قیمت مبلمان اداری ، معیارهای محاسبه

قیمت مبلمان اداری به خیلی از عناصر وابسته است ، نظیر مواد اولیه ، طرح مبلمان اداری ، خدمات پس از فروش و همچنین برند و گارانتی محصولات اداری ، متاسفانه بعضی از مشتریان یک طرح را از یک برند معتبر تحویل میگیرند و آنرا تحویل کابینت ساز محله اشان میدهند و همان شکل را هم تحویل میگیرند.

مبلمان اداری مدیریتی

در صورتیکه وقتی ارزان بودن کالا مورد بررسی قرار میگیرد متوجه میشوند که عمدتا از مواد اولیه بسیار بی کیفیت استفاده شده و همچنین از خیلی از جاهای کار هم کم گذاشته شده است بعنوان مثال در کف کشوها یا پشت کتابخانه و…باید بدانید یقینا هیچ ارزانی ای بی حکمت نیست و بعضی چیزها خیلی تعجب آور است اگر کسی یک پیتزا و یک نوشابه خانواده را دارد به شما خیلی ارزان میفروشد باید در اینکه در پیتزا از گوشت چه حیوانی استفاده کرده شک کرد . در هر صورت در زمان خرید مبلمان اداری علاوه بر قیمت به کیفیت و برند هم وجه کافی داشته باشید .

قیمت مبلمان اداری

قیمت مبلمان اداری

قیمت مبلمان اداری (مبل اداری) :

این موضوع به مسائل  مهمی ارتباط دارد که با دانستن آنها خریددر راستای آن در انتخاب مبلمان اداری مناسب می تواند موثر باشد. در این عصر همه ما لحظات بسیاری از روز را در محل کار خود می گذرانیم و تعداد بسیار زیادی از ما در پشت میز و روی صندلی خود نشسته ایم. بنابراین انتخاب مبلمان مناسب برای فضاها کاری بسیار مهم و ضروری است و در سلامتی جسمی و روانی  افراد مشغول به کار در محیط کاری تاثیر گذار خواهد بود.

صندلی انتظار مدل F3

صندلی انتظار مدل F3

به نکات آورده شده در زیر برای قیمت مبلمان اداری و هزینه های پرداختی بر مبنای نوع مبلمان اداری مناسب شرکت خود دقت بفرمایید.یقینا نه فقط در تعیین قیمت ، محصولات  اداری بلکه در تعیین قیمت تمام شده و قیمت فروش همه محصولات، اولین و مهمترین عامل قیمت مواد اولیه است . مطمئنا قیمت یک میز اداری (میز مدیریت ، میز کنفرانس ، میز کارشناسی ، میز کارگروهی ،میز پذیرش و…) بسته به اینکه از جنس نئوپان با روکش ملامینه باشد ، یا ام دی اف با روکش ملامینه ، یا ورق هایگلاس و یا چوب طبیعی خیلی با یکدیگر تفاوت خواهد داشت . علاوه بر این موضوع بحث یراق آلات نیز یکی دیگر از پرکاربردترین مواد اولیه در محصولات اداری جدید می باشد.

صندلی کنفرانس مدل 610

صندلی کنفرانس مدل 610

آیا امکان دسترسی به لیست قیمت محصولات آدینا وجود دارد؟

بله ما برای کسانیکه پروژه دارند و نیاز به لیست قیمت دارند با شرایط خاصی لیست قیمت را در اختیارشان میگذاریم .

آیا هزینه حمل و نصب اولیه در قیمت نهایی مبلمان اداری در نظر گرفته شده است؟

خیر،قیمت های درج شده در لیست قیمت به صورت تحویل درب کارخانه محاسبه شده است .لذا هزینه حمل و نصب محصولات فروخته شده به عهده مشتری و متناسب با مسافت و حجم عملیات نصب می باشد. میزان این هزینه در زمان صدور پیش فاکتور و یا ثبت سفارش به مشتری اعلام می گردد.معمولا در تهران 10درصد و در شهرستانها بسته به نزدیکی و دوری مسیر بین 20الی 25 درصد میباشد .

دیوارکوب -طرح شماره (14)

نحوه استفاده از خدمات پس از فروش آدینا چگونه است؟

شما می توان از طریق تلفن ویا پرکردن فرم درخواست خدمات از طریق سایت، اشکال پیش آماده را اعلام فرمایید.لازم به ذکر است که داشتن شماره فاکتور محصول و سریال کارت گارانتی دو ساله جهت  ثبت و بررسی درخواست شما الزامی میباشد .پس از ثبت درخواست شما،کار بررسی توسط  کارشناس خدمات پس از فروش شرکت آدینا شروع شده و آنها با شما تماس گرفته و بسته به نوع مشکل  پیش آمده، جهت انتقال محصول به کارخانه یا اینکه اعزام پرسنل حرفه ای برای  تعمیر محصول در دفتر  شما ، هماهنگی های لازم را صورت می دهند.

دیوارکوب -طرح شماره (7)

آيا امکان تعمیر محصولات در شرکت مشتري وجود دارد؟

اولویت اول آدینا تعمیر و اصلاح کالا در دفتر مشتری میباشد این امر هم باعث کمتر شدن هزینه و هم کاهش زمان میشود .از آنجا که انجام تعمیرات در کارخانه نیازمند زمان بیشتر و تحمیل هزینه حمل به مشتری یا شرکت می باشد، لذا حداکثر تلاش ما این است که تعمیرات در محل شما صورت پذیرد مگر در مواردی که عملا ارایه خدمات، نیازمند استفاده از تجهیزات تولیدی موجود در کارخانه باشد یا آنکه بعد مسافت اجازه سرویس دهی در محل را ندهد.

دیوارکوب -طرح شماره (3)

اساس تعیین قیمت مبلمان اداری

بنابراین اولین فاکتور موثر در تعیین شاخص قیمت مبلمان اداری این موضوع است که از چه ماده اولیه‌ای و جنسی در تولید  آن استفاده شود. مبلمان و ملزومات  اداری از جنس چوب، ام دی اف ، نئوپان ، فلز ، شیشه  یا هر مواد اولیه  دیگرباشد بسیار با هم تفاوت خواهند داشت . همچنین، قیمت یراق‌ آلات نیز بسته به برند و شرکت و کشور سازنده نیز با هم تفاوت دارند که البته این ابزار از کیفیت‌های متفاوتی  برخوردارند که در قیمت نهایی مبلمان و تجهیزات اداری تاثیر مستقیم دارند .

پارتیشن دو جداره -طرح (38)

سبک و استایل  طراحی مبلمان اداری نیز یکی دیگر از شاخصه های تأثیرگذار در قیمت مبلمان اداری میباشد و اگر شما بعنوان مشتری یک طرح  ویژه و پیچیده که اجرای آن شاید توسط خیلی کارخانه ها و کارگاههای تولیدی امکانپذیر نباشد برای دفتر کار خود انتخاب کنید، باید قیمت بالاتری برای این خاص بودن بپردازید.یکی از عواملتاثیر گذار در  قیمت هر کالایی از جمله مبلمان اداری برند آن آن محصول میباشد .

وقتی شما از یک فروشگاه که بصورت اختصاصیی برند معروف کالا و محصولات خود را ارائه میدهد کار خرید را انجام میدهید  واین فروشگاه علاوه بر ارائه محصول ، خدماتی نیز در خور نام برندش به شما ارائه می‌دهد، باید این را بپذیرید که  علاوه بر پول طرح و استایل و جنس محصول بایدهزینه  برند را نیز پرداخت کنیدزیرا  که یقینا این اعتبار به اسانی  به دست نیامده است و حاصل‌ سال‌ها تلاش و فعالیت آن شرکت در آن زمینه میباشد.

صندلی انتظار مدل 300

صندلی انتظار مدل 300

عامل مهم دیگر در زمان انتخاب و خرید مبلمان اداری در قیمت بطور خاص میتواند نقش افرینی کند عبارت است از :خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات .این خدمات میتوانند در مشتری یک نوع احساس امنیت واقعی به وجود بیاورند و البته خود این مسئله یکی از فاکتورهایی  است که  مشتریان را ترغیب به خرید مبلمان اداری می‌نماید .این موضوع را فراموش نکنید که در طرح انتخابی شما چه میزان  از مواد اولیه استفاده می‌شود بعضی کارها بسیار ساده هستند و مدرن و بعضی کارها بسیار باعث استفاده از ام دی اف خواهند شد، این مسئله یقینا در تعیین قیمت تأثیرگذار خواهد بود.

صندلی انتظار مدل 540

صندلی انتظار مدل 540

قبل از اقدام خرید مبلمان اداری و تغییر دکوراسیون اداری دفتر خودپیشنهاد می کنیم که ابتدا از چند فروشنده قیمت بگیرید و بعد برای اینکار اقدام نمایید . . البته در زمان قیمت گرفتن  از شرکتهای مختلف این موضوع را بخاطر داشته باشید همان طور که بیان کردیم شرکت‌های معروف و صاحب برند قیمت بیشتری را به شما  خواهند گفت ، اما در نهایت محصولی که تحویل می‌گیرید بدون نقص و عیب خواهد بود و شما پول اطمینان خاطرو کسب رضایت  خود را نیز پرداخت می‌کنید.

خلاصه و نتیجه گیری ازقیمت مبلمان اداری

پرسنل  هر شرکتی بیشترین ساعات عمر خود را در محل کار و روی صندلی و پشت میز اداری خودسپری میکنند.بنابراین شما بعنوان یک صاحب کسب و کار باید راحتی و آرامش و آسایش آنها را با انتخاب بهترین نوع مبلمان اداری فراهم نمایید. هر چه قیمت مبلمان اداری مناسب تر باشد  این امکان را به مدیران می دهد که انتخاب مناسب تری را با توجه به محیط کاری  مورد نظر خود داشته باشند.قیمت مبلمان اداری معمولا با توجه به جنس و نوع کاربری تفاوت دارد آدینا  تمام سعی  خود را به کار گرفته تا بهترین کیفیت و کارایی را در کنار مناسب ترین قیمت مبلمان اداری به مشتریان و کارفرمایان خود ارائه دهد.

برای مطالعه بیشتر شما :

1-مبلمان اداری ارگونومی چیست ؟

2-مبلمان اداری حرفه ای

3-ظرافتهای دکوراسیون داخلی دفتر کار

4-فروش مبلمان اداری و شش توصیه مهم درباره آن

5-مبلمان اداری کلاسیک

6-مبلمان اداری چوبی

7-مبلمان اداری سفارشی

8-مبلمان اداری خاص

9-مبلمان اداری لوکس 

10-راهنمای خرید مبلمان اداری

11-ابعاد مبلمان اداری مدرن

12-مبلمان اداری مدرن

13-اصطلاحات مبلمان اداری

14-نکاتی مهم در مورد مبلمان اداری

15-ویژگی های صندلی استاندارد اداری با رعایت نکات طبی

16-انواع مبلمان اداری

شما می توانید برای مشاوره خرید مبلمان اداری و اطلاع از قیمت مبلمان اداری ، قیمت مبل اداری و سایر محصولات با کارشناسان ما تماس بگیرید.

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید.

صندلی اداری مدرن

/
مبلمان اداری آدینا مجموعه ای از بهترین صندلیهای لوکس و مدرن داری را در…

چگونگی انتخاب میز کنفرانس مناسب

/
انتخاب میز کنفرانس برای محیط‌های کاری به موارد بسیار زیادی وا…

ایده برای طراحی اتاق کار خانگی (home office)

/
امکان دارد که شغل شما هم باعث بشود که بدون مراجعه به صورت حضو…

دفتر کارتان را بزرگ‌تر جلوه دهید

/
قیمت‌های بسیار بالای اجاره و یا خرید دفاتر اداری، به طور خود به خود…

انتخاب صندلی اتاق کنفرانس

/
انتخاب صندلی اتاق کنفرانس برای اتاق کنفرانس در هر شغل مهم‌ترین بخ…

دکوراسیون اداری فضای کار اشتراکی

/
فضای کار اشتراکی، احتمالاً اگر شما صاحب یک استارتاپ و یا کارآفر…

تجهیز دفتر کار خانگی

/
دفتر کار خانگی در عصر حاضر اهمیت خود را پیدا کرده است و ما در تیم…

مزایای استفاده از کمد اداری

/
مزایای استفاده از کمد اداری و کتابخانه اداری برای محیط‌های کاری را در …

طول عمر مبلمان اداری چقدر است؟

/
طول عمر مبلمان اداری به فاکتورهای بسیار زیادی وابسته است، متر…