قیمت میز کنفرانس

قیمت میز کنفرانس

قیمت میز کنفرانس را شاخصهای متفاوتی تعیین میکنند اما مهمترین انها بودجه ای است که شما برای خرید این میز اداری در نظر گرفته اید . یقینا خرید همه مبلمان اداری مورد نیاز یک دفتر کاری بس دقیق و اصولی میباشد اما در کنار ان شاید باید وقت و اهمیت بیشتری برای میز کنفرانس قائل شد ودر زمان خرید میز کنفرانس جدید باید موارد زیادی را در نظر بگیرید که ما در این مقاله سعی کرده ایم با ارائه بخشی از انها کار انتخاب و خرید را برای شما راحتتر کنیم .

  • محیط اتاق جلسات

خوب به مهمترین موضوع در انتخاب و خرید میز کنفرانس در ابتدا می پردازیم یعنی مساحت و شکل اتاق جلسه . این موضوع بسیار حیاتی و مهم است .اکثر افراد تمایل دارند تا یک میز بزرگ کنفرانس خریداری نمایند تا بتوانند افراد بیشتری را داخل جلسات خود شرکت دهند و از نظرات کارشناسی انها بهره مند گردند اما باید این نکته را هم در نظر بگیرند که در اطراف میز کنفرانس باید فضای کافی برای سه موضوع دیده شود یک چیدمان صندلی های کنفرانس دو پذیرایی اسان و سه عبور و مرور راحت .شاید در بعضی اتاقهای جلسات حتی میز پذیرایی نیز در گوشه اتاق قرار دهند البته با مدرن شدن تکنولوزی امروز دیگر در تمام اتاقهای جلسات از سیستمهای صوتی و تصویری نیز استفاده میشود بنابراین باید برای ان نیز فضای کافی در نظر بگیرید .

  • تعداد افراد شرکت کننده در جلسه

  • میز کنفرانس چند نفره می خواهید این موضوع بسیار تاثیر گذار در قیمت است اگر واقعا هیچگاه جلسات در حد بیست نفر نخواهید داشت لازم نیست میز کنفرانس بیست نفره خریداری کنید همانطور که در متن فوق برایتان نوشتیم افراد تمایل دارند تا بزرگترین میز کنفرانس را در اتاق جلسات داشته باشند اما نباید بگذارید این وسوسه بر شما غالب شود همیشه تعداد واقعی نفرات تشکیل دهنده در جلسه را برای خرید میز کنفرانس معیار قرار دهید .اگر جلسات شما همیشه  در حد شش یا هشت نفر است خرید یک میز کنفرانس بیست نفره بهیچ عنوان ضرورت ندارد و این گونه انتخابها میتواند هم بر قیمت میز کنفرانس تاثیر بگذارد و هم بودجه شما را حیف و میل نماید .
  • نسبت میز کنفرانس به صندلی کنفرانس

  • یک باور رایج که متاسفانه در بین بعضی از خریداران مبلمان اداری وجود دارد این است که در هنگام انتخاب و خرید میز کنفرانس از صندلی کنفرانس نامناسب استفاده میکنند شما باید همواره از خرید یک صندلی کنفرانس با سایز های خیلی کوچک و نامناسب پرهیز نمایید زیرا افراد شرکت کننده در جلسه خیلی سریع احساس خستگی خواهند کرد و حتی این امر می تواند منجر به اسیبهای فیزیکی و جسمی انها نیز بشود بنابراین سعی کنید از صندلی های کنفرانس که در انها اصول ارگونومی بدرستی رعایت شده است استفاده نمایید .
  • شکل میز کنفرانس

  • همانطور که در مقالات دیگری هم به این موضوع اشاره کردیم شکل یک میز کنفرانس در قیمت ان تاثیر مستقیم دارد .میز های کنفرانس در اشکال مختلف طراحی و تولید میگردند . شکل یک میز کنفرانس اغلب بر ماهیت اتاق جلسه نیز تاثیر گذار میباشد. یبعنوان مثال یک میز کنفرانس گرد بیانگر همدلی بیشتر است بدون توجه به سلسله مراتب سازمانی این میز ه همه را در یک میدان یکسان نگه می دارد و بین انها همکاری بیشتر را تشویق می کند. از سوی دیگر، یک میز کنفرانس مستطیلی که رئیس گروه یا سازمان در وسط قرار دارد، نشان دهنده یک سلسله مراتب در اتاق کنفرانس شما است.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *