بهترین میز کنفرانس | مبلمان اداری یکتا دکور

بهترین میز کنفرانس اداری

بهترین میز کنفرانس را اگر میخواهید انتخاب و خریداری کنید پس با ما همراه باشید. ایا شما بعنوان یک سرمایه گذار یا صاحب ریک کسب و کار قصد دارید تا یک میز کنفرانس با کیفیت و عالی را برای مجموعه خود انتخاب و خریداری نمایید . خوب تبریک میگوییم . ما در مبلمان اداری ادینا همیشه برای ارائه مشاوره دادن به شما حاضر هستیم .پرسنل واحد فروش ما میتوانند به شما کمک کنند تا بهترین میز کنفرانس را با توجه به علایق شما و نیازهای سازمانتان به شما پیشنهاد بدهند . ما این مقاله خلاصه را برای شما تدوین کرده ایم تا کار انتخاب بهترین میز کنفرانس را بتوانید خودتان انجام دهید .

برای انتخاب و خرید یک میز کنفرانس عالی شما ابتدا باید عملیات اندازه گیری را در دفتر کار خود انجام بدهید به این معنی که اتاقی را که برای اتاق جلسات در نظر گرفته اید بدقت متر کنید و طول و عرض انرا یادداشت نمایید به محل قرار گیری درب و همچنین پنجره ها نیز دقت کافی داشته باشید اگر داخل اتاق ستون وجود دارد حتما محل انرا در نقشه مشخص نمایید .در نهایت باید یک میز کنفرانس مطابق با فضای موجودتان انتخاب کنید به نحویکه هم رفت وامد برای افراد شرکت کننده در جلسه راحت باشد و هم بتوانند در حین جلسه براحتی پذیرایی گردند یک میز کنفرانس خوب یقینا بهره وری در جلسات را افزایش خواهد داد ولی به تنهایی کامل کننده اتاق جلسات نمیباشد بلکه حتما باید از صندلی کنفرانس اداری مناسب و راحت برای ان استفاده نمایید . دقت کنید در زمان خرید رنگ و طرحی را انتخاب کنید که با محیط اداری شما همخوانی داشته باشد . فضای اداری شما بیانگر برند سازمانی شما و فرهنگ کاری است که در انجا حاکم میباشد .

میز کنفرانس عالی

ما در اینجا چند نوع میز کنفرانس عالی را به شما معرفی میکنیم .میز کنفرانس یو شکل ک این میز کنفرانس فضای تعاملی بسیار خوبی را برای افراد شرکت کننده در جلسه ایجاد میکند ضمن اینکه فضای کافی برای پذیرایی از افراد را نیز در اختیار سازمان میگذارد .میز کنفرانس دایره ای شکل بااین میز نیز در زمره بهترین میز کنفرانس اداری قرار دارد زیرا کار را بسیار زیبا مینماید در طراحی اتاق کنفرانس هم میتوانید از سبکهای کلاسیک با میز کنفرانس چجوبی و صندلی های چرمی کلاسیک استفاده کنید و هم میتوانید از سبک مدرن و نواورانه تبعیت کنید و میز کنفرانس با شیشه یا کورین و ترکیبی از فلز داشته باشید .زمانی که شما بهترین میز کنفرانس را انتخاب میکنید در اصل دارید روی شرکت خود و بهره وری ان سرمایه گذاری میکنید این فراتر از قرار دادن یک میز در دفتر کار میباشد . میز کنفرانس شما هم پرسنل را به وجد می اورد و هم بر روی مشتریان شما تاثیر میگذارد . از ادینا ADYINA بهترین خرید های خود را انجام دهید.

طراحی اتاق کنفرانس

اتاق های کنفرانس فضاهای اداری ای  هستند که بیشترین تحرک و نشستهای کاری در یک سازمان در انجا اتفاق می افتد ، اما متاسفانه در برخی اوقات بسیار سر سری طراحی میشوند و یا اصلا در زمان طراحی نادیده گرفته می شوند. در اینجا پرسشی  که ممکن است برای هر مدیری پیش بیاید این است که آیا من می‏توانستم شیوه‏ های مدرن و بدیع را در اتاق کنفرانس اضافه و آن را جذاب تر نمایم ؟ با تخصص ادینا در حوزه مبلمان اداری، شما  قادر به طراحی یک اتاق کنفرانس منحصر بفرد و عالی خواهید بود کافیست همین الان با شماره 02144620086تماس بگیرید و ما را از نقطه نظرات خود اگاه کنید .

برای مطالعه بیشتر شما :

1-مبلمان اداری ارگونومی چیست ؟

2-مبلمان اداری حرفه ای

3-ظرافتهای دکوراسیون داخلی دفتر کار

4-فروش مبلمان اداری و شش توصیه مهم درباره آن

5-مبلمان اداری کلاسیک

6-مبلمان اداری چوبی

7-مبلمان اداری سفارشی

8-مبلمان اداری خاص

9-مبلمان اداری لوکس 

10-راهنمای خرید مبلمان اداری

11-ابعاد مبلمان اداری مدرن

12-مبلمان اداری مدرن

13-اصطلاحات مبلمان اداری

14-نکاتی مهم در مورد مبلمان اداری

15-ویژگی های صندلی استاندارد اداری با رعایت نکات طبی

16-انواع مبلمان اداری

6 پاسخ
 1. مبلمان اداری یکتا
  مبلمان اداری یکتا says:

  مبلمان اداری یکتادکور تولیدکننده انواع میز اداری می باشد. طراحی و ساخت میزهای اداری تماما در شرکت یکتا انجام می شود. میزهای اداری ساخته شده بر اساس طرح های مدرن ، کلاسیک و لوکس می باشد. جنس پایه استفاده شده برای ساخت میزهای اداری ام دی اف و چوب می باشد. انواع میز تولیدی ما عبارت است از کنفرانس ، کارمندی ، مدیریت ، کانتر ، منشی و میز کارشناس

  پاسخ
 2. مبلمان اداری آدینا
  مبلمان اداری آدینا says:

  میز کنفرانس سفارشی
  اتاق کنفرانس یکی از مهمترین اتاقها در هر سازمان میباشد زیرا بنوعی مرکز تصمیم گیری و اشتراک عقاید با مشتریان و پرسنل میباشد . از این اتاق بنوعی میتوان به اتاق پذیرایی از مهمانان بیرون از سازمان نیز نام برد زیرا بیشترین زمانی که کارفرماها در کنار پیمانکاران خود سپری میکنند در اتاق جلسات و کنفرانس میباشد . البته اتاق کنفرانس در اصل اتاقی برای تبادل نظرات بین پرسنل داخل شرکت و مدیران بخشهای مختلف میباشد .طراحی و دکوراسیون داخلی اتاق کنفرانس از آنجایی اهمیت دارد که نحوه دکوراسیون داخلی تاثیر مستقیم بر خلق و خوی افراد حاضر در جلسه و یا شرکت کننده در جلسه دارد و باعث یک گفتگوی خوب یا بد میتواند بشود . میز کنفرانس مخصوص اتاقهای کنفرانس باید بنحوی طراحی و تولید شود که تمامی افراد شرکت کننده در جلسه بتوانند در زمان صحبت کردن همدیگر را ببینند و بتوانند با تماس چشمی همدیگر را تایید نمایند . بنابراین ابعاد یک میز کنفرانس و همچنین طرح و رنگ آن و از همه مهمتر رعایت اصول ارگونومی و استاندارد در طراحی و تولید آن بسیار اهمیت دارد.بهمین خاطر است که بحث ساخت سفارشی میز کنفرانس اهمیت خود را بیش از پیش نشان میدهد . در طراحی و تولید میز کنفرانس سفارشی باید از تکنولوژیهای صوتی و تصویری و ارتباطی مدرن و بروز استفاده کرد.قیمت یک میز کنفرانس سفارشی ، بستگی به طرح آن ، جنس مواد اولیه ، ابعاد آن و همچنین میزان استفاده از لوازم جانبی نظیر سیستم های صوتی و تصویری دارد .کارشناسان و مشاور صدیق شما در مبلمان اداری آدینا بصورت اکید به شما توصیه میکنند که حتی المکان از استفاده از میز کنفرانس دست دوم برای اتاق جلسات پرهیز کنید . این میزهای دست دوم نه زیبایی لازم را دارند و نه کیفیت و کارایی لازم را و عمرشان هم نسبت به محصولات اداری جدید بسیار کمتر است .انتخاب و خرید میز کنفرانس سفارشی کاری دقیق و دارای نکات ظریف است بنابراین حتما برای خرید این مبلمان اداری سعی کنید از شرکت های برند . معتبر در این زمینه نظیر آدینا استفاده نمایید .

  ابعاد و طرحهای میز کنفرانس سفارشی
  ابعاد میز کنفرانس بسیار مهم است برای مثال بسته به نوع طرح ابعاد یک میز کنفرانس 4 نفره یقینا با ابعاد یک میز کنفرانس سی نفره کمتر میباشد .بعضی ها فکر میکنند که میز کنفرانس حتما باید یک میز با طول و عرض زیاد باشد که بتواند افراد زیادی را در پشت خود برای جلسه و تبادل نظر جای دهد .میز کنفرانس سفارشی در آدینا سایز بندی و قابلیت طراحی و تولید با رنگ و طرح دلخواه مشتری را دارد .ما طرحهای دایره ای ، بیضی شکل ، یو شکل و … را در طراحی این میز اداری در نظر گرفته ایم .

  پاسخ
 3. عصر ایران
  عصر ایران says:

  نفس همواره مترادف با زندگی بوده است. بدن انسان برای ادامه حیات به اکسیژن وابسته است. در شرایطی که بدن ما می تواند در برابر انواع مختلف آسیب و جراحت مقاومت کند، با کمبود مواد غذایی مبارزه کند و شرایط سخت خارجی را تاب بیاورد اما بدون توانایی تنفس تنها طی چند لحظه سرنوشتی جز مرگ در انتظار ما نخواهد بود.

  به گزارش “گروه علم و فناوری” عصرایران، چرا هوایی که اطراف ما را فرا گرفته برای تداوم زندگی ما حیاتی است؟ چه مدت می توانیم بدون این که با آسیب هایی جبران ناپذیر مواجه شویم بدون آن دوام بیاوریم؟ در ادامه نگاهی داریم به حیاتی‌ترین سیستم های بدن انسان و این که چه روی می دهد هنگامی که هوایی برای تنفس نمی یابیم.

  اکسیژن: منبع حیات انسان

  در شرایطی که خون ممکن است مهم‌ترین مایع بدن انسان محسوب شود، دلیل اصلی این مساله حول محور انتقال اکسیژن گردش می کند. انسان ها موجوداتی هوازی هستند یعنی به اکسیژن برای آزاد کردن انرژی و ادامه حیات نیاز دارند. بدون اکسیژن، سلول های بدن ما قادر به آزادسازی انرژی موجود در مواد غذایی مصرفی نیستند و ما خواهیم مرد. انسان از طریق تنفس، هوا را به شش ها انتقال می دهد و خون اکسیژن را به سلول های بدن انسان می رساند. دی اکسید کربن که محصول زائد است از طریق دستگاه تنفس به خارج از بدن منتقل می شود.

  تنفس به طور معمول یک فعالیت ناخودآگاه است. این عملیات توسط ساقه مغز کنترل می شود که به طور خودکار آن را همراه با عملکردهایی مانند ضربان قلب، فشار خون و گوارش تنظیم می کند. از این رو، نگرانی از بابت به خاطر سپردن تنفس وجود ندارد، اگرچه امکان کنترل آگاهانه سرعت تنفس وجود دارد. این کار می تواند برای کسب آرامش، به حداکثر رساندن بهره‌وری برای دویدن و یا حبس نفس تا زمانی که امکان دارد، انجام شود.

  پاسخ
 4. ایمنی در کار
  ایمنی در کار says:

  اصول ایمنی در محیط کار:
  ایمنی بعنوان حفاظت انسان و کارآیی او از صدمات و پیشگیری از صدمه دیدن انسان تعریف می شود. اولین تلاش انسان در جهت بهبود ایمنی 2000 سال پیش در کتاب تاریخ طبیعی Pliny و Elder آمده است. بعنوان مثال در این کتاب گفته شده که برای جلوگیری از استنشاق مواد سمی کارگران باید از ماسکهای حفاظتی استفاده نمایند و از اولین وسایل ایمنی لامپهای ایمنی معادن را می توان نام برد.
  هدف از اجرای مقررات ایمنی و دستورالعملهای مربوطه، امکان بوجود آمدن محیط سالم است بنحوی که کارگران بدون دغدغه خاطر و بدون ترس از خطرات صنعت بکار خود ادامه دهند.
  بدین ترتیب ترس از آینده نامعلوم که زائیده و معلول حوادث و سوانح در محیط کار می باشد در جامعه صنعتی ما رخت بر خواهد بست. بدون وجود مسئول ایمنی نه تنها قدمی در راه پیشرفت صنعتی برداشته نمی شود بلکه صنعت دچار هرج و مرج و از هم پاشیدگی شده و دیر یا زود به سوی زوال تدریجی سوق پیدا مینماید.

  نظم و نظافت کارگاهی (House Keeping):
  روزگاری فروش زیاد و یا تعداد کارکنان و بزرگی کارخانه موجبات افتخار یک شرکت را فراهم می آورد زیرا ظاهرا فروش بالا و تولید انبوه، کاهش هزینه تولید و سود بالاتر را تضمین می کرد.
  در دیدگاه جدید مدیریتی مهارت کارگر خط تولید و نیز شرایط تولید و محیط کارخانه و کیفیت محصول است که تعیین کننده فروش و سود شرکت است. پاکیزگی در سیستم پنج سین مدیریتی ژاپن یعنی پاکیزگی، انسان، ماشین آلات، مواد و محیط می باشد. جهت دستیابی به صنعتی منضبط و کارگاهی تمیز با کارگران بهره ور و کاهش ریخت و پاش راهکارهای زیر توصیه می شود:
  1. علامت گذاری و نوشتن مشخصات مواد و یا قطعاتی که در داخل قوطی ها و یا بشکه ها هستند و نوع آنها مشخص نیست.
  2. لوازم ضروری از لوازم غیر ضروری تفکیک شده و وسائل غیر ضروری از محیط کار دور نگه داشته شوند.
  3. ماشین آلات و تجهیزات مورد استفاده و کف سالنها و راهروها بعد از هر شیفت تمیز شوند.
  4. اقلام پر مصرف در نزدیکی محل مصرف قرار داده شوند.
  5. برای نظافت و بهداشت شخصی کارگران باید یک برنامه مدون وجود داشته باشد.

  پاسخ
 5. چگونه
  چگونه says:

  اکثر ما بیشتر از آنچه امروز آرام هستیم می توانیم آرام باشیم. افراد آرام و خونسرد افراد شادتری هستند و به دیگران کمک میکنند که آرام تر باشند. شما حتما از کسی که به شما در زمانی که استرس دارید کمک می کند تا آرام باشید، همیشه قدردان هستید. بعضی از راه های آرام شدن شامل نوع رژیم غذایی، ورزش، مدیتیشن، لذت از تنهایی و حتی عطردرمانی می شود. هرکدام از این روش ها که به نظرتان برای شما خوب است را امتحان کنید تا باعث شود حس کنید فردی آرام تر، شاد تر هستید. شما می توانید، پس چرا سعی نکنید! در این مقاله به راه هایی برای آرام تر شدن می پردازیم.

  بخش ۱ از ۳: تغییر نگرشی که دارید
  1نسبت به خود مهربان باشید: خونسرد بودن با خود را دوست داشتن شروع می شود ( که به معنی خود شیفته بودن البته نمی باشد). برای خیلی از ما پیش پا افتاده است که نسبت به خودمان با لحن بد صحبت می کنیم و بدترین منتقدین خودمان به شمار می رویم. آرامش زمانی که شما چیزی جز حس خود انتقادی، خود تنفری ندارید و به خودتان کم اعتماد دارید، به دست نمی آید، اگر این احساسات، احساسات درونی شما می باشند پس همیشه در حال سرزنش خود هستید که چرا آرامش ندارید ! به خودتان همیشه یادآوری کنید که دوست داشتن و اعتماد به خودتان امری درست است.

  با خودتان به آرامی صحبت کنید. زمانی که از خودتان ناراضی هستید، صحبت منفی در ذهن شما شکل می گیرد، به خودتان همیشه یادآوری کنید که شما مهم هستید و شایسته احترام هستید و چنین افکار منفی در زندگی شما نباید جایی داشته باشند.
  به یاد داشته باشید که همگان اشتباه میکنند. اگر همه چیز فورا جواب می داد و هرچیزی که می خواستید به یکباره به دست می آمد، پس معنای زندگی چه چیزی است؟
  ارزش خودتان را همیشه بدانید. به خودتان ارزش، قدرت و زیبایی که به جهان اعطا می کنید را همیشه یادآوری کنید.

  پاسخ
 6. طب سنتی
  طب سنتی says:

  طب سنتی بهتر است یا پزشکی جدید؟
  وابستگی به داروهای شیمیایی و مضرات آن، از دغدغه های جدی و رایج میان بیشتر افراد جامعه است. به همین دلیل برخی ترجیح می‌دهند از طب های فشاری، سوزنی و سنتی یا گیاهی کمک بگیرند و با مشاهده آثار مثبت، به دیگران توصیه می کنند از این روش ها برای حل مشکل خود بهره ببرند.
  نیره ولدخانی در بخش سلامت تبیان می‌نویسد: سازمان بهداشت جهانی(WHO) مهم ترین دلیل قانع کننده برای توسعه و ترویج بنیادی طب سنتی را استفاده از روش های قابل قبول، امن و دارای توجیه اقتصادی عنوان می کند. به همین دلیل در سال ۱۹۷۸، بیانیه ای در زمینه طب سنتی منتشر کرد که طی آن طب سنتی را چنین معرفی می کند: طب سنتی، مجموعه تمامی علوم نظری و عملی است که در تشخیص طبی، پیشگیری و درمان بیماری های جسمی، ذهنی یا ناهنجاری های اجتماعی به کار می رود و به صورت گفتاری یا نوشتاری از نسلی به نسل دیگر انتقال یافته است.
  دکتر سیدمهدی میرغضنفری، متخصص طب سنتی درباره اهمیت و جایگاه این طب در ایران می گوید: طب سنتی با قدمت چند
  هزار ساله یک مکتب پزشکی کامل است که نگرش کلان و بنیادینی نسبت به بدن و سلامت دارد، به طوری که نسبت به حفظ سلامت و درمان انسان ها به شیوه طبیعی با استفاده از
  روش‌های ارزان قیمت و کم عارضه عمل می‌کند. پایه داروها در طب سنتی گیاهان، کانی‌ها و مواد طبیعی یا ترکیبی از آنهاست، اما داروها در پزشکی جدید عمدتا شیمیایی
  هستند.
  با کمک این طب، افراد می توانند از ابتلا به بیماری ها پیشگیری کنند. طب سنتی به ما کمک می کند سبک زندگی خود را متناسب با وضعیت اقلیم، سن، مزاج و سایر عوامل موثر تنظیم کنیم. این طب معتقد است چون انسان جزئی از طبیعت است، بنابراین نجوم و روزهای ماه هر کدام بر سلامت و زندگی ما تأثیر دارند.
  طب سنتی در مقابل پزشکی امروز
  دکتر میرغضنفری در پاسخ به این پرسش که چرا پزشکان مدرن، بیماران خود را از مراجعه به متخصصان طب سنتی منع می کنند و بین طب سنتی و مدرن تعامل لازم وجود ندارد، می گوید: دانشجویان پزشکی عمومی در دوران تحصیل خود با مباحث طب سنتی آشنا نمی شوند، به همین دلیل فارغ التحصیلان هیچ اطلاعی درباره آن ندارند. علاوه بر این، سوءاستفاده برخی غیرمتخصصان فعال در این حوزه با رویکرد تجارت، باعث بدبینی همکاران ما نسبت به این طب شده است.

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *