قیمت میز کنفرانس | مبلمان اداری یکتا دکور

قیمت میز کنفرانس

قیمت میز کنفرانس را شاخصهای متفاوتی تعیین میکنند اما مهمترین انها بودجه ای است که شما برای خرید این میز اداری در نظر گرفته اید . یقینا خرید همه مبلمان اداری مورد نیاز یک دفتر کاری بس دقیق و اصولی میباشد اما در کنار ان شاید باید وقت و اهمیت بیشتری برای میز کنفرانس قائل شد ودر زمان خرید میز کنفرانس جدید باید موارد زیادی را در نظر بگیرید که ما در این مقاله سعی کرده ایم با ارائه بخشی از انها کار انتخاب و خرید را برای شما راحتتر کنیم .

 • محیط اتاق جلسات

خوب به مهمترین موضوع در انتخاب و خرید میز کنفرانس در ابتدا می پردازیم یعنی مساحت و شکل اتاق جلسه . این موضوع بسیار حیاتی و مهم است .اکثر افراد تمایل دارند تا یک میز بزرگ کنفرانس خریداری نمایند تا بتوانند افراد بیشتری را داخل جلسات خود شرکت دهند و از نظرات کارشناسی انها بهره مند گردند اما باید این نکته را هم در نظر بگیرند که در اطراف میز کنفرانس باید فضای کافی برای سه موضوع دیده شود یک چیدمان صندلی های کنفرانس دو پذیرایی اسان و سه عبور و مرور راحت .شاید در بعضی اتاقهای جلسات حتی میز پذیرایی نیز در گوشه اتاق قرار دهند البته با مدرن شدن تکنولوزی امروز دیگر در تمام اتاقهای جلسات از سیستمهای صوتی و تصویری نیز استفاده میشود بنابراین باید برای ان نیز فضای کافی در نظر بگیرید .

 • تعداد افراد شرکت کننده در جلسه

 • میز کنفرانس چند نفره می خواهید این موضوع بسیار تاثیر گذار در قیمت است اگر واقعا هیچگاه جلسات در حد بیست نفر نخواهید داشت لازم نیست میز کنفرانس بیست نفره خریداری کنید همانطور که در متن فوق برایتان نوشتیم افراد تمایل دارند تا بزرگترین میز کنفرانس را در اتاق جلسات داشته باشند اما نباید بگذارید این وسوسه بر شما غالب شود همیشه تعداد واقعی نفرات تشکیل دهنده در جلسه را برای خرید میز کنفرانس معیار قرار دهید .اگر جلسات شما همیشه  در حد شش یا هشت نفر است خرید یک میز کنفرانس بیست نفره بهیچ عنوان ضرورت ندارد و این گونه انتخابها میتواند هم بر قیمت میز کنفرانس تاثیر بگذارد و هم بودجه شما را حیف و میل نماید .
 • نسبت میز کنفرانس به صندلی کنفرانس

 • یک باور رایج که متاسفانه در بین بعضی از خریداران مبلمان اداری وجود دارد این است که در هنگام انتخاب و خرید میز کنفرانس از صندلی کنفرانس نامناسب استفاده میکنند شما باید همواره از خرید یک صندلی کنفرانس با سایز های خیلی کوچک و نامناسب پرهیز نمایید زیرا افراد شرکت کننده در جلسه خیلی سریع احساس خستگی خواهند کرد و حتی این امر می تواند منجر به اسیبهای فیزیکی و جسمی انها نیز بشود بنابراین سعی کنید از صندلی های کنفرانس که در انها اصول ارگونومی بدرستی رعایت شده است استفاده نمایید .
 • شکل میز کنفرانس

 • همانطور که در مقالات دیگری هم به این موضوع اشاره کردیم شکل یک میز کنفرانس در قیمت ان تاثیر مستقیم دارد .میز های کنفرانس در اشکال مختلف طراحی و تولید میگردند . شکل یک میز کنفرانس اغلب بر ماهیت اتاق جلسه نیز تاثیر گذار میباشد. یبعنوان مثال یک میز کنفرانس گرد بیانگر همدلی بیشتر است بدون توجه به سلسله مراتب سازمانی این میز ه همه را در یک میدان یکسان نگه می دارد و بین انها همکاری بیشتر را تشویق می کند. از سوی دیگر، یک میز کنفرانس مستطیلی که رئیس گروه یا سازمان در وسط قرار دارد، نشان دهنده یک سلسله مراتب در اتاق کنفرانس شما است.
 • برای مطالعه بیشتر شما :

  1-مبلمان اداری ارگونومی چیست ؟

  2-مبلمان اداری حرفه ای

  3-ظرافتهای دکوراسیون داخلی دفتر کار

  4-فروش مبلمان اداری و شش توصیه مهم درباره آن

  5-مبلمان اداری کلاسیک

  6-مبلمان اداری چوبی

  7-مبلمان اداری سفارشی

  8-مبلمان اداری خاص

  9-مبلمان اداری لوکس 

  10-راهنمای خرید مبلمان اداری

  11-ابعاد مبلمان اداری مدرن

  12-مبلمان اداری مدرن

  13-اصطلاحات مبلمان اداری

  14-نکاتی مهم در مورد مبلمان اداری

  15-ویژگی های صندلی استاندارد اداری با رعایت نکات طبی

  16-انواع مبلمان اداری

6 پاسخ
 1. مبلمان اداری یکتا
  مبلمان اداری یکتا says:

  مبلمان و تجهیزات اداری مدرن
  پیشرفت صنایع تولیدی پایه مبلمان باعث شده است که امروزه بتوان از متریال های متنوعی برای تولید مبلمان اداری استفاده کرد. استفاده از شیشه ، انواع ورق ها و تخته های پلیمری و ام دی اف و چوب باعث خلق طرح های زیبا و متناسب با مفاهیم مدرن شهری و اجتماعی شده است. تولیدات مبلمان مدرن یکتادکور در عین سادگی بسیار زیبا ، ظریف ، بادوام و چشم نواز هستند.

  پاسخ
 2. مبلمان اداری آدینا
  مبلمان اداری آدینا says:

  طراحی سفارشی انواع میز کنفرانس :
  میز کنفرانس سفارشی یکی از اصلی ترین اجزاء تشکیل دهنده سالن کنفرانس میباشد و تنها میز اداری است که باید توجه ویژه ای به آن در صنعت مبلمان اداری شود زیرا ساخت آن با توجه به ظرفیت اتاق و شکل و دکوراسیون داخلی اتاق جلسات تغییر خواهد کرد بعبارت دیگر ساخت میز کنفرانس یک فرآیند ساخت سفارشی است .
  که با ترکیب با صندلی کنفرانس و تجهیزات صوتی تصویری باید زیباترین هارمونی را بسازد. در این قسمت آدینا چند نمونه از میزهای کنفرانس سفارشی ساخته شده را برای شما به نمایش میگذارد .اگر شما در بازار به دنبال یک میز کنفرانس هستید، باید بدانید که هر یک از میزهای کنفرانس دارای ویژگی ها و خصوصیات مختلف هستند، و به عبارتی بسته به نیازهای کاری و حرفه ای شما می توانند متفاوت باشند.میز کنفرانس سفارشی نیاز به ابعاد استاندارد ندارد بلکه مطابق با ابعاد درخواستی مشتری و بصورت سفارشی تولید میگردد . با میز کنفرانس اداری سفارشی آدینا میتوانید دفتر جلسات خود را چیدمان کنید ما طراحی میز کنفرانس را بصورت سفارشی و خاص برای شما انجام میدهیم شما میتوانید میز مدیریت و کنفرانس سفارشی را با هم درخواست کنید با محصولات اداری آدینا چه در مورد اتاق کنفرانس و چه در مورد اتاق مدیریت نگرانی نداشته باشید . ما میزکنفرانس لوکس و خاص خودتان را تولید میکنیم . اگر قصد خرید میز کنفرانس سفارشی را دارید حتما از خدمات ما برای اندازه گیری و طراحی اتاق کنفرانس اداری برخوردار شوید . مبلمان اداری آدینا تا کنون بیش از صد مدل میز کنفرانس سفارشی تولید و به فروش رسانده است .انواع میز کنفرانس 4 نفره ، میز کنفرانس شش نفره ، میز کنفرانس 8 نفره ، میز کنفرانس چوبی ، میز کنفرانس شیشه ای را بصورت پیشرفته و لوکس طراحی و نصب میکنیم .میز و صندلی کنفرانس اداری را با هارمونی عالی به شما ارائه میدهیم

  پاسخ
 3. نامه نگاری درست
  نامه نگاری درست says:

  چگونه درست و اصولی یک نامه اداری بنویسیم؟
  در نوشتن نامه های اداری، اصول زیر باید رعایت شود:

  متن نامه اداری باید خلاصه و کوتاه باشد. اگر نامه طولانی باشد، ممکن است آن را نخوانده بایگانی کنند یا در سطل آشغال بیندازند!
  توجه به صحت و درستی متن نامه اداری، ضروری است.
  متن نامه اداری باید با موضوع آن هماهنگ باشد و نامه باید در سطح مقام دریافت کننده باشد. به عبارتی یک درخواست ساده (سطح پایین) که انجام آن از وظایف مدیران میانی است را برای یک مقام ارشد ارسال نکنید.
  نامه اداری باید صریح و خالی از کلمات و عبارت های دو پهلو باشد. مطلب یا درخواست خود را باید روشن و واضح بیان کنید.
  در نامه های اداری نباید از واژه هایی که یک معنی دارند، به صورت تکراری و متوالی به کار برده شود. همچنین از بکار بردن لغات نامانوس اجتناب شود.
  از علائم و اصول دستور زبان فارسی در جای مناسب و درست استفاده کنید، تا مفهوم نامه تغییر نکند.
  از بکار بردن جمله هایی که حاوی توهین و تهدید است، خودداری نمایید.
  در ادامه شما می توانید با چند نمونه نامه اداری آشنا شوید.
  مدیر محترم دبیرستان …
  با احترام، چون اینجانب … ولی دانش آموز … به شهرستان … منتقل شده ام، خواهشمندم دستور فرمایید تمام مدارک تحصیلی فرزندم را در اختیار من قرار دهند، تا نسبت به ثبت نام او در یکی از دبیرستان های شهرستان … اقدام کنم.

  با تقدیم احترام
  درج نام و امضاء

  پاسخ
 4. چگونه سلامت باشیم
  چگونه سلامت باشیم says:

  نکاتی برای سالم ماندن و اینکه همیشه سالم بمانیم
  چطور همیشه سالم باشیم ؟تغذیه سالم یکی از فاکتورهای مهم برای سلامتی است و اگر تمایل دارید از رژیم های سلامتی رازهایش را بدانید این متن نمناک را بخوانید.طبق نظر پزشک متخصص تغذیه داشتن رژیم غذایی مناسب برای سلامتی بسیار مهم است. در این بخش فعال بودن ، لذت بردن از کار ، مفید بودن در جامعه هورمون های سالمی ترشح می کند. بدن شما نشان می دهد که چه چیزی برایش خوب و چه چیزی بد است برای اینکه سالم باشید نیاز دارید که به بدنتان گوش کنید.همیشه سالم باشیم.
  قانون طلایی این نیست که شکم ها خالی بماند اما نیاز است که غذا به مقدار کم بخورید تا بهتر هضم شود و یک رژیم سالم شامل حداقل 4 – 5 روز در هفته مصرف سبزیجات است.

  با نکات سلامتی همیشه سالم باشیم :
  1- نوشیدن آب هنگامی که بیدار می شوید :نوشیدن 2 لیوان آب وقتی صبح از خواب بیدار می شوید ضروری است. این عادت به بی اثر کردن اسید و در سیستم گوارشی و صاف شدن شکم کمک می کند و سپس می توانید یک فنجان چای یا قهوه بنوشید که برای شروع روز سوخت مناسبی است و همین طور نیمه ساعت ورزش کنید که انرژی تان بالا برود که بتوانید بقیه روز را بدون خستگی ادامه دهید.

  پاسخ
 5. عروس
  عروس says:

  چرا ازدواج و دلایل و هدف از آن؟ + انگیزه و دلیل اصلی ازدواج چیست؟
  چرا ازدواج میکنیم، و دلایل و هدف از آن چیست؟
  امروزه با گسترش خواسته های قشر جوان، نیازها و آرزوهای جوانان و هدف آنها از ازدواج نیز تغییرات فاحشی کرده است.
  جوان امروزی برای ازدواج و پذیرش مسولیت آن نیاز به دلایل و منطق قوی تری نسبت به پدر و مادر خود دارد.
  اصلا چرا باید ازدواج کنیم؟
  اینکه چرا باید ازدواج کنم مسئله ای است که همه ی ما در زندگی با آن مواجه می شویم.

  هر کس در زندگی خود بالاخره به این نکته می رسد که تغییر بزرگی در زندگی اش ایجاد کرده و از دنیای تجرد به سوی تاهل گام بردارد.

  اما گاهی عده ای به دلایل و روشنگری هایی در این خصوص نیازمندند که با دیدی بازتر و تفکری آزد دست به این انتخاب مهم و سرنوشت ساز بزنند.
  ازدواج خوشبختمان می کند
  در یک مطالعه ای مشخص شده که افراد متاهل بسیار خوشبخت تر از مجردها هستند.
  مارتین سلیگمن، روان شناس برجسته دانشگاه پنسیلوانیا می گوید:
  ازدواج بیشتر از هر پیوند دیگری بین انسان ها، در خوشبختی آنها نقش دارد.
  او معتقد است که ازدواج است که به زندگی افرد معنا می دهد، وی می گوید خوشبخت ترین افراد دنیا از میان افرادی هستند که ازدواج کرده اند. طبق شواهد موجود و نظر کارشناسان، ۲ عاملی که بیشترین نقش را در خوشبختی تمام انسان های کره زمین ایفا می کنند، عبارتند از:
  ایمان به خدا
  ازدواج.
  وقتی ازدواج می کنیم رابطه مان را با کسی که به او عشق می ورزیم دایمی و همیشگی می کنیم.

  پاسخ

تعقیب

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *