مبلمان اداری حرفه ای

مبلمان اداری حرفه ای

حرفه ای بودن مبلمان اداری از حرف تا عمل :

ما در مبلمان اداری آدینا بر این باوریم که مبلمان و ملزومات اداری حرفه ای یک محصول صرف نیست بلکه برآیند و مجموعه کاملی از خدمات حرفه ای در مورد مبلمان اداری برای یک مشتری و یا بعبارتی برای تک تک مشتریان میباشد یک فروشنده حرفه ای صنعت مبلمان اداری باید بتواند خدمات خود را در دو قسمت قبل از فروش و بعد از فروش برای مشتریان خود کامل و بدون نقص انجام دهد این خدمات عبارتند از بازدید از محل مشتری ، اندازه گیری و ثبت دقیق فضای موجود ، گفتگو با مشتری و درک دقیق خواسته های وی ، ارائه مشورت در مورد چیدمان مبلمان و دکوراسیون اداری ، ارائه طرحهای دو بعدی حرفه ای و در نهایت ارائه طرحهای سه بعدی دکوراسیون اداری که البته تمام این خدمات باید توسط افراد حرفه ای و خبره انجام گردند.

آیا مشتری به خدمات حرفه ای در زمینه مبلمان اداری نیاز دارد ؟

ما در آدینا ، تیم تخصصی خود را در واحدهای مشاوره ، طراحی ، فروش، تولید و نصب و همجنین خدمات پس از فروش آگاه کرده ایم که هیچ چیز نمیتواند جایگزین اخلاق حرفه ای در کار شود . واگر ما به مشتریان وفادار نیاز داریم باید هم در حرف و هم در عمل برترین خدمات حرفه ای را به مشتری ارائه نماییم . زیرا دنیای امروز دنیای رقابت است و صنعت مبلمان اداری نیز از این امر مستثنی نمیباشد .

میز اداری چوبی

میز اداری چوبی

خلاصه درک از مبلمان اداری حرفه ای

مبلمان اداری حرفه ای یک محصول نیست بلکه برآیندی از خدمات حرفه ای یک شرکت فروشنده مبلمان اداری است که کار طراحی ، تولید ، مونتاژ حمل و نصب محصولات اداری را با افراد متخصص و حرفه ای انجام میدهد که برای آنها عبارت مشتری پادشاه است و همیشه حق با مشتری است بخوبی جا افتاده و در عمل به آن پایبندند .مبلمان اداری حرفه ای یک معنای انتزاعی دارد .

مبل و نیم ست اداری مدل ویانا

مبل و نیم ست اداری مدل ویانا

اهمیت میز اداری برای کار حرفه ای

ما نمی توانیم از اهمیت میز اداری برای فضای کاری غافل شویم. بسیار مهم است که فضای کافی در دفتر برای جنبشی آزاد داشته باشیم، تا کارکنان بتوانند به راحتی در بین فضا حرکت کنند. از این رو، مبل اداری نقش مهمی در فضای کاری دارد. بنابراین، لازم است که فقط محصولات اداری داشته باشیم که به لحاظ ارگونومی طراحی شده باشد تا با توجه به محل کار بتواند نیاز های سلامتی را برآورده کند.

مبلمان اداری حرفه ای

مبلمان اداری حرفه ای

میز اداری برای کارمندان حرفه ای

کارمندان تقریبا نیمی از زندگی خود را در دفتر می گذرانند. مثل یک خانه دوم برای آنهاست. با این حال، تنها تفاوت در این واقعیت است که در حداکثر بخشی از جمعیت کارکنان در بریتانیا صرف نشستن در دفتر خود می کنند. و این به خاطر این واقعیت است که انتخاب نوع مناسب مبلمان اداری حرفه ای یک فعالیت جامع است، ارائه ای برای کارکنان در جهت شرایط کار خوب، مبلمان اداری مناسب، مانند میز های اداری، شکلی حرفه ای به محیط می دهد.

دیوارکوب -طرح شماره (11)

یک کارمند یک منبع عالی است. برای همین دکوراسیون اداری مهم است.نه فقط توانایی آن، بلکه این منبع نیز با عامل نگرشی است که باعث می شود این منبع – نهایی و بهترین باشد. اما در پایان روز، یک کارمند یک انسان است و وظیفه اصلی کارفرمایان باید برای مراقبت از کارکنان و رفاه آنها باشد. میزهای اداری با ارتفاع مناسب، با پشتیبانی از پشت صندلی، باید برای کارکنان مناسب و سالم باشد.

پارتیشن دو جداره -طرح (29)

انتخاب مبلمان اداری حرفه ای

این موضوع که شما تصمیم گرفته اید تا مبلمان اداری حرفه ای را برای توسعه فضای کار اداری خود انتخاب کنید بیانگر میزان اهمیتی است که به پرسنل خود میگذارید ویقینا این مهمترین گام برای شروع است .فضای کاری شما این مهم را به شما الزام میکند که برای آسایش و راحتی پرسنل و مشتریان خود از مبل و نیم ست های اداری مناسب استفاده کنید در زمان خرید مهم است که سبک بی طرفی را پیش بگیرید یعنی مبل ای که خریداری میکنید زیاد زنانه و یا بیش از حد مردانه نباشد .بلکه به نحوه برند سازی و تصویر سازمانی خود فکر کنید.

پارتیشن دو جداره -طرح (21)

خرید مبلمان اداری حرفه ای

آیا برای خرید مبلمان اداری حرفه ای جهت استفاده در دفتر کار  و یا برای یک گروه از پرسنلتان تصمیمی گرفته اید، یقینا در قدم اول این تصمیم یک اقدام مهم است. دفتر کاری شما ایجاب می کند، مبلمان اداری حرفه ای برای پرسنل ، مشتریان و ارباب رجوع خریداری کنید. این مهم است که یک سبک خاص رابرای خرید مبلمان انتخاب کنید. مبلمان نباید بیش از حد زنانه یا مردانه نباشد وباید  فراتر از جنسیت و  بر مبنای عملکردباشد. رنگ های خنثی برای دکوراسیون دفتر کار نیز یک ایده مناسب هستند، زیرا رنگ های  تأثیرات مختلف بر روی ذهن افراد دارند. راحتی و آسایش مهم است، اگر شما می خواهید محیط حرفه ای راایجاد کنید، پس همین حالادست به کار شوید.

پارتیشن دو جداره -طرح (22)

میزکار ، نقطه تمرکزدر  هر دفتر اداری  است، این   که چقدر بزرگ یا کوچک باشد مهم نیست، اما سبکی را برای بقیه مبلمان اداری مشخص خواهد کرد. این موضوعی است که دفترکاررا به یک محیط اداری عالی تبدیل می کند. نوع فعالیت انجام شده به تعیین نوع میزاداری که در محیط کار مورد نیاز است کمک شایانی خواهد کرد. اگر شما یا کارمندتان تماس تلفنی و تایپ کردن را بر روی رایانه به صورت تمام وقت انجام می دهد، برایشان میز اداری بزرگ نخرید. با این حال، اگر کار پرسنل شما طراحی داخلی و یا فنی و مهندسی است که نیاز به فضای کار مناسب  دارد یک میز بزرگ اداری مناسب تر است.

پارتیشن دو جداره -طرح (8)

همانطور که قبلا نیز گفته شد، شما می خواهید مبلمان اداری  مناسب خود را انتخاب کنید تا پرسنلتان  بتوانند از نظر پیشرفت کاری و سلامتی در آسایش باشند. بسیاری از مشکلات فیزیکی مرتبط با نشستن در یک موقعیت مشخص اتفاق میافتد، به عنوان مثال یک میز اداری حرفه ای باید بتواند در ارتفاع و پشتیبانی کمری برای پیشگیری از مشکلات عدم گردش خون، ستون فقرات و سندرم تونل کارپال، استفاده شود .

کانتر پذیرش -مدل شماره هشت

مبلمان اداری یکتا دکور

مبلمان اداری یکتا دکور (آدینا) تولید کننده انواع مبلمان اداری ، مبل اداری ، میز اداری ، صندلی اداری و سایر ملزومات مورد نیاز برای دکوراسیون اداری می باشد. طراحی به روز و منحصر بفرد و استفاده از متریال مناسب در ساخت محصولات اداری آدینا را قابل رقابت با برندهای خارجی و داخلی نموده است.

شما می توانید برای مشاوره خرید مبلمان اداری و اطلاع از قیمت مبلمان اداری ، قیمت مبل اداری و سایر محصولات با کارشناسان ما تماس بگیرید.

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *