انواع میز کنفرانس کلاسیک مبلمان اداری یکتا

میز کنفرانس کلاسیک یکی از پرطرفدار ترین میز های اداری می باشد که معمولا از چوب طراحی و تولید می شود . ما در مجموعه مبلمان اداری یکتا به همراه هنرمندان و افراد با تجربه طرح های بسیار شکیل و زیبایی را در زمینه مبلمان اداری اداری کلاسیک برای شما به ارمغان اورده ایم .

میز کنفرانس کلاسیک نیز بخشی از زیر مجموعه های مبلمان اداری کلاسیک می باشد . در اداه همراه تیم تحریریه مبلمان اداری یکتا باشید تا با میز کنفرانس کلاسیک بیشتر آشنا شوید .

راهنمای خرید میز کنفرانس کلاسیک

در این بخش به چند سوال مهم در رابطه با خرید میز کنفرانس کلاسیک پاسخ می دهیم :

  • میز کنفرانس کلاسیک چیست ؟

  • جنس میز کنفرانس کلاسیک چیست ؟

  • میز کنفرانس کلاسیک بهتر است یا مدرن ؟

میز کنفرانس کلاسیک مانند سایر میز های کنفرانس در ابعاد و اندازه های متفاوت طراحی و تولید می شوند . معمولا میز های کنفرانس کلاسیک برای تعداد چهار نفر به بالا استفاده می شود که چوب و طرح های روی آن نمای زیبای خود را نشان دهند .

بیشتر بخوانید : میز کنفرانس گرد یا دایره ای

میز کنفرانس کلاسیک چیست ؟

این سوال شاید برای شما هم پیش بیاید که میز کنفرانس کلاسیک چیست و کدام یک از میز های کنفرانس را می توان در سبک کلاسیک قرار داد . در اینجا به طور خلاصه برای شما توضیح می دهیم که به چه مدل میزی ، می توان میز کلاسیک گفت .

بیشتر بخوانید : میز کنفرانس U شکل

میز کلاسیک از چوب طراحی و تولید می شود و نقش و نگار های متفاوتی را دارد و همین حکاکی ها باعث زیبایی بخشی به این نوع میز ها می شود . استفاده از رنگ برای چوب می تواند نکته قابل توجه دیگر این دسته از میز های اداری  باشد . رنگ های معمول که در طراحی میز های اداری کلاسیک از آن استفاده می شود به سه دسته سفید ، مشکی و رنگ چوب تقسیم شده اند که بنا به سلیقه مشتریان ان ها آماده می شوند .

میز کنفرانس کلاسیک یا به طور کلی به این دسته اصطلاحا مبلمان اداری سلطنتی نیز گفته می شود ، مناسب محیط های بزرگ می باشد . مدیران و صاحبان مشاغلی که علاقه زیادی به سبک دکوراسیون کلاسیک دارند می توانند برایبرقراری ارتباط با کارشناس ارشد ما با شماره زیر تماس بگیرند .

یشتر بخوانید : میز کنفرانس شیشه ای

انتخاب بین میز کنفرانس کلاسیک و مدرن بسته به چند مورد است . شما زمانی می توانید در خرید مبلمان اداری خود موفق باشید که  با کارشناس مناسب مشورت کرده باشید . در بالا از ابعاد و جنس و رنگ میز های کنفرانس کلاسیک گفتیم . استفاده از سبک مبلمان اداری کلاسیک زیبایی خاصی را به محیط شما می آورد بهتر است برای اتاق مدیریت بک مجموعه از سبک کلاسیک استفاده کنید که دکوراسیون جذاب و شیکی را داشته باشید .

نکات مهم در خرید میز کنفرانس کلاسیک

فرم و شکل

بیشتر ردم به اولین چیزی که در یک میز کنفرانس کلاسیک به آن توجه می کنند ، ظاهر و شکل آن است که احساس خوبی را منتقل می کند مطالاعاتی که در این باره انجام شده معلوم است که فرم ها و اشکال مانند رنگ ها بر احساسات و عواطف تاثییر گذارند و باعث بوجود آمدن حس در انسان ها می شود.  اشکال مختلف در مبلمان اداری وجود دارد که در ادامه به تاثیرات این فرم ها می پردازیم .

یشتر بخوانید : میز کنفرانس پایه فلزی

به عنوان مثال اول ، فرم گرد یا دایره ای میز کنفرانس کلاسیک احساسات مختص به خود را بوجود می آورد . تعامل بالا ، تحریک انرژی و افکار و و ایجاد حس قدرت  و وحدت از تاثییرات این میز کنفرانس است . این شکل برای ایجاد فضای متمرکز تر بسیار مناسب است .

شکل و فرم مستطیل و مربع  دارای تاثیرات قابل توجهی بر احساسات و افکار کارکنان و مشتریان است. این فرم حس انظباط و ثبات و تفکرات و تصمیمات منطقی را در شما بوجود می آورد .  در این طرح از میز کنفرانس کلاسیک احساساتی هچون امنیت و برابری در افراد افزایش  پیدا می کند . به طور کلی طرح مربعی و مستطیلی کلاسیک ترین مدل میز های اداری است . پیشنهاد مبلمان اداری یکتا به شما این است که در فضای کوچک از این سبک استفاده کنید .

یشتر بخوانید : میز کنفرانس بزرگ

نحوه عملکرد

محیط کار همواره در حال تکال است و اتاق و فضای جلسات نیز از این پیشرفت غافل نیست .  می دانیم که در گذشته نه چندان دور جلسات طولانی مدت و پر از نشستن روی یک صندلی و استفاده از یک میز کنفرانس بود که با گذر زمان باعث شد مشکلات فیزیکی برای کارمندان و پرسنل بوجود بیاید . اما حالا با پیشرفت تکنولوژی و لزوم استفاده از دانش و مهارت مناسب در هر کاری به طور همزمان ، از این مشکلات عبور کرده ایم .  میز های کنفرانس کاربردی تر طراحی شده اند و صندلی های اداری نیز با استفاده از تکنولوزی ارگونومی طراحی و تولید شد اند . بهتر است در خرید میز کنفرانس به شرکت های معتبر در این زمینه مراجعه کنید چرا که حفظ کیفیت اصلی ترین مساله ما است.

تناسب اندازه

ابعاد و اندازه های میز های اداری یک استانداردی دارند . میز کنفرانس نیز دارای این استاندارد است و ارتفاع و طول و عرض پایه ای را برای خود دارد . میز های کنفرانس بنا به شکل و ظاهر و همین طور تعداد کاربرانش اندازه گیری می شود اما به طور کلی در یک میز کنفرانس مستطیلی ابعاد برای هر واحد از این میز کنفرانس مشخص است .

( هر واحد میز کنفرانس قابلیت استفاده دو کاربر را فراهم می کند ) ارتفاع برای هر واحد عددی بین 70 الی 80 سانتی متر می باشد که معمولا از میان این دو عدد ارتفاع تعیین می شود . عرض میز کنفرانس کلاسیک هم معمولا 65 الی 85 سانتی متر می باشد که بسته به نوع طرح و متراژ محیط و کاربرد آن تعیین می شود . طول هر واحد از میز کنفرانس کلاسیک بین 140 تا 160 سانتی متر می باشد که باز هم بسته به موارد خاص تعیین می شوند .

یشتر بخوانید : ست میز مدیریت و کنفرانس

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *