مبلمان اداری حرفه ای، حرفه ای بودن مبلمان اداری از حرف تا عمل | مبلمان اداری یکتا دکور

مبلمان اداری حرفه ای

حرفه ای بودن مبلمان اداری از حرف تا عمل :

ما در مبلمان اداری آدینا بر این باوریم که مبلمان و ملزومات اداری حرفه ای یک محصول صرف نیست بلکه برآیند و مجموعه کاملی از خدمات حرفه ای در مورد مبلمان اداری برای یک مشتری و یا بعبارتی برای تک تک مشتریان میباشد یک فروشنده حرفه ای صنعت مبلمان اداری باید بتواند خدمات خود را در دو قسمت قبل از فروش و بعد از فروش برای مشتریان خود کامل و بدون نقص انجام دهد این خدمات عبارتند از بازدید از محل مشتری ، اندازه گیری و ثبت دقیق فضای موجود ، گفتگو با مشتری و درک دقیق خواسته های وی ، ارائه مشورت در مورد چیدمان مبلمان و دکوراسیون اداری ، ارائه طرحهای دو بعدی حرفه ای و در نهایت ارائه طرحهای سه بعدی دکوراسیون اداری که البته تمام این خدمات باید توسط افراد حرفه ای و خبره انجام گردند.

آیا مشتری به خدمات حرفه ای در زمینه مبلمان اداری نیاز دارد ؟

ما در آدینا ، تیم تخصصی خود را در واحدهای مشاوره ، طراحی ، فروش، تولید و نصب و همجنین خدمات پس از فروش آگاه کرده ایم که هیچ چیز نمیتواند جایگزین اخلاق حرفه ای در کار شود . واگر ما به مشتریان وفادار نیاز داریم باید هم در حرف و هم در عمل برترین خدمات حرفه ای را به مشتری ارائه نماییم . زیرا دنیای امروز دنیای رقابت است و صنعت مبلمان اداری نیز از این امر مستثنی نمیباشد .

میز اداری چوبی

میز اداری چوبی

خلاصه درک از مبلمان اداری حرفه ای

مبلمان اداری حرفه ای یک محصول نیست بلکه برآیندی از خدمات حرفه ای یک شرکت فروشنده مبلمان اداری است که کار طراحی ، تولید ، مونتاژ حمل و نصب محصولات اداری را با افراد متخصص و حرفه ای انجام میدهد که برای آنها عبارت مشتری پادشاه است و همیشه حق با مشتری است بخوبی جا افتاده و در عمل به آن پایبندند .مبلمان اداری حرفه ای یک معنای انتزاعی دارد .

مبل و نیم ست اداری مدل ویانا

مبل و نیم ست اداری مدل ویانا

اهمیت میز اداری برای کار حرفه ای

ما نمی توانیم از اهمیت میز اداری برای فضای کاری غافل شویم. بسیار مهم است که فضای کافی در دفتر برای جنبشی آزاد داشته باشیم، تا کارکنان بتوانند به راحتی در بین فضا حرکت کنند. از این رو، مبل اداری نقش مهمی در فضای کاری دارد. بنابراین، لازم است که فقط محصولات اداری داشته باشیم که به لحاظ ارگونومی طراحی شده باشد تا با توجه به محل کار بتواند نیاز های سلامتی را برآورده کند.

مبلمان اداری حرفه ای

مبلمان اداری حرفه ای

میز اداری برای کارمندان حرفه ای

کارمندان تقریبا نیمی از زندگی خود را در دفتر می گذرانند. مثل یک خانه دوم برای آنهاست. با این حال، تنها تفاوت در این واقعیت است که در حداکثر بخشی از جمعیت کارکنان در بریتانیا صرف نشستن در دفتر خود می کنند. و این به خاطر این واقعیت است که انتخاب نوع مناسب مبلمان اداری حرفه ای یک فعالیت جامع است، ارائه ای برای کارکنان در جهت شرایط کار خوب، مبلمان اداری مناسب، مانند میز های اداری، شکلی حرفه ای به محیط می دهد.

دیوارکوب -طرح شماره (11)

یک کارمند یک منبع عالی است. برای همین دکوراسیون اداری مهم است.نه فقط توانایی آن، بلکه این منبع نیز با عامل نگرشی است که باعث می شود این منبع – نهایی و بهترین باشد. اما در پایان روز، یک کارمند یک انسان است و وظیفه اصلی کارفرمایان باید برای مراقبت از کارکنان و رفاه آنها باشد. میزهای اداری با ارتفاع مناسب، با پشتیبانی از پشت صندلی، باید برای کارکنان مناسب و سالم باشد.

پارتیشن دو جداره -طرح (29)

انتخاب مبلمان اداری حرفه ای

این موضوع که شما تصمیم گرفته اید تا مبلمان اداری حرفه ای را برای توسعه فضای کار اداری خود انتخاب کنید بیانگر میزان اهمیتی است که به پرسنل خود میگذارید ویقینا این مهمترین گام برای شروع است .فضای کاری شما این مهم را به شما الزام میکند که برای آسایش و راحتی پرسنل و مشتریان خود از مبل و نیم ست های اداری مناسب استفاده کنید در زمان خرید مهم است که سبک بی طرفی را پیش بگیرید یعنی مبل ای که خریداری میکنید زیاد زنانه و یا بیش از حد مردانه نباشد .بلکه به نحوه برند سازی و تصویر سازمانی خود فکر کنید.

پارتیشن دو جداره -طرح (21)

خرید مبلمان اداری حرفه ای

آیا برای خرید مبلمان اداری حرفه ای جهت استفاده در دفتر کار  و یا برای یک گروه از پرسنلتان تصمیمی گرفته اید، یقینا در قدم اول این تصمیم یک اقدام مهم است. دفتر کاری شما ایجاب می کند، مبلمان اداری حرفه ای برای پرسنل ، مشتریان و ارباب رجوع خریداری کنید. این مهم است که یک سبک خاص رابرای خرید مبلمان انتخاب کنید. مبلمان نباید بیش از حد زنانه یا مردانه نباشد وباید  فراتر از جنسیت و  بر مبنای عملکردباشد. رنگ های خنثی برای دکوراسیون دفتر کار نیز یک ایده مناسب هستند، زیرا رنگ های  تأثیرات مختلف بر روی ذهن افراد دارند. راحتی و آسایش مهم است، اگر شما می خواهید محیط حرفه ای راایجاد کنید، پس همین حالادست به کار شوید.

پارتیشن دو جداره -طرح (22)

میزکار ، نقطه تمرکزدر  هر دفتر اداری  است، این   که چقدر بزرگ یا کوچک باشد مهم نیست، اما سبکی را برای بقیه مبلمان اداری مشخص خواهد کرد. این موضوعی است که دفترکاررا به یک محیط اداری عالی تبدیل می کند. نوع فعالیت انجام شده به تعیین نوع میزاداری که در محیط کار مورد نیاز است کمک شایانی خواهد کرد. اگر شما یا کارمندتان تماس تلفنی و تایپ کردن را بر روی رایانه به صورت تمام وقت انجام می دهد، برایشان میز اداری بزرگ نخرید. با این حال، اگر کار پرسنل شما طراحی داخلی و یا فنی و مهندسی است که نیاز به فضای کار مناسب  دارد یک میز بزرگ اداری مناسب تر است.

پارتیشن دو جداره -طرح (8)

همانطور که قبلا نیز گفته شد، شما می خواهید مبلمان اداری  مناسب خود را انتخاب کنید تا پرسنلتان  بتوانند از نظر پیشرفت کاری و سلامتی در آسایش باشند. بسیاری از مشکلات فیزیکی مرتبط با نشستن در یک موقعیت مشخص اتفاق میافتد، به عنوان مثال یک میز اداری حرفه ای باید بتواند در ارتفاع و پشتیبانی کمری برای پیشگیری از مشکلات عدم گردش خون، ستون فقرات و سندرم تونل کارپال، استفاده شود .

کانتر پذیرش -مدل شماره هشت

مبلمان اداری یکتا دکور

مبلمان اداری یکتا دکور (آدینا) تولید کننده انواع مبلمان اداری ، مبل اداری ، میز اداری ، صندلی اداری و سایر ملزومات مورد نیاز برای دکوراسیون اداری می باشد. طراحی به روز و منحصر بفرد و استفاده از متریال مناسب در ساخت محصولات اداری آدینا را قابل رقابت با برندهای خارجی و داخلی نموده است.

برای مطالعه بیشتر شما :

1-مبلمان اداری ارگونومی چیست ؟

2-مبلمان اداری حرفه ای

3-ظرافتهای دکوراسیون داخلی دفتر کار

4-فروش مبلمان اداری و شش توصیه مهم درباره آن

5-مبلمان اداری کلاسیک

6-مبلمان اداری چوبی

7-مبلمان اداری سفارشی

8-مبلمان اداری خاص

9-مبلمان اداری لوکس 

10-راهنمای خرید مبلمان اداری

11-ابعاد مبلمان اداری مدرن

12-مبلمان اداری مدرن

13-اصطلاحات مبلمان اداری

14-نکاتی مهم در مورد مبلمان اداری

15-ویژگی های صندلی استاندارد اداری با رعایت نکات طبی

16-انواع مبلمان اداری

شما می توانید برای مشاوره خرید مبلمان اداری و اطلاع از قیمت مبلمان اداری ، قیمت مبل اداری و سایر محصولات با کارشناسان ما تماس بگیرید.

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید.

5 پاسخ
 1. مبلمان اداری آدینا
  مبلمان اداری آدینا says:

  خرید مبل اداری :
  قبل از اینکه اقدام به خرید مبل اداری بنمایید ما بعنوان یک مشاور امین در زمینه طراحی ، تولید و فروش مبلمان اداری به شما توصیه میکنیم تا از بخش وبلاگ سایت ما ،مقالات مربوط به انتخاب و خرید مبل اداری را حتما مطالعه کنید اگر خلاصه این نوشتارها را بخواهید میتوانیم آن را در قالب یک یا چند جمله کوتاه بدین صورت برای شما بازگو کنیم .

  1-اولویت یک را در کیفیت و ماندگاری مبل اداری قرار دهید
  2-اولویت دوم را در زیبایی و راحتی مبل و نیم ست اداری قرار دهید .
  3-اولویت سوم را در قیمت نیم ست اداری قرار دهید .

  خرید مبل اداری یک کار ساده بنظر می آید ولی ما توصیه میکنیم آنرا زیاد ساده نگیرید . هر مبل اداری دارای ویژگیهای خاص خود است . ابتدا بدانید که چه نیازی دارید .آیا شما به یک مبل اداری با شکوه و با عظمت که دارای طول زیادی باشد نیاز دارید یا یک مبل اداری ظریف که اندازه کمی داشته باشد و بتوانید دریک فضای کوچک آن را جا دهید؟ رنگ مبلمان اداری چگونه باشد شاید شما در اینترنت یا فروشگاه با دین رنگ یک مبل اداری مجذوب آن شوید ولی باید در زمان خرید حتما دکوراسیون اداری دفتر کارتان را در نظر بگیرید و مطمئن شوید که این محصول با سایر محصولات استفاده شده در اتاق همخوانی لازم را داشته باشد .وزن مبل اداری را نیز در فاکتورهای خرید خود در نظر بگیرید . مبل سبک میخواهید یا سنگین . آیا جابجایی در دفتر کار شما و کسب و کار شما تند تند اتفاق می افتد اگر اینگونه است حتما از مبل سبک اداری استفاده کنید .
  انتخاب مبلمان و نیم ست اداری
  انتخاب انواع نیم ست اداری با توجه به مبلمان اداری موجود در محیط اداری و همچنین با توجه به این موضوع که چه مقدار فضا در دسترس میباشد و همچنین چه نوع چیدمان را میتوان برای آن فضا اجرا کرد ، می تواند بسیار متنوع باشد. برای انتخاب مناسب یک ست مبلمان اداری بهتر است که به مراکز تخصصی فروش مبلمان اداری نظیر فروشگاهها و نمایشگاهها مراجعه کرد و یا با گشت و گذار در بین سایت های فروش انلاین مبلمان اداری در اینترنت به محصول مورد نظر دست پیدا کرد . در سایت اینترنتی مبلمان اداری ادینا می توانید در کنار انتخاب سایر ملزومات اداری، انواع مختلفی از مبل های اداری را با طرح ها و تنوع رنگی متنوع مشاهده کنید و در کنار انها از مطالب مختلف موجود در سایت برای انتخاب درست مبلمان و چگونگی چیدمان انها در فضای مورد نظرتان بهره ببرید.

  پاسخ
 2. مبلمان اداری با کیفیت
  مبلمان اداری با کیفیت says:

  مبلمان اداری از چه چیزهایی مهمتر میباشد؟
  خوشبختانه بنده بعنوان نگارنده این مقاله ، در رشته مهندسی صنایع تحصیل کرده ام و سالهای سال بعنوان مدیریت منابع انسانی شرکتهای مختلف مشغول به کار بودم . در بعضی مواقع ، پرسشنامه هایی را تهیه میکردیم و برای اطلاع از اینکه چه چیزی اولویت بیشتری را برای پرسنل به همراه دارد . بعد از تکمیل پرسشنامه ها ، اطلاعات را مورد تجزیه و تحلیل قرار دادیم در شرکتهای مختلف نتایج مختلف حاصل شده بود اما آنچه که میتوان بصورت قطعی در مورد آن اعلام نظر کرد مشاهده کردیم که همیشه امنیت شغلی پرسنل در رده اول خواسته های افراد بود و رتبه بعدی به حقوق خوب تخصیص یافته بود و در رده های سوم و چهارم درمورد مبلمان اداری و زیبایی محل کار صحبت شده بود . البته خوب این نتایج کلی بررسی این پرسشنامه ها بود ولی وقتی بصورت تخصصی این پرسشنامه ها را براساس پست و مقام وسمت سازمانی افراد بررسی کردیم بعنوان مثال پاسخ همه مدیران یک محیط کاری را بررسی میکردیم مبلمان اداری و دکوراسیون داخلی در رتبه اول قرار داشت .
  تصویر مبلمان اداری بصورت سنتی و پیش فرض در ذهن عموم تشکیل شده از یک میز اداری به همراه چند صندلی اداری و همچنین در بعضی اوقات تعدادی کتابخانه اداری و فایل اداری که هدف از گرد هم کردن این لوازم اداری ایجاد فضایی برای کار کردن پرسنل است .با همه اینها یک محیط اداری ، فضایی است که با مبل ونیم ست و لوازم اداری چیدمان شده و آماده برای استفاده توسط کارکنان و مشتریان باشد . در قرن بیست و یکم ، عمدتا این فضا ی اداری با لوازم اداری مدرن چیدمان شده که البته ارگونومیک بودن محصولات اداری یک ویژگی در عصر جاری میباشد که بهمین دلیل این سبک جدید نسبت به مبلمان اداری سنتی هم راحت تر و هم با دوام تر است . و در این عصر محیط کاری تخصصی مانند فضای کارهای تیمی و یا فضای کاری برای برگزاری جلسات در دکوراسیون اداری بیشتر در نظر گرفته میشوند . وطبق کسب و کار و مراجعه کنندگان به محیط کار مبلمان اداری طراحی میشود.

  پاسخ
 3. زوم لایف
  زوم لایف says:

  خواندن این مطلب برای افرادی که برای خواب راحت شبانه دچار مشکلاتی هستند توصیه می‌شود. در این مطلب 16 روش و توصیه برای داشتن خواب راحت شبانه بیان شده است. با مطالعه و توجه به این نکات می‌توانید خواب راحتی در شب داشته باشید. در ادامه با زوم لایف همراه باشید.

  شب از نیمه گذشته و هنوز کاملاً بیدارید. از وقتی که به رختخواب رفته‌اید، 3 ساعت می‌گذرد، ولی هنوز تلاش می‌کنید تا بخوابید. متاسفانه به هیچ طریقی نمی‌توانید بخوابید. فکر شما هزار جا می‌رود. اما ساعت کوکی کنار رختخواب شما در حالیکه تیک تیک می‌کند یک دقیقه را یک ساعت می‌گذراند. شما هم مثل خیلی از مردم برای این که شب خوب بخوابید همه کار می‌کنید.
  1. ساعت خواب خود را مشخص کنید
  حتماً باید در 24 ساعت زمانی را برای خواب در نظر گرفت. ما از مردم می‌خواهیم که خود را عادت بدهند سر زمان‌های مقرری بخوابند و از خواب بیدار شوند. چاره کار این است که خوب بخوابید و در طول روز احساس خستگی نکنید.

  برای این منظور هر شب در ساعت مقرری به رختخواب بروید و هر روز صبح در ساعت مقرری از خواب بلند شوید. با این عادت منظم می‌توانید چرخه شبانه‌روزی یا اصطلاحاً ساعت زیستی بدن خود را تنظیم کنید. که در نتیجه عملکرداعضای داخلی بدن شما تنظیم می‌شود.

  مثلاً هر شب از ساعت یک بامداد تا شش صبح بخوابید. اگر در این مدت زمان خوب خوابیدید، هر هفته 15 دقیقه زمان خواب خود را بیشتر کنید تا زمانی که نیمه شب بیدار شوید. تا این مشکل را از بین نبرده‌اید 15 دقیقه بعدی را اضافه نکنید. در نهایت وقتی به اندازه لازم می‌خوابید زمان بیدار شدن خود را متوجه خواهید شد. پس سر حال از خواب بلند می‌شوید و روز را با انرژی و شادابی شروع می‌کنید.

  پاسخ
 4. دکتر سلام
  دکتر سلام says:

  سلامت نیوز :آیا شما واقعا˝ می دانید که ویتامین هایی نظیر A و B و C و D و … به چه کار می آیند ؟ و چرا باید زحمت استفاده از آنها را بکشید ؟با ما همراه شوید تا درباره برخی دلایل مصرف این ویتامین ها به شما توضیحاتی ارائه دهیم :

  ویتامین A :
  به گزارش سلامت نیوز به نقل از سایت ام اس ان این ویتامین برای بهبود بینایی موثر است . چون در اکثر منابع غذایی یافت می شود ، استفاده از آن راحت ایت و اگر به صورت بی رویه ازمکمل آن استفاده شود می تواند آسیب های جدی کبدی را به هراه داشته باشد .

  بهترین منابع غذایی :
  جگر مرغ ، گوشت گاو ، سیب زمینی شیرین ، اسفناج ، طالبی ، هویج ، کلم پیچ و خربزه .
  سلامت نیوز: چرا باید ویتامین بخوریم؟
  ویتامین B :
  این ویتامین سیستم ایمنی بدن را تقویت کرده و منجر به افزایش سطح انرژی می شود . افرادی که گیاه خوار هستند باید ویتامین B12 را به صورت مکمل دریافت کنند . همچنین ویتامین B9 برای پیشگیری از بروز سرطان پروستات توصیه می شود . برخی شرکت های تبلیغاتی این نوع ویتامین را راهکاری برای درمان چین و چروک ، مبارزه با خستگی عضلات و تسکین آنها می دانند که البته خیلی هم موثق نیست .

  بهترین منابع غذایی :
  مرغ ، تخم مرغ ، بوقلمون ، تن ماهی ، ماهی آزاد ، گوشت گاو ، عدس ، نخود فرنگی ، چغندر ، اسفناج و لوبیا سفید .
  سلامت نیوز: چرا باید ویتامین بخوریم؟
  ویتامین C :
  این ویتامین علاوه بر اینکه سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند برای جلوگیری از پیری پوست و تاندون ها و رباط ها به کار میرود . البته ممکن است با خوردن مکمل های ویتامین C دچار سوزش سر دل شوید .

  بهترین منابع غذایی :
  کلم بروکلی ، جوانه بروکسل ، پرتغال ، گریپ فروت ، گوجه فرنگی ، فلفل قرمز ، کلم پیچ و توت فرنگی
  سلامت نیوز: چرا باید ویتامین بخوریم؟

  پاسخ
 5. ویتامین
  ویتامین says:

  چگونه یک برنامه ورزشی فوق‌العاده انتخاب کنیم؟
  فرادی‌که به تناسب اندام خود اهمیت می‌دهند، ابتدا هدفشان را برروی تغذیه مناسب قرار می‌دهند و سپس شروع به ورزش‌کردن در کنار این برنامه غذاییِ اصولی، می‌کنند. یادتان باشد که رژیم غذایی و برنامه ورزشیِ شما تنها کاملاً شخصی است و نباید توسط دیگران استفاده شود. هر فردی خصوصیات، سبک زندگی، سطح استرس و فیزیولوژی بدنیِ مربوط به خود را دارد و آن را نباید برای دیگران تجویز کند.

  برای رسیدن به تناسب اندام و داشتن بدنی سالم، ورزش باید جزئی از زندگی روزمره‌ شما باشد، ورزش منظم علاوه‌بر آثار مفیدی که روی وزن و سیستم قلبی-عروقی دارد، می‌تواند موجب شکل‌دادن و تناسب اندام شما هم بشود. یک تمرین کامل ورزشی و بدنسازی در کنار دستیابی به تحرک، نشاط و تناسب اندام باید شامل تمام دسته‌های ورزشی، یعنی تمرینات هوازی، قدرتی و استقامتی و کششی باشد. در این مطلب، سایت فیتامین، هر چه را که باید در مورد فواید دسته‌های ورزشی و برنامه ورزشی مؤثر و بی‌خطر بدانید، به شما خواهد گفت.

  دسته اول: یعنی تمرینات هوازی برای سلامت قلبی و عروقی و کنترل وزن بسیار مهم تلقی می شود.

  دسته دوم: تمرینات قدرتی نیز علاوه بر بهبود وضعیت بدنی و قدرت بدنی شخص به کاهش آسیب‌های کمر و کنترل وزن کمک خواهد کرد.

  دسته سوم: تمرینات کششی و انعطافی نیز برای حفظ محدوده حرکتی مفاصل و کاهش احتمال آسیب و درد عضلات لازم و ضروری است.

  تمرینات هوازی
  تمرینات هوازی شامل تمرینات ساده ای مثل راه رفتن و قدم زدن می شود؛ راه رفتن، راه رفتن تند، دویدن نرم، طناب زدن، انواع مختلف حرکات پرشی، رقص و انواع مختلف حرکت پا روی استپ بهترین اشکال ورزش های هوازی با وزن هستند.

  اگر بخواهیم تعریف تمرینات هوازی را توضیح دهیم به تمرینی گفته می شود که تعداد زیادی از عضلات را در هنگام انجام حرکت درگیر می کند و تمام حرکات در فواصل زمانی مشخصی به صورت ریتم دار انجام می شود.

  تمرینات هوازی نوع دیگر یعنی تمرینات هوازی با دستگاه ورزشی نیز داریم که شامل، دوچرخه‌سواری، دوچرخه ثابت و شنا و قایقرانی است.

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *