انواع میز مدیریتی مبلمان اداری یکتا دکور

انواع میز مدیریتی 

میز مدیریت اداری  تمام ام دی اف

میز اداری مدیریت با ام دی اف و شیشه

میز مدیریت لوکس با چرم و فلز

میز مدرن مدیریت هایگلاس

و میز مدیریت چوبی با رنگ پلی استر و پلی اورتان راهم بصورت میز مدیریت مدرن ، و هم بصورت میز مدیریت کلاسیک طراحی نموده است .

مبلمان اداری کلاسیک

میز مدیریتی مدرن و لوکس

اصلی ترین اتاق در یک سازمان یقینا اتاق مدیریت است ،این اتاق همانطور که از نامش پیداست مرکز فرماندهی یک شرکت بسمت اهداف خود میباشد به همین دلیل نیز باید تجهیزات و لوازم اداری خاص خود را داشته باشد و درصورت امکان حتی لوکس و شیک و امروزی و مدرن باشد .

میز اداری مدرن که برای میز مدیر در نظر گرفته میشود باید دارای خصوصیات منحصر بفرد خود باشد از آنجاییکه تیپ کاری مدیران ارشد با تیپ کاری سایرین فرق دارد یعنی مدیران کمتر کار اپراتوری انجام میدهند و بیشتر کار بررسی و تحلیل را در پشت میز خود انجام میدهند نیاز دارند که ساعتهای متمادی را در پشت میز اداری خود سر کنند بنابراین بیش از هر چیزی باید احساس آرامش داشته باشند تا بتوانند روی کار خود تمرکز لازم را داشته باشند .

 ابعاد میز مدیریت و رنگ و حتی مدل آن باید متناسب با دکوراسیون اداری و فضای اتاق مدیریت باشد و برآیند چینش آن منجر به راحتی و آرامش در محیط کار گردد .

شرکت مبلمان اداری آدینا با درک این موضوع رنج متنوعی از انواع میز مدیریت را طراحی و تولید نموده است که علاوه بر استفاده از مواد اولیه مرغوب ، سعی کرده تا از بهترین یراق الات موجود در بازار نیز استفاده نماید . همچنین در طراحی این میز مدیریتی علاوه بر بحث لوکس بودن آنها به بحث رعایت اصول ارگونومی نیز در طراحی توجه کامل شده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *