبع گردش مالی شما بیشتر میشود . دکوراسیون تاثیرات زیادی را در نحوه کار یا حتی بر درآمد شرکت و سازمان دارد . چرا که بر نوع کار پرسنل تاثیر میگذارند . و کار کارمندان شما بقا و پیشرفت شما را به همراه دارد و این فعالیت ها هرچقدر خوب تر و مناسبتر باشد میتواند کمک شایانی به سازمان بکند . نقش مبلمان  اداری خاص در این موضوع بسیار واضح است . خاص بودن باعث ایجاد تنوع میشود و تنوع خلاقیت را به محیط القا میکند . محیط اگر خلاقانه باشد و طراحی خلاقانه ای را بدنبال داشته باشد . افکار پرسنل نیز به سمت خلاقیت هدف دار میشوند . این امر باعث پیشذفت برند شما نیز خواهد شد . استفاده آن در فروشگاه ها میتواند بازخورد خوبی را به همراه داشته باشد . در یک فروشگاه ورزشی از یک کانتر پذیرش بسیار شیک و البته خاص میتوانید استفاده کنید که طرح مختص به برند شما را نیز به همراه داشته باشد .

ویژگی یک مبلمان اداری خاص

صحبت از ویژگی های یک مبلمان اداری خاص شد خاص بودن به معنای تمایز نسبت به سایر دکوراسیون های اداری می باشد . این تمایز نشان از خارج از اصول بودن یک دکوراسیون اداری ندارد بلکه در طراحی و همینطور بعضی اوقات در کاربرد میزهای اداری ویژگی ها و فاکتورها مسائل خیلی خاصی وجود دارد . همه اینها دست به دست هم می‌دهند تا یک دکوراسیون اداری خاص یا به طور کلی مبلمان اداری خاص را برای شما به ارمغان بیاورند . خاص بودن مبلمان اداری در سبک های متفاوت مانند کلاسیک مدرن و سفارشی می تواند جای بگیرد . خاص بودن مبلمان اداری می تواند به میز های اداری سرایت کند می تواند به صندلی های اداری و همینطور مبل های اداری نیز تعمیم داده شود . خاص بودن مبلمان اداری می تواند خلاقیت را به سازمان شما ببخشد . همان طور که در مقالات مرتبط با تاثیر خلاقیت در مبلمان اداری به نحوه کار گفته ایم ، این امر می تواند بازده کار پرسنل شما را بیشتر کند و علاوه بر بازده ایده های خلاقانه ای را در ذهن خود پرورش دهند و حداقل از هر ایده خوب این یکی از آنها موجب پیشرفت و تمایز شما نسبت به رقبای تان می شود .

بیشتر بخوانید : خلاقیت در دکوراسیون اداری

مبلمان اداری خاص

مبلمان اداری خاص

مبلمان اداری خاص

مبلمان اداری خاص

فروش مبلمان اداری خاص

صحبت از ویژگی های یک مبلمان اداری خاص شد خاص بودن به معنای تمایز نسبت به سایر دکوراسیون های اداری می باشد . این تمایز نشان از خارج از اصول بودن یک دکوراسیون اداری ندارد بلکه در طراحی و همینطور بعضی اوقات در کاربرد میزهای اداری ویژگی ها و فاکتورها مسائل خیلی خاصی وجود دارد . همه اینها دست به دست هم می‌دهند تا یک دکوراسیون اداری خاص یا به طور کلی مبلمان اداری خاص را برای شما به ارمغان بیاورند . خاص بودن مبلمان اداری در سبک های متفاوت مانند کلاسیک مدرن و سفارشی می تواند جای بگیرد . خاص بودن مبلمان اداری می تواند به میز های اداری سرایت کند می تواند به صندلی های اداری و همینطور مبل های اداری نیز تعمیم داده شود . خاص بودن مبلمان اداری می تواند خلاقیت را به سازمان شما ببخشد . همان طور که در مقالات مرتبط با تاثیر خلاقیت در مبلمان اداری به نحوه کار گفته ایم ، این امر می تواند بازده کار پرسنل شما را بیشتر کند و علاوه بر بازده ایده های خلاقانه ای را در ذهن خود پرورش دهند و حداقل از هر ایده خوب این یکی از آنها موجب پیشرفت و تمایز شما نسبت به رقبای تان می شود .

بیشتر بخوانید : خلاقیت در دکوراسیون اداری

 • http://yektafurniture.com

مبلمان اداری خاص

مبلمان اداری خاص

پارتیشن اداری خاص

پارتیشن اداری خاص چه نوع پارتیشنی میباشد ؟ به طور کلی چند نوع پارتیشن اداری داریم ؟ ما در صنعت مبلمان اداری سه نوع پارتیشن اداری را برای مشتریان ارائه میدهیم

 1. پارتیشن اداری دوجداره
 2. پارتیشن اداری شیشه ای
 3. پارتیشن اداری ام دی اف

پارتیشن های اداری به این سه بخش تقسیم بندی میشوند اما پارتیشن اداری خاص چیست ؟ پارتیشن اداری خاص نامیده می شود که طراحی و تولید خاص خود را داشته باشد . استفاده  از محصولات و متریال هایی که به صورت کاملا خاص استفاده می شود . و برای شخص شما به صورت انحصاری طراحی و تولید می شود . پارتیشن اداری که از ترکیبات شیشه و ام دی اف ساخته میشوند و طراحی خاصی دارند در این سبک دسته بندی می شوند . استفاده از تاج برای پارتیشن اداری خاص مناسب سبک لوکس میباشد که یک وقار خاصی را به محیط شما می بخشد . استفاده از رنگ های نو و جدید که کمتر در دکوراسیون اداری دیده ایم میتواند کمک بزرگی به خاص بودن مبلمان اداری بکند .

ویژگی های میز مدیریت خاص و مبلمان اداری خاص

برای انتخاب و تهیه  یک میز مدریت خاص  باید به نکاتی مانند: کارامدی و قابلیت دوام،ماندگاری، ارگونومی ، ابعاد اتاق، نور، رنگ، جنس میز مدیریت، کیفیت و استقامت آن و همچنین نوع طراحی و امکانات میزمدیریت اشاره کرد. یک میز مدیریت خاص که بخشی از مبلمان اداری خاص یک محیط کاری محسوب می شود باید  به مانند سایر  اجزا این گروه مانند : انواع صندلی اداری خاص، انواع میز اداری خاص و انواع پارتیشن اداری خاص با اهداف بلند مدت و استراتژی کاری شما سازگاری کامل داشته باشد . انتخاب مناسب یک میز مدیریت ، می تواندبعنوان ابزاری خاص برای ایجاد تشعشعات مثبت در مدیریت و نوآوری یک کسب و کار در نظر گرفته شود .

مبلمان اداری خاص

9 پاسخ
 1. مبلمان اداری یکتا
  مبلمان اداری یکتا says:

  مبلمان اداری یکتادکور تولید کننده انواع صندلی استاندارد می باشد. صندلی های تولیدی ما به صورت صندلی چرخان و ثابت می باشد. صندلی اداری یکتا بر اساس استانداردهای سلامتی برای محیط اداری بوده و کارایی طبی نیز دارند. راحتی و دوام شعار ما در تولید صندلی اداری می باشد. انواع صندلی تولیدی ما عبارت است صندلی کارمندی ، صندلی آموزشی ، صندلی کنفرانس و صندلی انتظار

  پاسخ
 2. مبلمان اداری یکتا
  مبلمان اداری یکتا says:

  یکی از ملزومات اداری در مبلمان ادارات کمد اداری می باشد. کمد و فایل اداری نیاز هر بخش از ادارات و شرکت هاست. با توجه به موارد استفاده، کمدهای اداری طرح های مختلفی دارند. کمد اداری به دو صورت چوبی و فلزی ساخته می شود. البته این روزها سلیقه مخاطبان بیشتر بر روی فایل و کد اداری ساخته شده از ام دی اف می باشد. محصولات ما در این زمینه دارای طرح بندی بسیار زیبا و تنوع طرح زیادی می باشد.

  پاسخ
 3. مبلمان اداری یکتا
  مبلمان اداری یکتا says:

  یکی از محصولات تولیدی اصلی ما مبل اداری و نیم ست اداری می باشد. استفاده از متریال استاندارد و طراحی به روز باعث شده است که مبل اداری تولیدی یکتادکور توان رقابت با برندهای خارجی را داشته باشد. راحتی ، استحکام ، زیبایی و قیمت مناسب با کیفیت شاخصه اصلی مبل اداری یکتادکور می باشد. انواع مبل اداری تولیدی ما به صورت کلاسیک، مدرن ، راحتی و رسمی می باشد.

  پاسخ
 4. مبلمان اداری یکتا
  مبلمان اداری یکتا says:

  مبلمان اداری یکتادکور
  تمامی اقلام و وسایلی که برای دکوراسیون داخلی فضاهای کاری و اداری استفاده می شود، مبلمان اداری نامیده می شود. مبلمان اداری در حقیقت شامل مبل اداری ، میز اداری ، صندلی اداری ، قفسه ها ، کمد اداری و پارتیشن اداری استفاده شده می باشد. با توجه به اینکه امروزه محیط های کاری افراد در داخل ساختمان ها می باشد ، بنابراین تجهیز اماکن اداری و دکوراسیون آنها یکی از مقوله های مهم در چنین فضاهایی می باشد. تلقی برخی از افراد این است که مبلمان اداری را با مبل اداری یکی می گیرند. این یک خطاست. مبل اداری و یا همان نیم ست اداری بخشی از مبلمان یک فضای اداری است.مبلمان اداری هر فضا بر اساس نیاز آن مجموعه چیده می شود. تعداد صندلی و میزهای استفاده شده ، پارتیشن های اداری کار شده همه بر اساس نیاز محیط می باشد.
  مبل اداری یکتادکور

  پاسخ
 5. مبلمان اداری یکتا
  مبلمان اداری یکتا says:

  خرید مبلمان اداری با قیمت مناسب
  مبل اداری به صورت نیم ست بیشتر در اتاق مدیران ، جلسات و یا اتاق انتظار استفاده می شود. نیم ست تولیدی به صورت یک کانانپه 2 نفره به همراه دو عدد تک مبل می باشد که ظرفیت 4 نفر را دارد. البته شایان ذکر است که ما سفارش مبل اداری کامل یعنی 7 نفره را هم می توانیم قبول و تولید نماییم.ما سعی کردیم محصولاتی را تولید کنیم که کیفیت مناسب در سطح برندهای خوب خارجی داشته و قیمت آن برای مصرف کننده ایرانی قابل پرداخت باشد. متریال استفاده شده در تولید مبل اداری و نیم ست یکتادکور از بهترین متریال موجود در بازار است. در تولید مبل اداری یکتادکور سعی شده است که اسکلت ، رویه و داخل کار به نحو زیادی طراحی و ساخته شود. همین مساله باعث افزایش عمر محصولات ما شده است.خرید مبلمان اداری را با ما تجربه کنید .مبلمان اداری یکتادکور محصول خلاقیت ، نوآوری و تخصص نیروهای انسانی ماست.در تولید مبل اداری ما سعی کرده ایم که کارها در دو دسته مبل راحتی و مبل رسمی را تولید کنیم. همچنین در مبل اداری نیز همانند تمامی محصولاتمان قائل به طرح های کلاسیک ، مدرن و لوکس می باشیم.

  پاسخ
 6. چیدانه
  چیدانه says:

  استفاده از سبک هتلی در اتاق خواب کوچک
  در بسیاری از هتل ها از یک اتاق کوچک فضای دنج و لوکس را با چند ترفند ساده به وجود می آوردکافی است شما هم این ترفندها را در چیدمان اتاق خواب های کوچک خود به کار بگیرید و ظاهر منحصر به فردی در آن ایجاد کنید. کافی است از یک رو تختی سفید رنگ و یک پتو مخمل و چند کوسن برای فضای تخت استفاده نمایید و فضای کنار تخت ها را با میزهای کم جا پر کنید و ظاهر لوکسی به اتاق خواب کوچک خود ببخشید.
  در اتاق خواب کوچک از اطراف سر تختی استفاده کنید!
  با استفاده از فضای اطراف سرتختی برای نگهداری و طبقه بندی و نظم دهی لوازم و وسایتان به خوبی می توانید ظاهر مرتب و منظمی در چیدمان اتاق خواب های کوچک خود به وجود بیاورید. همچنین با اضافه کردن رنگ های روشن و شاد سبز و آبی به بستر سفید اتاق خواب انرژی منحصر به فردی به فضای اتاق خواب تزریق شده است.
  اتاق خواب کوچک برای دو نفر!
  شاید شما تصور کنید که چیدمان اتاق خواب های کوچک برای دو نفر امکان پذیر نیست، اما با بالا بردن ارتفاع تخت ها و کم کردن عرض آن ها با سادگی می توانید یک اتاق کوچک را برای دو نفر دکور کنید. استفاده از رنگ سفید برای فضا و مبلمان کم جا می تواند فضای اتاق خواب کوچک شما را کاربردی تر کند.
  طراحی یک دیوار خاص برای اتاق خواب کوچک!
  طراحی هر چهار طرف دیوار می تواند فضای اتاق شما را به یک مکعب تبدیل کند و آن را کوچکتر از قبل نشان دهد در عوض با طراحی یک دیوار مثل دیوار پشت تخت به سادگی می توانید یک نقطه ی کانونی در فضا ایجاد کنید. طرحی که در تصویر می بینید در فضای کوچک این این اتاق خواب عمق ایجاد می کند و آن را بزرگتر از آن چه که هست نشان داده است.

  پاسخ
 7. اتاق
  اتاق says:

  چیدمان آشپزخانه شیک اهمیت بسیار زیادی در طراحی داخلی دکوراسیون دارد. زیرا آشپزخانه مهم ترین فضای کاربردی در خانه است و معمولا زمان زیادی را روزانه در آن سپری می کنیم. همچنین از آنجایی که آشپزخانه فضایی برای پخت و پز و تهیه غذایی سالم است، دکوراسیون آشپزخانه یکی از مهم ترین عواملی است که بر رژیم غذایی اشخاص تاثیر می گذارد و ما را به تغذیه ای سالم تشویق کرده یا از آن دور می سازد. با توجه به زمان قابل توجهی که در آشپزخانه می گذرانیم باید تا جایی که امکان دارد این مدت زمان را به گونه ای دلپذیر و مفید سپری کنیم تا وقت کافی برای رسیدن به دیگر کارهای مهم تر فراهم شود

  در این نوشته میخواهیم بعنوان راهنمای چیدمان آشپزخانه شیک کمی در مورد چیدمان توضیحاتی بدهیم. اولین قدم در چیدمان آشپزخانه دوری از هر گونه وسایل اضافی و جا گیر در آشپزخانه است. برای هر وسیله که در آشپزخانه دارید از خود این سوال را بپرسید که “آخرین زمانی که از این وسیله استفاده کردم چه وقت بود؟” اگر جواب این پاسخ مشخص نیست در بیرون گذاشتن آن وسیله از دکوراسیون و چیدمان آشپزخانه خود درنگ نکنید. برای مثال تعدادی از افراد هستند که ساندویچ سازی خریداری کرده اند یا از شخصی هدیه گرفته اند اما به هیچ عنوان از آن استفاده نکرده اند و با این حال باز هم در چینش وسایل آشپزخانه بلا استفاده قرار می گیرند.

  در آشپزخانه های مدرن داشتن چیدمانی که سادگی را بنمایش بگذارد بسیار مهم است. بجای استفاده از وسایل دکوری و جا گیر در آشپزخانه می توانید گزینه های دیگری را به دکوراسیون آشپزخانه اضافه کنید که علاوه بر زیبا و مرتب نشان دادن چیدمان آشپزخانه، از شلوغی بیش از حد آن نیز جلوگیری می کنند. برای مثال استفاده از سنگ های طبیعی با رگه های زیبای مواد معدنی یا چوب طبیعی با گره و بافت های متعدد در اپن یا کانتر آشپزخانه جلوه ای جذاب و گیرا به دکوراسیون محیط اضافه خواهد کرد.

  پاسخ
 8. تزئین
  تزئین says:

  دکوراسیون داخلی اتاق کنفرانس و جلسات
  سالن کنفرانس و اتاق جلسات ، یکی از مهمترین بخش های یک شرکت و یا اداره است. این موضوع از آن جهت اهمیت دارد که طراحی یک فضای خوب و مناسب، بر نوع ارائه مطلب و اینکه چقدر بر افراد حاظر در جلسه موثر است، لازم است. در این سالن ها معمولا مدیرهای کل و مدیرهای جز و همچنین مسئولان رده بالای یک شرکت و یا اداره سخنرانی می کنند؛ که خوب به تبع آن تصمیات آینده و نگاه های مهمی در آن مطرح می شود. بنابراین وجود دکوراسیون داخلی مناسب الزامی است. از میز اصلی و مبلمان داخل اتاق جلسات گرفته تا نوع چیدمان وسایل روی میز؛ باید با یک ساختار کاملا حساب شده، متناسب با امور شرکت و اداره طراحی گردد.
  اندازه اتاق جلسات اهمیت زیادی در طراحی آن دارد. باید به محدودیت های فضا توجه شود؛ تا بتوان میز به اندازه مناسب برای آن تهیه کرد. میز کنفرانس در وسط اتاق قرار می گیرد. پس توجه داشته باشید که اطراف آن برای رفت و آمد و پذیرایی، فضای کافی را داشته باشد. این فضا را به حدی در نظر بگیرید که به راحتی بتوان صندلی ها را نیز جابجا کرد.
  میزهایی که برای سالن کنفرانس در نظر گرفته می شود، از نوع میزهای کشیده است. معمولا یا به صورت مستطیلی و یا بیضی انتخاب می شود. در بعضی از موارد، با توجه به استفاده خاص از اتاق میز را به صورت U شکل انتخاب می کنند. صندلی ها در اطراف میز و گوشه ها چیده می شوند. توجه داشته باشید که معمولا یک طرف میز به صورت جایگاه سخنران انتخاب می شود. صندلی ها باید به گونه ای قرار گیرند که به راحتی بتوانند نسبت به جایگاه سخنران دید داشته باشند.اگر تعداد افراد حاظر در جلسه زیاد است و اطراف یک میز معمولی اجازه نمی دهد و یا باعث شلوغی می شود، از میزهای میان تهی استفاده کنید. این کار امکان رفت و آمد برای پذیرایی راحت تر می کند و همچنین ارتباط بین افراد متناسب تر می شود.

  پاسخ
 9. کجارو
  کجارو says:

  غذا امروزه یکی از مهم‌ترین بخش‌های زندگی ما است و هر کشوری با توجه به موقعیت جغرافیایی و فرهنگی که دارد، غذاهای متنوعی را دارا است؛ در این میان بعضی از غذاها در لیست برترین غذاهای دنیا قرار دارند.
  وقتی صحبت از غذا می‌شود، ناخودآگاه طعم‌ها و مزه‌های مختلف و غذاهایی که برای ما لذیذ است در ذهن ما تداعی می‌شود. در دنیا غذاهای گوناگونی وجود دارد که بسیاری از آن‌ها شهرت جهانی دارند و در کشورهای مختلف نیز تهیه می‌شوند. مطمئنا بسیاری از کشورها در این صنعت نسبت به بقیه معروف‌تر هستند؛ با این حال در این مقاله قصد داریم غذاهای بی‌نظیری که در فهرست خوشمزه‌ترین غذاهای دنیا قرار دارند را معرفی کنیم.
  مگر می‌شود کسی با پاپ کورن آشنایی نداشته باشد! یک ظرف پاپ کورن همراه همیشگی عاشقان فیلم و سریال است که تا در هر بخش از فیلم همراه ببینندگان باشد. پاپ کورن کره‌ای در آمریکا از محبوب‌ترین ذرت‌های بو داده است که طرفداران جهانی دارد.
  این غذا از پن‌کیکی نازک، به همراه خمیری که یک شب باید برای تخمیر به آن زمان داد، درست می‌شود. این خمیر را که از برنج و عدس سفید درست می‌شود، با سیب زمینی، چاشنی‌های متفاوت و پیاز پر می‌کنند. در هند این غذا بیشتر در صبحانه میل می‌شود و با خوردن آن تا نزدیک ظهر احساس گشنگی نخواهند کرد و اغلب با سس‌ها و ترشی‌های متنوع سرو می‌شود.داستان‌های بسیاری در مورد تاریخچه ابداع چیپس مطرح شده؛ اما طبق آنچه که بررسی شده است، تاریخچه‌ی آن به سال ۱۸۱۷ در انگلیس بازمی‌گردد. این اسنک بی‌نظیر که عاشقان بسیاری دارد، در طعم‌ها و مزه‌های مختلفی وجود دارد که نمکی آن از همه پرطرفدارتر است.

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *